Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Korina

Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Sveta Nedjelja

Recenze

Rich 30. 8. 2017

Plusy:
Málo lidí, majitelka mluví celkem dobře česky, klid.

Mínusy:
Hvar je dost daleko a cesta se prodraží o 3000,- trajektem.

Shrnutí:
Ochota, bezproblémové jednání.

5. 7. 2017

Plusy:
Komunikace cestovní kanceláře s klientem byla kvalitní, perfektní dispozice k cestě autem do místa pobytu.

Mínusy:
Kvalita ubytování neodpovídala ceně zájezdu. Za téměř 2000 Kč denně pro 2 osoby bychom si představovali komfortnější ubytování. Pobyt v apartmánu byl jako ubytování u zavedené autodílny svým zápachem, pokud upadl drobek na podlahu - měli jsme v pokoji mraveniště. V lince byly švábi. Lednice sice dostačující, ale zjevně ne moc funkční, vše v lednici bylo zmrzlé. V Chorvatsku zřejmě ještě nezačali používat čajové lžičky :-). Ale to je jen drobnost.

Shrnutí:
Náš názor je, že nikdo z cestovní kanceláře neviděl v reálu tento apartmán. Pro ostatní zájemce doporučuji si řádně ověřit kvalitu nabízeného ubytování.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, studio jsme osobně navštívili a vyfotili 12.5.2016 – v té době bylo zcela jistě v pořádku, nebyl tam žádný zápach. Škoda že jste na popsané nedostatky neupozornili majitelku nebo naši cestovní kancelář ihned, jistě by se je podařilo prověřit a odstranit ještě během Vašeho 14denního pobytu. Popsané nedostatky jsme předali majitelce. Funkčnost lednice prověří a také zkontroluje a příp. doplní vybavení kuchyňské linky. Skutečná cena Vašeho ubytování byla 1814 Kč/noc pro 2 osoby + příplatek za psa, kterého jste měli s sebou. 17.7.2017 - doplnění: Po odjezdu dalších hostů ze studia majitelka při kontrole zjistila, že lednička funguje správně (nezamrzá). Čajové lžičky opravdu chyběly a dokoupí je. To je problém téměř všude – klienti si čajové lžičky berou s sebou na výlety, na pláž apod. a bohužel se pak vždy někam zatoulají.

  2 recenze
Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz