Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Tapety na plochu

Tapety na plochu zdarma

Připravili jsme pro vás tapety na plochu vašeho PC. Obrázky jsou z našich cest za poznáním přírody, která je stále více ohrožena kácením pralesů a zmenšováním prostoru pro divoká zvířata kvůli obrovskému nárůstu počtu obyvatel.

Pořizovat fotografie a platit nemalé vstupné do národních parků v takových oblastech světa znamená podporovat zdejší ochránce přírody. Zaměstnanci národních parků si dobře uvědomují, že turismus jim může přinést lepší živobytí, než přeměna pralesa na pole.

Zde si můžete zdarma vybrat a uložit tapetu na plochu vašeho monitoru z nabízených kategorií:

Naše tapety na plochu

Naše tapety na plochu mají dokumentovat, že by byla nenapravitelná škoda, kdyby živočišné druhy na našich fotografiích vyhynuly. Některé tapety na plochu také zobrazují chudobu obyvatel rozvojových zemí, zvláště dětí.

Tapety si na plochu můžete pro tento účel stáhnout zdarma. Budeme rádi, když vás naše obrázky na ploše vašeho PC potěší. Nesouhlasíme však, aby naše tapety na plochu byly použity ke komerčním účelům.

 

Témata tapet na plochu

Tapety na plochu na téma divoká zvířeta zde najdete ve složkách Afrika, Madagaskar, Kongo, Rwanda, Galapágy, Malajsie a Indonésie.

Tapety na plochu - fotografie lidí v rozvojových státech jsou tapety z Afriky, Madagaskaru, Konga, Rwandy, Malajsie, Výchoních Timoru a Indonésie.

Vodopády na tapetách na plochu jsou v Africe, Madagaskaru, Chorvatsku, Brazílii a Argentině.

Zajímavé tapety na plochu jsou fotografie mešit v Bruneji a v Turecku.