Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Jih 13

10 m
Robinzonáda
Sleva na děti
Domácí zvířata: ANO
Nástup také mimo soboty
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
2 osoby
4 osoby
5 osob
1 ložnice
2 ložnice
studio
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Jih 13, jižní zátoka ostrova Hvar, Chorvatsko

Recenze
apartmány Jih 13


1»

Markéta

9.7.2017 2:


Petr Kubišta

11.7.2016 10

Plus

Oáza klidu. Na krásné velké pláži vždy maximálně 10 lidí. Když jsme se vraceli z Hvaru do Drveniku, udělalo se nám úplně špatně, když jsme viděli "hlavu na hlavě".

Mínus

Nejsou žádné záporné stránky.

Shrnutí

S CK komunikace rychlá bez jakéhokoliv zdržování, vše vyřízeno přes asi 4 emaily. Na místě vše připraveno, ubytováni jsme byli ihned po příjezdu, majitel apartmánu skvělý.


Ludmila Kabourek

17.9.2015 9


Radka

5.9.2015 8:

Plus

Jediné pozitivum byla krásná, čistá pláž a moře

Mínus

Ubytování naprosto neodpovídá ceně zájezdu, vybavení velmi opotřebované, o čistotě ani nemluvě. Jediná funkční el.zásuvka v celém apartmánu a to pouze pokud pan domácí pustil elektriku.Zajímalo by mě, jestli se někdo z CK byl někdy podívat, co vlastně nabízejí, protože cena by pak musela být poloviční. V propagované místní restauraci nenabízejí téměř nic kromě předražených nápojů.

Shrnutí

Velká nespokojenost s prezentací zájezdu cestovní kanceláří a neodpovídající ceně úrovni ubytování.


Reakce CK Novalja

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Ano, v apartmánech jsme byli, fotíme je, tedy musíme projít všechny místnosti. Veřte, že pokud by apartmán byl takový, nebudeme ho nabízet. Pokud byl v apartmánu nepořádek, měli jste nás IHNED kontaktovat na telefonním čísle, které jste dostali v pokynech a my bychom se spojili s majitelem a chtěli bychom vysvětlení. U domu je uvedeno, že se zde používá jako zdroj elektřiny solární zařízení, které dobíjí baterie. Majitel tedy vždy musí zařízení spustit.


Eva

30.8.2015 6

Plus

Tato destinace je velmi vhodná pro rodiny s malými dětmi, majitelé byli velmi milí a vstřícní. Pláž byla také výtečná.

Mínus

Jedinou vadou byl někdy i hodně otlučený nábytek, ale za to jsou vinni turisté a je mi jasné, že ani nemá cenu nábytek jen tak obměňovat.

Shrnutí

U CK Novalja jsme si vybrali zájezd již podruhé a ze strany CK jsme byli vždy velmi spokojeni. Seriózní jednání, dostatek informací na cestu a slušné ceny.


1.7.2015 8:


21.9.2014 7


Silvia Retkovska

16.9.2014 2

Plus

Krasne a pokojne prostredie, cista priezracna voda a plaz na krok od apartmanu a velmi mili majitelia.

Mínus

Malo kvalitne ubytovanie - diery v stenach, nedokocene stavebne prace (omietka) v izbach. Chybajuce kryty na lampach - iba ziarovky. Starsi typ ubytovania. V pripade zamraceneho pocasia par dni - nefungovala vecer a noc elektrina. Pricom vo vedlajsom apartmanovom dome ineho majitela - elektrina isla (mal kvalitnejsie vybavenie).

Shrnutí

krasne a pokojne prostredie , super plaz pre deti a klud. Ale menej kvalitne vybavenie izieb.


Lucyluuuu

13.9.2014 7

Plus

klidné místo možnost vzít s sebou psa - pozor, majitelé mají fenu, která hlídá své teritorium majitelé jsou milí lidé, kteří se nám snažili vždy vyjít vstříc

Mínus

Majitel nemá možnost přistýlky, kterou CK nabízí, tedy dítě spalo na zemi na slabé matraci.

Shrnutí

Doporučuji klientům, kteří si chtějí odpočinout od civilizace a jejích vymožeností. Je to výborné místo pro dovolenou s dětmi, se psem.


Reakce CK Novalja

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. O přistýlce jsme s majitelem mluvili a k dispozici je. Bohužel nedokážeme posoudit, kde vzniklo nedorozumění, ale platí, že majitel ji má a nabízí. Přejeme hezký podzim.


22.6.2014 10


seifertova

14.6.2014 10


1»