ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

(3.6 z 5)
Ivana 23. 8. 2018

Plusy:
Nádherná příroda, pláž, moře. Hlavně minimum lidí na pláži. Skvělé....

Mínusy:
Špatné ubytování M2, silný zápach z odpadů v koupelně.

Shrnutí:
S CK jezdíme do Chorvatska snad již po desáté, vše OK. Dovolená se nám vcelku líbila, až na to ubytování. Příští rok jedeme znova na to samé místo, ale již do jiného apartmánu.

(5 z 5)
Markéta 9. 7. 2017
(5 z 5)
Petr Kubišta 11. 7. 2016

Plusy:
Oáza klidu. Na krásné velké pláži vždy maximálně 10 lidí. Když jsme se vraceli z Hvaru do Drveniku, udělalo se nám úplně špatně, když jsme viděli "hlavu na hlavě".

Mínusy:
Nejsou žádné záporné stránky.

Shrnutí:
S CK komunikace rychlá bez jakéhokoliv zdržování, vše vyřízeno přes asi 4 emaily. Na místě vše připraveno, ubytováni jsme byli ihned po příjezdu, majitel apartmánu skvělý.

(4.5 z 5)
Ludmila Kabourek 17. 9. 2015
(2 z 5)
Radka 5. 9. 2015

Plusy:
Jediné pozitivum byla krásná, čistá pláž a moře

Mínusy:
Ubytování naprosto neodpovídá ceně zájezdu, vybavení velmi opotřebované, o čistotě ani nemluvě. Jediná funkční el.zásuvka v celém apartmánu a to pouze pokud pan domácí pustil elektriku.Zajímalo by mě, jestli se někdo z CK byl někdy podívat, co vlastně nabízejí, protože cena by pak musela být poloviční. V propagované místní restauraci nenabízejí téměř nic kromě předražených nápojů.

Shrnutí:
Velká nespokojenost s prezentací zájezdu cestovní kanceláří a neodpovídající ceně úrovni ubytování.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Ano, v apartmánech jsme byli, fotíme je, tedy musíme projít všechny místnosti. Veřte, že pokud by apartmán byl takový, nebudeme ho nabízet. Pokud byl v apartmánu nepořádek, měli jste nás IHNED kontaktovat na telefonním čísle, které jste dostali v pokynech a my bychom se spojili s majitelem a chtěli bychom vysvětlení. U domu je uvedeno, že se zde používá jako zdroj elektřiny solární zařízení, které dobíjí baterie. Majitel tedy vždy musí zařízení spustit.

(4.33 z 5)
Eva 30. 8. 2015

Plusy:
Tato destinace je velmi vhodná pro rodiny s malými dětmi, majitelé byli velmi milí a vstřícní. Pláž byla také výtečná.

Mínusy:
Jedinou vadou byl někdy i hodně otlučený nábytek, ale za to jsou vinni turisté a je mi jasné, že ani nemá cenu nábytek jen tak obměňovat.

Shrnutí:
U CK Novalja jsme si vybrali zájezd již podruhé a ze strany CK jsme byli vždy velmi spokojeni. Seriózní jednání, dostatek informací na cestu a slušné ceny.

(4.83 z 5)
1. 7. 2015
(4.6 z 5)
21. 9. 2014
(3.6 z 5)
Silvia Retkovska 16. 9. 2014

Plusy:
Krasne a pokojne prostredie, cista priezracna voda a plaz na krok od apartmanu a velmi mili majitelia.

Mínusy:
Malo kvalitne ubytovanie - diery v stenach, nedokocene stavebne prace (omietka) v izbach. Chybajuce kryty na lampach - iba ziarovky. Starsi typ ubytovania. V pripade zamraceneho pocasia par dni - nefungovala vecer a noc elektrina. Pricom vo vedlajsom apartmanovom dome ineho majitela - elektrina isla (mal kvalitnejsie vybavenie).

Shrnutí:
krasne a pokojne prostredie , super plaz pre deti a klud. Ale menej kvalitne vybavenie izieb.

(4 z 5)
Lucyluuuu 13. 9. 2014

Plusy:
klidné místo možnost vzít s sebou psa - pozor, majitelé mají fenu, která hlídá své teritorium majitelé jsou milí lidé, kteří se nám snažili vždy vyjít vstříc

Mínusy:
Majitel nemá možnost přistýlky, kterou CK nabízí, tedy dítě spalo na zemi na slabé matraci.

Shrnutí:
Doporučuji klientům, kteří si chtějí odpočinout od civilizace a jejích vymožeností. Je to výborné místo pro dovolenou s dětmi, se psem.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. O přistýlce jsme s majitelem mluvili a k dispozici je. Bohužel nedokážeme posoudit, kde vzniklo nedorozumění, ale platí, že majitel ji má a nabízí. Přejeme hezký podzim.

(4.6 z 5)
22. 6. 2014
(4.4 z 5)
seifertova 14. 6. 2014