Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Postira 12

320 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Domácí zvířata: NE
Nástup také mimo soboty
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
3 osoby
4 osoby
5 osob
6 osob
1 ložnice
2 ložnice
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Postira 12, letovisko Postira, ostrov Brač

Recenze
apartmány Postira 12Alča

3.9.2017 12:

Plus

Komunikace s CK v pořádku, popis ubytování i foto přesně odpovídaly skutečnosti. Jako bonus se kterým jsem se setkala poprvé byl perfektní popis trasy i s návodem jak objet slovinskou dálnici, což mi moc pomohlo. Majitelé penzionu moc milí, drobné pozornosti vůči klientům, které udělají radost.

Mínus

nejsou

Shrnutí

Při plánování dovolené a při výběru CK určitě doporučuji CK Novalja. Pokud plánuji klidnou dovolenou, pobyt na některém chorvatském ostrově je velmi dobrá volba, pokud člověku nevadí že se trochu prodraží cesta díky trajektům -cca 2 tisíce za 4 osoby, ale stojí to za to. Apartmán Postira 12 mohu doporučit.


Silvia

7.8.2016 9:


Shrnutí

Dle mých osobních zkušeností s CK Novalja , můžu tuto CK s klidným svědomím dál doporučit . Za tu dobu co jezdíme s CK Novalja,se nevyskytl žádný zádrhel a problém .


Vítková Michala

13.9.2015 8

Plus

Ubytování, co bylo prezentováno na Vašich stránkách odpovídalo realitě. Se sympatickou majitelkou apartmánu byla velmi dobrá domluva, byla moc ochotná. Nevím, zda je standard mít v každém apartmánu mýdlo, jar, houbičky, osušky, ale nás to mile překvapilo. Také děkujeme za mapu objížďky slovinské dálnice. Díky ní jsme si byli jistější. Celkově hodnotím naši dovolenou velice kladně.Jen vím, že příště se musím poohlédnout po jiné lokalitě na koupání. Spoléhali jsme na pláž Lovrečina, ale ta nás zklamala. 20 kun za parkovné dejme tomu, ale odpadky na pláži, nevynesené koše a nepořádek z lodí, které zde kotvily mi moc vhodné na rekreaci nepřišly a zvlášť pro děti. Ale to vím, že samozřejmě vy neovlivníte. Všechno je to v lidech


Shrnutí

Vstřícnost a ochota vaší CK, vše odpovídalo skutečnosti.


Nika

2.8.2015 8:


Anna Š.

1.8.2015 3:

Plus

Pěkné kvalitní ubytování Nádherný výhled na moře Krásné místo ke strávení příjemné dovolené Pěkné čisté pláže


Shrnutí

S CK Novalja jsme vycestovali již po druhé a vždy jsme byli maximálně spokojeni, jak s komunikací s CK, tak následně i s kvalitním ubytováním a jeho okolím. Vřele doporučuji všem ostatním budoucím klientům s CK Novalja vycestovat.