ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(3.5 z 5)
19. 8. 2022
(5 z 5)
Aleš 19. 7. 2022

Plusy:
Pěkné místo

Mínusy:
Hodně větrno

Shrnutí:
Vše v pohodě.

(5 z 5)
Katka 18. 8. 2020

Plusy:
výborná komunikace s CK

Mínusy:
žádné

Shrnutí:
CK poskytla všechny informace. Ubytování bylo super. Nachází se v zátoce, kde jsou pouze cca 3 apartmánové domy. Dům má soukromou pláž, kde cizí lidé mohou těžko dojít. Naprosté soukromí a klid. Příjezd k apartmánu po asfaltu, jen posledních 700 m po makadamu,ale žádný problém. Cesta je pěkně upravená. Majitelé velice milí a přátelští. Připravili nám v týdnu úžasnou středomořskou večeři. Vřele doporučuji.

(5 z 5)
12. 9. 2019

Plusy:
klidné místo

Shrnutí:
doporučuji :)

(4.67 z 5)
13. 8. 2019
(5 z 5)
Monika 22. 7. 2019

Plusy:
ideálna dovolenka pre všetkých čo hľadajú kľud a voľné pláže, príjemný majitelia, nový apartmán s nádherným širokospektrálnym výhľadom na čisté more, úplný protiklad k preplneným,rušným a znečisteným plážam pobrežia

Mínusy:
nutnosť cestovať trajektom, potreba vlastného stravovania a nižšia kvalita príjazdovej cesty, avšak v porovnaní s vynikajúcim výsledným efektom sú to zanedbateľné veci, v blízkosti je reštaurácia, ale nevyužívali sme jej služby, cca 50 - 60 eur za obed pre 4-člennú rodinu,

Shrnutí:
boli sme veľmi spokojní, táto robinsonáda nielen splnila, ale aj prekonala všetky naše očakávania

(4.8 z 5)
Kristýna 31. 7. 2018

Plusy:
Nádherné prostředí, jste skoro sami na veliké oblázkové pláži. Ubytování moc pěkné, hlavně venkovní posezení ve stínu. A jako bonus milí majitelé, kteří nás pohostili domácí večeří.

Mínusy:
Počítali jsme s tím, že poslední 4 km po kamenité cestě budou náročné, ale že až tak? Na Fabii jsme dokonce píchli kolo, takže opravdu jen pro otrlé. Voucher na ubytování bych v jedné kopii upřednostnila v chorvatštině, protože majitelé se tvářili, že vlastně moc neví, co podepisují.

Shrnutí:
S CK jsme neměli jediný problém, ale vlastně jsme ani nic nepotřebovali řešit. Můžu říct, že s ubytováním i místem jsme byli všichni moc spokojeni, byla to nádhera, nicméně ta kamenitá cesta a v důsledku píchnuté kolo nám poslední dojem trochu pokazily.

(4.8 z 5)
Lenka 25. 9. 2017

Plusy:
Nádherná pláž, majiteľ maximálne ochotný.

Mínusy:
Posledné 3 kilometre k ubytovaniu sú fakt adrenalín, ale ak máte pevné nervy a auto s vyšším podvozkom, tak to v pohode dáte :).

Shrnutí:
CK profesionálny a zákaznicky orientovaný prístup, maximálna spokojnosť. Doteraz jedna z našich najlepších dovoleniek.

(4.8 z 5)
Pavlína Mikolášková 12. 9. 2017

Plusy:
Příjemný a velmi komunikativní majitel, krásné ubytování, krásná pláž.

Mínusy:
Myslím si, že by bylo dobré upozornit na příjezdovou cestu k apartmánu z Murvice. CK uvádí, že je cesta makadomová, ale že je cesta jen pro jedno auto, navíc i po skalách již nezmiňuje. Možná by bylo vhodné doporučení na terénní auto. Jeli jsme s Rapidem strach o auto byl velký. Cesta dlouhá cca 4km nám poprvé trvala půl hodiny.

Shrnutí:
Velmi oceňuji individuální přístup a pomoc s výběrem ubytování.

