Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Korina, Sveta Nedjelja

110 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Dítě do 3 let zdarma (věk v době pobytu)
Domácí zvířata: ANO
Nástup také mimo soboty
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
2 osoby
3 osoby
4 osoby
5 osob
6 osob
2 ložnice
studio
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Korina - apartmán (samostatný domek), Sveta Nedjelja, ostrov Hvar, Chorvatsko

Recenze
apartmány KorinaRich

30. 8. 2017

Plus

Málo lidí, majitelka mluví celkem dobře česky, klid.

Mínus

Hvar je dost daleko a cesta se prodraží o 3000,- trajektem.

Shrnutí

Ochota, bezproblémové jednání.


5. 7. 2017

Plus

Komunikace cestovní kanceláře s klientem byla kvalitní, perfektní dispozice k cestě autem do místa pobytu.

Mínus

Kvalita ubytování neodpovídala ceně zájezdu. Za téměř 2000 Kč denně pro 2 osoby bychom si představovali komfortnější ubytování. Pobyt v apartmánu byl jako ubytování u zavedené autodílny svým zápachem, pokud upadl drobek na podlahu - měli jsme v pokoji mraveniště. V lince byly švábi. Lednice sice dostačující, ale zjevně ne moc funkční, vše v lednici bylo zmrzlé. V Chorvatsku zřejmě ještě nezačali používat čajové lžičky :-). Ale to je jen drobnost.

Shrnutí

Náš názor je, že nikdo z cestovní kanceláře neviděl v reálu tento apartmán. Pro ostatní zájemce doporučuji si řádně ověřit kvalitu nabízeného ubytování.


Reakce CK Novalja

Dobrý den, studio jsme osobně navštívili a vyfotili 12.5.2016 – v té době bylo zcela jistě v pořádku, nebyl tam žádný zápach. Škoda že jste na popsané nedostatky neupozornili majitelku nebo naši cestovní kancelář ihned, jistě by se je podařilo prověřit a odstranit ještě během Vašeho 14denního pobytu. Popsané nedostatky jsme předali majitelce. Funkčnost lednice prověří a také zkontroluje a příp. doplní vybavení kuchyňské linky. Skutečná cena Vašeho ubytování byla 1814 Kč/noc pro 2 osoby + příplatek za psa, kterého jste měli s sebou. 17.7.2017 - doplnění: Po odjezdu dalších hostů ze studia majitelka při kontrole zjistila, že lednička funguje správně (nezamrzá). Čajové lžičky opravdu chyběly a dokoupí je. To je problém téměř všude – klienti si čajové lžičky berou s sebou na výlety, na pláž apod. a bohužel se pak vždy někam zatoulají.