Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Jolanda, Lumbarda - ostrov Korčula

  1. Lumbarda - písečná pláž Tatinja, ostrov Korčula, ChorvatskoLetovisko Lumbarda
  2. Město Korčula - doporučujeme navštívit jako lodní výlet...Výlety Lumbarda
  3. Mapka letoviska OrebićPříjezd Lumbarda
10 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Dítě do 3 let zdarma (věk v době pobytu)
Domácí zvířata: ANO
Nástup také mimo soboty
Možnost stravování v objektu
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
2 osoby
3 osoby
4 osoby
5 osob
6 osob
1 ložnice
2 ložnice
studio
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Jolanda, Lumbarda, ostrov Korčula, Chorvatsko

Recenze
apartmány JolandaKaterina

31. 8. 2017

Plus

Ubytovani bylo pekne. Majitelka moc prijemna. Za rozumnou cenu nam vecer ugrilovali ryby. Pan byl rybar. Moc ochotni.


Shrnutí

Moc pekne misto. Malo lidi na plazi. Opravdu super. Ochotny personal.


20. 7. 2017


Radka Neshybová

18. 7. 2016

Plus

Dobrá komunikace

Mínus

Apartmán Jolanda Lumbarda.Cena ubytování neodpovídající.Apartmán A6- v ložnici postele, na kterých se absolutně nedalo spát.Paní domácí je sice velicí milá, jak jste popisovali, ale osobně jsme jí pak viděli málo, aby jsme jí na skutečnost s rospadlými rošty u posteli upozornili.Máme maximálně zničená záda.Celkově zařízení apartmánu by mohlo být lepší když se to porovná s cenou za kterou stála 1 noc cca120€.Na Lumbardu pojedeme určitě ještě jednou ale do apartmánu novějšího, útulnějšího a hlavně za cenu 70€ za apartmán pro 6 lidí, což je s porovnáním s App.Jolanda nesrovnatelné, když jsme mohli osobně porovnat.

Shrnutí

Určitě nabízíte kvalitnější a hezčí ubytování než jsme měli my....výhoda appartmánu je ta, že je opravdu přímo u moře, ale raději si popojdu 50m bude mi fungovat 100% wifi v celém apartmánu a budu v novém za skoro poloviční cenu. Doporučení známým bych na Vás dala, protože jako s kanceláří jsme byli spokojení jen cena naodpovídala kvalitě.A pokud nabízíte polopenze v tomto appartmánu, tak by jste si také měli ověřit bližší podrobnosti.Paní Jolanda je velice sympatická paní a na zákazníka/klienta se samozřejmě bude usmívat.Je také velice pracovitá a co jsme mohli sledovat, asi jako jediná z rodiny pracuje na všechny.V okolí ale moc dobrou pověst nemá,právě pro rybaření a ryby.A také možná to berete jako plus k ubytování, ale jsou i lidé, terým zápach z ryb smrdí a ti pak nebudou s ubytováním spokojeni.Pod názor se klidně podepíši celým jménem protože toto samé jsme chtěli paní Jolandě v dobrém říci osobně, ale nebyla bohužel možnost.


Reakce CK Novalja

Dobrý den, děkujeme za vyčerpávající hodnocení. Veškerý text přeložíme a zašleme majitelce. Do všech apartmánů chodíme, fotíme, sledujeme. Ale bohužel nejsme přítomni po celou sezónu a tím pádem o některých věcech nevíme. Snažíme se, abychom přehled měli, ale je pro nás velmi důležitý i názor našich klientů, jako jste vy. Hezký den. 2.3.2017 - doplnění: dle informací od majitelky v domě vyměnili část matrací na podzim 2016 a ve zbývajících ubytovacích jednotkách mají výměnu matrací v plánu do května 2017. Pro sezónu 2017 by tak matrace ve všech ubytovacích jednotkách v domě Jolanda měly být vyměněny.


JKa

11. 7. 2016


astrolog

6. 7. 2016

Plus

Možnost ubytování se psem, kontakt s mořem. Klidné místo,v okolí kvalitní restaurace (nepřecpané). Žádné diskotéky, atd..


Shrnutí

Kvalita od povídá ceně.


31. 8. 2015

Plus

Byla jsem spokojena,hezké místo, které odpovídalo nabídce.Jen bych preferovala, aby CK komunikovala s klienty telefonicky, pokud např.žáda platbu, která musí být rychle uskutečněna.

Mínus

žádné

3. 8. 2015

Plus

Pravdivost apartmánu a okolí

Mínus

Nejsou

Shrnutí

Je to dobré


3. 7. 2015