Vyhledat na webu

s

Prodejce zájezdů

Do našeho týmu hledáme pro naši kancelář v Brně kolegyni/kolegu na pozici Prodejce zájezdů.

Pracovní náplň:

- zpracovávání objednávek pobytů a zájezdů
- vyřizování klientských dotazů a požadavků, komunikace s klienty (především mailem, telefonem)
- práce s rezervačním systémem cestovní kanceláře

Co oceníme:

- SŠ vzdělání
- znalost práce na PC (outlook, word, excel)
- schopnost orientovat se na internetu
- pečlivost, spolehlivost
- znalost chorvatských turistických destinací výhodou
- nadšení pro Chorvatsko

Nabízíme:

- pracovní prostředí v menším přátelském kolektivu v centru Brna (ne home office)
- zajímavou a různorodou práci v perspektivním odvětví
- pečlivé zaškolení
- ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
- pracovní doba po–pá 8.30–17.00
- práci na plný úvazek
- stravenkový paušál
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení

Nástup možný od 1.2. 2024.

Místo pracoviště:

Křížová 96/18, Brno

Zaujala vás naše nabídka? Splňujete naše požadavky? Zašlete nám strukturovaný životopis s vaší fotografií na e-mailovou adresu hrdina@novalja.cz.

Termín zveřejnění: 20. října 2023