× Umíte chorvatsky? Máme pro vás práci → více informací

Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Juraj

Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Zavala

apartmán A1 pro 2-4 osoby,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se čtyřmi lůžky (jen 2 dospělí a 2 děti do 12 let), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.

apartmán A3 pro 4-6 osob,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se třemi a dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Ložnice maji na stropech ventilátory.

studio A4 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se dvěma rozkládacími gauči - celkem pro 2-3 osoby (3. osoba jen dítě do 12 let), vybavený kuchyňský kout (lednička, trouba), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace, k dispozici je ventilátor.

apartmán A5 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu (jen dítě do 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A6 pro 4-6 osob,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se třemi a dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, myčka, varná konvice, toaster, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A7 pro 4-6 osob,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma lůžky, v jedné ložnici rozkládací lůžko pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa a balkón s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni a v jedné ložnici (v ceně).