Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Vyjádření CK Novalja k aktuální situaci ohledně koronaviru

22.3.2020

Vážení klienti,

dovolte nám informovat o omezení provozu naší cestovní kanceláře. Po vyhlášení nouzového stavu, který vyhlásila vláda dne 16.3.2020 jsme uzavřeli kancelář v Brně. Nebudeme fyzicky přítomni v kanceláři, můžete nás kontaktovat na emailové adrese - info@novalja.cz. Tři až čtyři týdny budeme fungovat z domova.

Věříme, že daná situace pomine v čase, který ještě bude dostačující pro klidné naplánování a realizaci vaší dovolené a budeme se moct těšit, že jsme tuto nelehkou situaci ve zdraví zvládli.

Velmi děkujeme za pochopení a ohleduplnost.

Vyjádření Ministerstva pro místní rozvoj:

"V současné situaci, kdy byl vyhlášen nouzový stav a uzavírají se hranice s omezeními pro cesty našich občanů i cizinců, což nemá v historii moderního státu obdoby, je jen obtížné zcela přesně posoudit veškeré právní vztahy, které se týkají různých aspektů vztahů zákazníků a cestovních kanceláří či agentur. Stejně jako se situace každým dnem mění, budou i vyjádření ministerstva aktualizována a doplňována." 

Zákazníkům v době mimořádné situace MMR doporučuje, aby postupovali především s ohledem na vlastní zdraví a zdraví dalších osob. Vyřizování záležitostí, které nejsou naprosto nezbytně nutné, doporučuje ministerstvo odložit na dobu po uklidnění situace, kdy se provoz cestovních kanceláří vrátí do běžného režimu. 

Vyjádření AČCKA