Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Hotel Timun, ostrov Hvar

20 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Domácí zvířata: ANO
Pobyt sobota–sobota
Nástup také mimo soboty
Možnost stravování v objektu
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
2 osoby
3 osoby
4 osoby
samostatný pokoj
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Hotel Timun, Pokrivenik, ostrov Hvar

Recenze
hotel Timun


1»

Vendy

17. 7. 2017


PH

26. 9. 2016

Plus

rychlost zpracování a vystavení dokladů

Mínus

upozornit na omezené služby v případě zájezdu mimo sezonu, protože řada obchodů a restaurací je již uzavřena a některé služby hůře dostupné.

Shrnutí

velice kvalitní


27. 7. 2016

Plus

Klidné prostředí, málo turistů.


Štěpánka

20. 7. 2016

Plus

Za výhodnou cenu jsme obdrželi předpokládaný servis. Komunikace mezi CK a námi a také objednaným hotelem byla výborná. Hodnocení hotelu Timun na ostrově Hvar je ovšem s 8,1 body přehnané. Hotel neposkytuje tak vysokou kvalitu služeb.

Mínus

Tím, že jsme na stejné místo jeli již počtvrté, bylo naše srovnávání oproti předchozím pobytům letos se zklamáním. Chorvatský poskytovatel služeb se nesnaží a nerozvíjí svoje služby. Kvalita ubytování i připravovaných jídel plus nabídka nápojů v hotelu Timun se zhoršila a ochota personálu taktéž.

Shrnutí

Cestovní kancelář doporučuji ostatním. Je profesionálem v cestovním ruchu. Jen bych doporučila CK provést občasnou kontrolu destinací a hotelových provozovatelů, zda-li jsou služby Chorvatů stabilní resp. jestli se lepší či naopak.


Reakce CK Novalja

Hezké dopoledne, moc děkujeme za poskytnuté informace. Je nám líto, že služby neodpovídaly, a že jste měli pocit, že změna je spíše k horšímu. Určitě tyto informace předáme majiteli a budeme se snažit, aby vyvinul, a ne jen on, maximální snahu, pro pohodovou dovolenou všech.


Václav

13. 7. 2016

Plus

krásné a klidné místo, ochotný a příjmený personál

Mínus

nic

Shrnutí

bezproblémová dovolená


14. 8. 2015


bruce

11. 8. 2015


Pavel Klausner

17. 7. 2015

Plus

Bezvadná komunikace s cestovní kanceláří Novalja. Hotel splnil všechna naše očekávání. Neuvěřitelně milá a přesná obsluha. Všechna naše přání splněna bez potíží. Dovolená byla úžasná a neměla jedinou chybičku. Jsme maximálně spokojeni. Klausnerovi

Mínus

Žádné záporné stránky.

Shrnutí

Vřele doporučuji.


Štěpánka

13. 7. 2015

Plus

Toto kouzelné místo v zálivu na Hvaru nikdo z jiných CK nenabízí.

Mínus

Jediná připomínka k možnosti začátku a konce dovolené jinak než v sobotu. Cestující se dostanou do neskutečné dopravní zácpy.

Shrnutí

Kdo hledá klid a domácí prostředí a nepotřebuje ke své dovolené rušné promenády, ať se vydá sem. Úžasné ! CK je velmi profesionální a vstřícná.


Tereza

10. 9. 2014

Plus

Nepopsatelně krásné místo. Velmi vlídné a srdečné přijetí personálem hotelu. Pokoje jsou čisté a denně opečovávané (každý den výměna ručníku a obden ložního prádla) Okolí hotelu velmi udržované a naklizené. Jídlo neodpovídá ***, ale *****. VYNIKAJÍCÍ!!!

Mínus

ŽÁDNÉ!

Shrnutí

Zvolila jsem si tuto CK a destinaci k příležitosti naší svatební cesty. Vše odpovídalo popisu, ba naopak jsme v mnohém byli příjemně překvapeni! DĚKUJEME!!!


12. 8. 2014

Mínus

tříhvězdičkový hotel by měl mít na pokoji ledničku, během pobytu velmi chyběla. Kvalita jídla v polopenzi je průměrná, uspokojí spíše množstvím, než kvalitou a lákavostí jídla. Obecně málo, zeleniny, ovoce žádné, na snídani chybí džus, káva nedobrá...Zátoka a místo obecně klidné hotel příliš ne, v neděli do jedné hodiny každý týden hraje děsná místní skupina Jure Band a hosté dělají hluk, takže se po cestě nemáte šanci vyspat. Na hotelu je již ledacos zašlé, rezavé, nebo poškozené, ale čisto a místo je tak pěkné že se dá ledacos odpustit :-)

Shrnutí

Doporučuji velmi. Rychlé a vstřícné jednání.


Šámalová

17. 10. 2013

Plus

velmi dobrá cena i celková spolupráce s cestovní kanceláří


Shrnutí

všem doporučuji


1»