Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Ubytování Splitská riviéra

Split, druhé největší město Chorvatska, je známé především díky antické památce – Diokleciánovu paláci, zapsanému na seznamu UNESCO. Slávu tohoto císaře připomínají slavnosti Dny Diokleciánu, konané každoročně ve Splitu na konci srpna. Split však žije různými festivaly celé léto. Málokdo si ho však spojuje s koupáním v moři. Oblast od Splitu do městečka Podstrana je označována jako Splitská riviéra, na níž převládají oblázkové pláže. Řada z nich je velmi hezká a tato oblast tak nabízí jedinečnou kombinaci světově proslulých památek a zajímavostí a odpočinku u moře. Ubytování Splitská riviéra – doporučujeme ubytování v moderních apartmánech v Podstraně blízko hezké oblázkové pláže. Pokud chcete být ještě více v centru dění, vyzkoušejte ubytování blízko oblázkové pláže Žnjan přímo ve Splitu. Mezi další atrakce ve Splitu patří mořské akvárium (Akvarium Split) – největší v celém Chorvatsku. K procházkám či běhu se dokonale hodí lesopark Marjan v západní části Splitu. Asi 10 km od Splitu se na skalách tyčí středověký hrad Klis.

Přehled ubytování podle vašeho zadání: Splitská riviéra

apartmány Crystal

apartmány Crystal
Podstrana, Splitská riviéra

Luxusní zcela nové apartmány v se nacházejí 180 m od pěkné oblázkové pláže v Podstraně. Na pláž se lze od domu bezpečně dostat podchodem. Hosté mohou zdarma využívat i bazén (8 x 3,5 m) u domu. Do 150 m od domu je bankomat, obchod, restaurace, pošta, lékárna, ambulance. WIFI internet zdarma.
Jedno dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu)!

4 apartmány pro 2-4 osoby, 1 ložnice.


apartmán Žnjan

apartmán Žnjan
Split, Splitská riviéra

Luxusní apartmán se nachází ve zcela nově vybudovaném bytovém komplexu v klidné části Splitu zvané Žnjan. U domu je dětské hřiště s houpačkami. Pěkné oblázkové pláže s bary a občerstvením jsou od apartmánu vzdálené 300 m pěšky. Na pláž se dá dojet i autem - parkování u pláže je zdarma. V blízkosti apartmánu jsou obchody i restaurace (100 m). Historické centrum Splitu a Diokleciánův palác jsou vzdálené cca 3 km. Do centra města jezdí MHD (bus č. 8) - zastávka je jen 50 m od domu. WIFI internet zdarma.
Jedno dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu)!

1 apartmán pro 4 osoby, 2 ložnice.


Celkový přehled ubytování podle oblastí je na stránce apartmány Chorvatsko.