Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Jolanda

Oblast: Ostrov Korčula Letovisko: Lumbarda

studio A1 pro 2 osoby,
zvýšené přízemí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře, na terase houpačka. Klimatizace za příplatek 10 €/den.

apartmán A2 pro 2-4 osoby,
zvýšené přízemí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1 osobu (jen dítě do 12 let), vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace za příplatek 10 €/den.

apartmán A3 pro 4-6 osob,
zvýšené přízemí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice - jedna se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (jen děti do 12 let), druhá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (2x lednička, varná konvice, toaster), TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x terasa (1x s výhledem na moře). Klimatizace za příplatek 10 €/den.

studio A4 pro 2 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace za příplatek 10 €/den.

apartmán A5 pro 4-5 osob,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (200 x 140 cm) pro 2 děti do 12 let, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace za příplatek 10 €/den.

apartmán A6 pro 4-5 osob,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma lůžky, v jedné ložnici navíc rozkládací gauč pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar, toaster), TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x balkón s výhledem na moře, terasa. Klimatizace na chodbě za příplatek 10 €/den.

studio A7 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a gaučem pro 1 osobu (jen dítě do 12 let), vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace za příplatek 10 €/den.

studio A8 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice, kávovar, toaster), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s částečným výhledem na moře. Klimatizace za příplatek 10 €/den.