Napsali o nás
Na serveru iDNES vyšel náš článek Dovolená Chorvatsko 2013.
Severní Dalmácie je oblast pobřeží od Karlobagu až po Primošten. Ubytování v apartmánech si můžete vybrat v letoviscích Sv. Filip i Jakov a Biograd na Moru, které se pyšní krásnými písečnými plážemi, ideálními i pro ty nejmenší děti. Dalšími místy, která v této části chorvatského pobřeží nabízíme, jsou Murter, Vodice a Primošten s krásnými oblázkovými plážemi. Všechno jsou to skvělá místa pro poznávání chorvatské přírody - navštívit můžete národní park Vodopády na řece Krka, souostroví Kornati či přírodní park Telašćica. Za turistikou se můžete vydat do národního parku Paklenica. Katedrála Sv. Jakuba v blízkém městě Šibenik je zapsaná na seznamu UNESCO. V letoviscích Severní Dalmácie se rozhodně nudit nebudete.
Apartmány Paško se nachází přímo na malebném poloostrově v historické části Primoštenu, oblázková pláž a skalnaté pobřeží je jen 20 m od domu.
Jedno dítě do 3 let zdarma!
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 4-5 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 6-8 osob, 3 ložnice.
Apartmány Soža se nachází přímo na malebném poloostrově v historické části Primoštenu. Pláž z drobných oblázků a skalnaté pobřeží je jen 20 m od domu.
2 apartmány pro 2-3 osoby, 1 ložnice,
2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice.
Apartmány se nachází cca 80 m od oblázkové pláže Bošana s pozvolným vstupem do moře. WIFI internet zdarma.
4 studia pro 2 osoby,
8 apartmánů pro 4 osoby, 1 ložnice.
Apartmány se nachází 250 m od písečné pláže Soline, která je vhodná i pro malé děti.
Jedno dítě do 3 let zdarma!
2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice.
Apartmány se nachází 250 m od písečné pláže Soline, která je vhodná i pro malé děti.
Jedno dítě do 3 let zdarma!
2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice.
Apartmánový dům se nachází 150 m od písečné pláže Iza Banja s pozvolným vstupem do moře, která je vhodná i pro nejmenší děti. WIFI internet zdarma.
2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 2-4 osoby, 1 ložnice.
Apartmánový dům se nachází v letovisku Sv. Filip i Jakov, 100 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Centrum městečka a obchod jsou od domu vzdálené 450 m, restaurace (na pláži) 100 m.
5 apartmánů pro 3-4 osoby, 1 ložnice.
Apartmány se nachází na příjezdu do města Murter, 250 m od známé pláže Čigrada.
Jedno dítě do 3 let zdarma!
2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 2-3 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice.
Apartmánový dům se nachází v zátoce na východním okraji města, 15 m od moře.
1 apartmány pro 4 osoby, 2 ložnice.
Apartmány se nachází v zátoce na východním okraji města Primoštenu, 30 m od moře.
2 apartmány pro 4 osoby, 2 ložnice.
Apartmány se nachází 150 m od pláže, centrum Primoštenu je rovněž 150 m.
1 apartmán pro 2-3 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 3-4 osoby, 1 ložnice,
2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice.
Apartmány se nachází v západní části města Primoštenu, 60 m nad magistrálou, 120 m od moře, 250 m od velké oblázkové pláže.
2 studia pro 2 osoby,
2 studia pro 2-3 osoby.
Apartmány se nachází 50 m od pláže z drobných oblázků a skalnatého pobřeží.
1 apartmán pro 3 osoby, 1 ložnice.
Apartmány se nachází jen 30 m od oblázkové pláže a skalnatého pobřeží.
1 apartmán pro 4-5 osob, 3 ložnice,
1 apartmán pro 4-5 osob, 2 ložnice.
Apartmány se nachází jen 30 m od pláže z drobných oblázků a skalnatého pobřeží.
2 apartmány pro 4 osoby, 2 ložnice,
1 apartmán pro 6 osob, 3 ložnice.
Apartmány se nachází jen 60 m od pláže z drobných oblázků a skalnatého pobřeží.
1 apartmán pro 4 osoby, 2 ložnice,
2 apartmány pro 4-6 osob, 2 ložnice.
Apartmány se nacházejí nedaleko hotelu Imperial, 200 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody. WIFI internet zdarma.
2 studia pro 2-4 osoby,
2 apartmány pro 2-4 osoby, 2 ložnice,
1 apartmán pro 2-5 osob, 2 ložnice.
Ubytování v Mandre blízko moře, v Novalji, ve Staré Novalji a v Potočnici si prohlédněte na straně Ostrov Pag ubytování - západní část.
Pozice apartmánových domů v letovisku a jejich vzdálenost od pláže jsou nejvíce patrné z leteckých fotografií. Také fotky chorvatských pláží v dostatečné velikosti Vám napoví, zda se jedná o místo podle Vašeho přání. Nesmí se však jednat o fotky typu „ilustrativní“ či „vzorové“. Naše cestovní kancelář používá při prezentacích letovisek a ubytovacích objektů vlastní fotografie a tyto umisťujeme vždy jen k letovisku nebo domu, kde byly pořízeny.
V případě jiných ubytovacích nabídek doporučujeme ověřit si, zda uváděné fotografie zobrazují skutečně dané místo a konkrétní apartmán, ve kterém budete bydlet, případně si chybějící fotografie nechat zaslat. Často také chybí např. fotografie okolí domu. Asi nikoho by nepotěšilo, kdyby po příjezdu zjistil, že dům stojí vedle benzinové pumpy nebo že je za domem skládka.
Chorvatsko, Dovolená Chorvatsko, Chorvatsko 2013, Dovolená u moře 2013, Apartmány Chorvatsko, First minute, Last minute Chorvatsko, Cesta do Chorvatska, Chorvatsko ubytování v soukromí, Počasí Chorvatsko, Mapa Chorvatska, Chorvatsko levně, Hotely Chorvatsko, Ostrov Pag, Hvar, Brač, Šolta, Mandre, Stará Novalja, Novalja, Pag, Primošten, Biograd na Moru, Murter, Omiš, Vodice, Brela