(4.2 z 5)
Ivan 30. 8. 2017

Plusy:
lokalita

Mínusy:
vyšší cena

Shrnutí:
OK

(5 z 5)
Petra 24. 8. 2017

Plusy:
Výborná komunikace a řešení individuálních potřeb.

Mínusy:
Problém s příjezdovou cestou. K objektu je dle instrukcí zpevněná cesta - cesta poslední 4 km je úzká na jedno auto, kde z jedné strany jsou kameny, z druhé strany sráz a cesta je velmi kamenitá. Pro plně naložené auto na dovolenou sjízdná pouze s notnou dávkou odvahy. Po příjezdu jsme zjistili, že dle místních je lepší cesta jiná, která je ve skutečnosti stavbou silnice, ale je alespoň široká. V našem případě byly 4 km přes půl hodiny cesty - místní to zvládají do 15min. Myslím, že by mělo být lepší upozornění na stav "vozovky".

Shrnutí:
S CK jsem maximálně spokojená. Co se týká zájezdu, tak ubytování krásné prostředí, milý majitelé. Pojem Robinsonáda odpovídá, velká pláž, kde jsme celé dopoledne byly prakticky sami.

(5 z 5)
8. 8. 2017
(4.8 z 5)
Radovan 21. 9. 2016

Plusy:
Pláž a majitel ubytovacího zařízení + velmi pěkné nově zařízené ubytování

Mínusy:
Příjezdová cesta je hodně rozbitá (cca 3km).

Shrnutí:
Velice profesionální a otevřený přístup - relevantní a podrobné informace. Příjemný a přátelské jednání.

(4.4 z 5)
30. 8. 2016
(4.4 z 5)
9. 7. 2016
(4.6 z 5)
4. 7. 2016
(4.8 z 5)
17. 6. 2016
(5 z 5)
Fickerova, Bergner 17. 9. 2015

Plusy:
Plaz byl jeden velky raj, az na par dni jsme tam byli uplne sami. Okoli a prostredi apartmanu bylo super. Majitele laskavy a prijemni.

Shrnutí:
Dekujeme moc. Byla to nase nejlepsi dovolena. Vsechno bylo na jednicku. Majitele prijemni, prostredia okoli super a plaz byla neskutecne krasna. Diky :)

(5 z 5)
14. 7. 2015

Shrnutí:
naprostá spokojenost

(4.8 z 5)
4. 9. 2014

Plusy:
Vstřícný a příjemný majitel

Mínusy:
Doporučení: voucher pro ubytovatele vystavovat s překladem i v jeho rodném jazyce; jasně na něm uvést pro ubytovatele, že platba zájezdu byla uhrazena z důvodu zaměstnaneckého benefitu v ČR a to v plné výši CK před odjezdem na dovolenou. Ubytovatel musel kontaktovat agenta atd., aby si ověřil tuto skutečnost. Byla to nepříjemná tečka našeho pobytu (naštěstí jediná).

(5 z 5)
Daniela Prášková 17. 10. 2013

Plusy:
Přehledné webové stránky, ochota, osobní přístup,...

Mínusy:
Nic mě nenapadá

Shrnutí:
JIž při výběru dovolené a hledání na internetu mě Vaše strány oslovily do té míry, že se mi nechtělo hledat někde jinde. Při objednání, dobrá komunikace, akorát zájezd, který byl na internetu označen jako volný, volný nebyl, tak jsme dostali alternativu. Osobní kontakt na místě, příjemné posezení s majiteli apartmánu a majiteli cestovky. Osamocené místo na Brači, krásná pláž, klid bylo přesněto co jsme hledali. Moc hezká dovolená. Děkuji

(4.4 z 5)
Š.B. 16. 10. 2013

Plusy:
Komunikace s CK. Příjemní a ochotní majitelé apartmánů. Klid. Nádherná pláž.

Mínusy:
Dlouhá cesta,trajekt. Ale s tím jsme počítali.

Shrnutí:
Vřele doporučuji.