Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Ubytování Rab

Ostrov Rab leží uprostřed Kvarnerského zálivu v severní části chorvatského Jadranu. Patří mezi chorvatské ostrovy s nejvyšším počtem hodin slunečního svitu. Pro své zdravé, bezprašné ovzduší je často cílem osob s respiračními potížemi. Lesoparky Komrčar či Dundo zvou k lehké turistice, setkat se tu můžete s daňky, muflony i s exotickými jeleny axisy. Nás na Rabu okouzlil poloostrov Lopar se stejnojmenným letoviskem. V této části ostrova Rab se nacházejí písečné pláže s výjimečně jemným pískem a velmi pozvolným vstupem do moře. Jsou ideální pro děti i neplavce. Nejznámější písečná pláž Rajska plaža byla oceněna tzv. Modrou vlajkou za svou čistotu a upravenost. Vstup do vody je až nezvykle pozvolný – abyste se dostali do míst, kde se dá plavat, musíte jít mělčinou až několik set metrů. Ne každému toto vyhovuje, ale na druhou stranu se jedná o opravdu bezpečné koupání pro malé děti. Na poloostrově Lopar se nachází i další písečné pláže, některé jsou určené naturistům. Mělké dno kolem Loparu je důvodem atraktivní smaragdově zelené barvy moře. Nevynechejte návštěvu historického města Rab s krásnými stavbami a upravenou městskou promenádou. Ostrov Rab má s pevninou trajektové spojení Stinica - Mišnjak (trajekt pluje jen 15 minut). Více na stránce Ostrov Rab. Ubytování Rab - doporučujeme letovisko Lopar.

Přehled ubytování podle vašeho zadání: Ostrov Rab

apartmány Karla

apartmány Karla
Lopar, ostrov Rab

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 15.12.2017!

Apartmánový dům se nachází v centru turistické osady San Marino v letovisku Lopar, 250 m od písečné pláže Rajska plaža (jemný písek). Pizzerie je 40 m od domu, obchod a restaurace 100 m. U domu je zahrada s dětskými houpačkami, grilem a posezením. Apartmány v přízemí jsou vhodné i pro hendikepované osoby na invalidním vozíku. WIFI internet zdarma. Na poloostrově Lopar najdete také pláže FKK.

1 apartmán pro 4-6 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 2-5 osob, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2-3 osoby, 1 ložnice.


apartmány Stolac

apartmány Stolac
Lopar, ostrov Rab

Apartmánový dům Stolac se nachází v klidné části letoviska Lopar, mimo centrum turistické osady San Marino. Nejbližší pláž je písečná FKK pláž Stolac (10-15 minut pěšky - 500 m lze jet autem a dalších 200 m pěšky). Dům je tedy velmi vhodný pro příznivce nudismu. Dostupné jsou i další písečné pláže - Livačina, Kaštelina nebo proslulá Rajska plaža.

1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
2 studia pro 2-3 osoby.


Celkový přehled ubytování podle oblastí je na stránce apartmány Chorvatsko.

Letecké snímky letovisek a apartmánů

Pozice apartmánových domů v letovisku a jejich vzdálenost od pláže jsou nejvíce patrné z leteckých fotografií. Také fotky chorvatských pláží v dostatečné velikosti Vám napoví, zda se jedná o místo podle Vašeho přání. Nesmí se však jednat o fotky typu „ilustrativní“ či „vzorové“. Naše cestovní kancelář používá při prezentacích letovisek a ubytovacích objektů vlastní fotografie a tyto umisťujeme vždy jen k letovisku nebo domu, kde byly pořízeny.

V případě jiných ubytovacích nabídek doporučujeme ověřit si, zda uváděné fotografie zobrazují skutečně dané místo a konkrétní apartmán, ve kterém budete bydlet, případně si chybějící fotografie nechat zaslat. Často také chybí např. fotografie okolí domu. Asi nikoho by nepotěšilo, kdyby po příjezdu zjistil, že dům stojí vedle benzinové pumpy nebo že je za domem skládka.