Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Jolanda

Oblast: Ostrov Korčula Letovisko: Lumbarda

Recenze

14. 9. 2020
Katerina 31. 8. 2017

Plusy:
Ubytovani bylo pekne. Majitelka moc prijemna. Za rozumnou cenu nam vecer ugrilovali ryby. Pan byl rybar. Moc ochotni.

Shrnutí:
Moc pekne misto. Malo lidi na plazi. Opravdu super. Ochotny personal.

20. 7. 2017
Radka Neshybová 18. 7. 2016

Plusy:
Dobrá komunikace

Mínusy:
Apartmán Jolanda Lumbarda.Cena ubytování neodpovídající.Apartmán A6- v ložnici postele, na kterých se absolutně nedalo spát.Paní domácí je sice velicí milá, jak jste popisovali, ale osobně jsme jí pak viděli málo, aby jsme jí na skutečnost s rospadlými rošty u posteli upozornili.Máme maximálně zničená záda.Celkově zařízení apartmánu by mohlo být lepší když se to porovná s cenou za kterou stála 1 noc cca120€.Na Lumbardu pojedeme určitě ještě jednou ale do apartmánu novějšího, útulnějšího a hlavně za cenu 70€ za apartmán pro 6 lidí, což je s porovnáním s App.Jolanda nesrovnatelné, když jsme mohli osobně porovnat.

Shrnutí:
Určitě nabízíte kvalitnější a hezčí ubytování než jsme měli my....výhoda appartmánu je ta, že je opravdu přímo u moře, ale raději si popojdu 50m bude mi fungovat 100% wifi v celém apartmánu a budu v novém za skoro poloviční cenu. Doporučení známým bych na Vás dala, protože jako s kanceláří jsme byli spokojení jen cena naodpovídala kvalitě.A pokud nabízíte polopenze v tomto appartmánu, tak by jste si také měli ověřit bližší podrobnosti.Paní Jolanda je velice sympatická paní a na zákazníka/klienta se samozřejmě bude usmívat.Je také velice pracovitá a co jsme mohli sledovat, asi jako jediná z rodiny pracuje na všechny.V okolí ale moc dobrou pověst nemá,právě pro rybaření a ryby.A také možná to berete jako plus k ubytování, ale jsou i lidé, terým zápach z ryb smrdí a ti pak nebudou s ubytováním spokojeni.Pod názor se klidně podepíši celým jménem protože toto samé jsme chtěli paní Jolandě v dobrém říci osobně, ale nebyla bohužel možnost.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za vyčerpávající hodnocení. Veškerý text přeložíme a zašleme majitelce. Do všech apartmánů chodíme, fotíme, sledujeme. Ale bohužel nejsme přítomni po celou sezónu a tím pádem o některých věcech nevíme. Snažíme se, abychom přehled měli, ale je pro nás velmi důležitý i názor našich klientů, jako jste vy. Hezký den. 2.3.2017 - doplnění: dle informací od majitelky v domě vyměnili část matrací na podzim 2016 a ve zbývajících ubytovacích jednotkách mají výměnu matrací v plánu do května 2017. Pro sezónu 2017 by tak matrace ve všech ubytovacích jednotkách v domě Jolanda měly být vyměněny.

JKa 11. 7. 2016
astrolog 6. 7. 2016

Plusy:
Možnost ubytování se psem, kontakt s mořem. Klidné místo,v okolí kvalitní restaurace (nepřecpané). Žádné diskotéky, atd..

Shrnutí:
Kvalita od povídá ceně.

31. 8. 2015

Plusy:
Byla jsem spokojena,hezké místo, které odpovídalo nabídce.Jen bych preferovala, aby CK komunikovala s klienty telefonicky, pokud např.žáda platbu, která musí být rychle uskutečněna.

Mínusy:
žádné

3. 8. 2015

Plusy:
Pravdivost apartmánu a okolí

Mínusy:
Nejsou

Shrnutí:
Je to dobré

3. 7. 2015

  9 recenzí
Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz