ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Apartmány Jelsa 11

Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Jelsa

pokoj P1 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

2 lůžka a rozkládací gauč (200 x 140 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo 1 osoba starší 12 let), TV, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Bez klimatizace (k dispozici ventilátor).
Klientům je k dispozici také lednička s mrazákem na chodbě (foto č. 6/7) a velká terasa s posezením (foto č. 7/7), které jsou společné pro všechny ubytovací jednotky ve 2. poschodí.

studio A2 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a jedním rozkládacím lůžkem vhodným spíš pro dítě, TV, vybavený kuchyňský kout v předsíni (lednička, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón. Bez klimatizace (k dispozici ventilátor).
Klientům je k dispozici také lednička s mrazákem na chodbě (foto č. 11/12) a velká terasa s posezením (foto č. 12/12), které jsou společné pro všechny ubytovací jednotky ve 2. poschodí.

apartmán A3 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, varná konvice) se sklápěcím lůžkem (190 x 70 cm) vhodným spíš pro dítě, TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón. Bez klimatizace (k dispozici ventilátor).
Klientům je k dispozici také lednička s mrazákem na chodbě (foto č. 11/12) a velká terasa s posezením (foto č. 12/12), které jsou společné pro všechny ubytovací jednotky na patře.

studio A4 pro 2 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Bez balkónu. Klimatizace za příplatek 5 €/den.
Klientům je k dispozici také lednička s mrazákem na chodbě (foto č. 8/9) a velká terasa s posezením (foto č. 9/9), které jsou společné pro všechny ubytovací jednotky ve 2. poschodí.

studio A5 pro 2-4 osoby,
přízemí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace (za příplatek 5 €/den).

studio A6 pro 2-4 osoby,
přízemí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV, vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák, trouba, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Bez klimatizace.

apartmán A9 pro 2-4 osoby,
3. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (za příplatek 5 €/den).

studio A10 pro 2 osoby,
3. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, el. trouba, kávovar), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace (za příplatek 5 €/den).