Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Jih 13

Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Jižní zátoky Hvar

Recenze

Markéta 9. 7. 2017
Petr Kubišta 11. 7. 2016

Plusy:
Oáza klidu. Na krásné velké pláži vždy maximálně 10 lidí. Když jsme se vraceli z Hvaru do Drveniku, udělalo se nám úplně špatně, když jsme viděli "hlavu na hlavě".

Mínusy:
Nejsou žádné záporné stránky.

Shrnutí:
S CK komunikace rychlá bez jakéhokoliv zdržování, vše vyřízeno přes asi 4 emaily. Na místě vše připraveno, ubytováni jsme byli ihned po příjezdu, majitel apartmánu skvělý.

Ludmila Kabourek 17. 9. 2015
Radka 5. 9. 2015

Plusy:
Jediné pozitivum byla krásná, čistá pláž a moře

Mínusy:
Ubytování naprosto neodpovídá ceně zájezdu, vybavení velmi opotřebované, o čistotě ani nemluvě. Jediná funkční el.zásuvka v celém apartmánu a to pouze pokud pan domácí pustil elektriku.Zajímalo by mě, jestli se někdo z CK byl někdy podívat, co vlastně nabízejí, protože cena by pak musela být poloviční. V propagované místní restauraci nenabízejí téměř nic kromě předražených nápojů.

Shrnutí:
Velká nespokojenost s prezentací zájezdu cestovní kanceláří a neodpovídající ceně úrovni ubytování.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Ano, v apartmánech jsme byli, fotíme je, tedy musíme projít všechny místnosti. Veřte, že pokud by apartmán byl takový, nebudeme ho nabízet. Pokud byl v apartmánu nepořádek, měli jste nás IHNED kontaktovat na telefonním čísle, které jste dostali v pokynech a my bychom se spojili s majitelem a chtěli bychom vysvětlení. U domu je uvedeno, že se zde používá jako zdroj elektřiny solární zařízení, které dobíjí baterie. Majitel tedy vždy musí zařízení spustit.

Eva 30. 8. 2015

Plusy:
Tato destinace je velmi vhodná pro rodiny s malými dětmi, majitelé byli velmi milí a vstřícní. Pláž byla také výtečná.

Mínusy:
Jedinou vadou byl někdy i hodně otlučený nábytek, ale za to jsou vinni turisté a je mi jasné, že ani nemá cenu nábytek jen tak obměňovat.

Shrnutí:
U CK Novalja jsme si vybrali zájezd již podruhé a ze strany CK jsme byli vždy velmi spokojeni. Seriózní jednání, dostatek informací na cestu a slušné ceny.

1. 7. 2015
21. 9. 2014
Silvia Retkovska 16. 9. 2014

Plusy:
Krasne a pokojne prostredie, cista priezracna voda a plaz na krok od apartmanu a velmi mili majitelia.

Mínusy:
Malo kvalitne ubytovanie - diery v stenach, nedokocene stavebne prace (omietka) v izbach. Chybajuce kryty na lampach - iba ziarovky. Starsi typ ubytovania. V pripade zamraceneho pocasia par dni - nefungovala vecer a noc elektrina. Pricom vo vedlajsom apartmanovom dome ineho majitela - elektrina isla (mal kvalitnejsie vybavenie).

Shrnutí:
krasne a pokojne prostredie , super plaz pre deti a klud. Ale menej kvalitne vybavenie izieb.

Lucyluuuu 13. 9. 2014

Plusy:
klidné místo možnost vzít s sebou psa - pozor, majitelé mají fenu, která hlídá své teritorium majitelé jsou milí lidé, kteří se nám snažili vždy vyjít vstříc

Mínusy:
Majitel nemá možnost přistýlky, kterou CK nabízí, tedy dítě spalo na zemi na slabé matraci.

Shrnutí:
Doporučuji klientům, kteří si chtějí odpočinout od civilizace a jejích vymožeností. Je to výborné místo pro dovolenou s dětmi, se psem.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. O přistýlce jsme s majitelem mluvili a k dispozici je. Bohužel nedokážeme posoudit, kde vzniklo nedorozumění, ale platí, že majitel ji má a nabízí. Přejeme hezký podzim.

22. 6. 2014
seifertova 14. 6. 2014