Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmán Jih 14, ostrov Hvar

40 m
Sleva na děti
Domácí zvířata: NE
Pobyt sobota–sobota
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
2 osoby
3 osoby
4 osoby
1 ložnice
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmán Jih 14, jižní zátoky - ostrov Hvar, Chorvatsko

Recenze
apartmán Jih 14Ing. Miroslav Vaďura +421905305284

20. 6. 2017

Plus

blízkosť pláže v dotyku domu možnosť mať čln a paddleboard hneď pri dome siete proti hmyzu na oknách umožnenie skorého nástupu na dom

Mínus

v ponuke nebolo uvedené že dom sa nachádza hneď vedľa makadamovej cesty priamo pod domom prebiehala stavebná výstavba objektu i napriek zákazu stavebnej činnosti od 1.6.2017 robotníci neustále sledovali našu terasu, narúšali tým naše súkromie a ich verbálny prejav bol hlučný a vulgárny po našich sťažnostiach začali rezať obklady tak, že ich odvážali minimálne 20 x okolo nášho domu na zjednanie nápravy som musel pohroziť majitelom okolo domu umiestnením video na soaciálnu sieť schopnosť tečenia vody bola katastrofálna, 20 rokov navštevujeme zátoky včítane Kornat, ale takúto situáciu sme ešte nezažili dom je absolútne nevhodný na rekreáciu z titulu neprispôsobivého okolia, ktoré nehľadí na rekreantov , porušuje zákony a slušné normy spoločenského bytia. Jednoducho BALKÁN.

Shrnutí

- CK sa mala snahu postarať sa a riešiť problém, ale práve naša prioritnosť pobytu spočívala na blízkosti k vode a na samostatnom bývaní bez poschodí. Preto sme nemohli pristúpiť k výmene ubytovania - určite tento objekt by som vyradil z ponuky.


Reakce CK Novalja

Dobrý den, velmi nás mrzí, že tato situace nastala. Bohužel jsme o probíhajících stavebních pracích na vedlejším objektu nevěděli. Snažili jsme se situaci promptně vyřešit nabídnutím jiného ubytování, v jiné zátoce, rovněž velmi blízko pláže, což jste nevyužili. Obvolali jsme majitele stavby a na základě toho stavební práce ustaly. Podle fotografií na webu bylo patrné, že se domek s apartmánem nachází vedle příjezdové cesty. O tom, že je makadamová, bylo psáno v popisu domu ("Příjezd k domu - 4,5 km po makadamové silnici"). Jako závažný vidíme problém s nedostatečně tekoucí vodou v apartmánu Jih 14. Z tohoto důvodu jej vyřazujeme z nabídky, dokud majitelka situaci nevyřeší. Za vniklé komplikace se omlouváme.


Jarda

29. 9. 2015

Plus

Mají přehled o dostupnosti ubytování v lokalitách, které by bylo přes Internet obtížné nalézt.

Mínus

Nebyla k dispozici pitná voda, nicméně s tím jsme byli srozuměni a byli jsme připraveni v podobě zásoby pitné vody. Největší malér však spočíval v tom, že CK deklarovala teplou vodu ke sprchování, což nebyla pravda. Za domkem byla postavena plastová nádrž, ze které tekla samospádem ("čůrkem") voda do nemovitosti. Chvíli nám trvalo, než jsme přijali nutnost ohřívat si vodu k mytí čehokoliv na sporáku.