Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Jolanda, Lumbarda - ostrov Korčula

  1. Lumbarda - písečná pláž Tatinja, ostrov Korčula, ChorvatskoLetovisko Lumbarda
  2. Město Korčula - doporučujeme navštívit jako lodní výlet...Výlety Lumbarda
  3. Mapka letoviska OrebićPříjezd Lumbarda
10 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Dítě do 3 let zdarma (věk v době pobytu)
Domácí zvířata: ANO
Nástup také mimo soboty
Možnost stravování v objektu
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
2 osoby
3 osoby
4 osoby
5 osob
6 osob
1 ložnice
2 ložnice
studio
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Jolanda, Lumbarda, ostrov Korčula, Chorvatsko

Recenze
apartmány Jolanda20. 7. 2017


Radka Neshybová

18. 7. 2016

Plus

Dobrá komunikace

Mínus

Apartmán Jolanda Lumbarda.Cena ubytování neodpovídající.Apartmán A6- v ložnici postele, na kterých se absolutně nedalo spát.Paní domácí je sice velicí milá, jak jste popisovali, ale osobně jsme jí pak viděli málo, aby jsme jí na skutečnost s rospadlými rošty u posteli upozornili.Máme maximálně zničená záda.Celkově zařízení apartmánu by mohlo být lepší když se to porovná s cenou za kterou stála 1 noc cca120€.Na Lumbardu pojedeme určitě ještě jednou ale do apartmánu novějšího, útulnějšího a hlavně za cenu 70€ za apartmán pro 6 lidí, což je s porovnáním s App.Jolanda nesrovnatelné, když jsme mohli osobně porovnat.

Shrnutí

Určitě nabízíte kvalitnější a hezčí ubytování než jsme měli my....výhoda appartmánu je ta, že je opravdu přímo u moře, ale raději si popojdu 50m bude mi fungovat 100% wifi v celém apartmánu a budu v novém za skoro poloviční cenu. Doporučení známým bych na Vás dala, protože jako s kanceláří jsme byli spokojení jen cena naodpovídala kvalitě.A pokud nabízíte polopenze v tomto appartmánu, tak by jste si také měli ověřit bližší podrobnosti.Paní Jolanda je velice sympatická paní a na zákazníka/klienta se samozřejmě bude usmívat.Je také velice pracovitá a co jsme mohli sledovat, asi jako jediná z rodiny pracuje na všechny.V okolí ale moc dobrou pověst nemá,právě pro rybaření a ryby.A také možná to berete jako plus k ubytování, ale jsou i lidé, terým zápach z ryb smrdí a ti pak nebudou s ubytováním spokojeni.Pod názor se klidně podepíši celým jménem protože toto samé jsme chtěli paní Jolandě v dobrém říci osobně, ale nebyla bohužel možnost.


Reakce CK Novalja

Dobrý den, děkujeme za vyčerpávající hodnocení. Veškerý text přeložíme a zašleme majitelce. Do všech apartmánů chodíme, fotíme, sledujeme. Ale bohužel nejsme přítomni po celou sezónu a tím pádem o některých věcech nevíme. Snažíme se, abychom přehled měli, ale je pro nás velmi důležitý i názor našich klientů, jako jste vy. Hezký den. 2.3.2017 - doplnění: dle informací od majitelky v domě vyměnili část matrací na podzim 2016 a ve zbývajících ubytovacích jednotkách mají výměnu matrací v plánu do května 2017. Pro sezónu 2017 by tak matrace ve všech ubytovacích jednotkách v domě Jolanda měly být vyměněny.


JKa

11. 7. 2016


astrolog

6. 7. 2016

Plus

Možnost ubytování se psem, kontakt s mořem. Klidné místo,v okolí kvalitní restaurace (nepřecpané). Žádné diskotéky, atd..


Shrnutí

Kvalita od povídá ceně.


31. 8. 2015

Plus

Byla jsem spokojena,hezké místo, které odpovídalo nabídce.Jen bych preferovala, aby CK komunikovala s klienty telefonicky, pokud např.žáda platbu, která musí být rychle uskutečněna.

Mínus

žádné

3. 8. 2015

Plus

Pravdivost apartmánu a okolí

Mínus

Nejsou

Shrnutí

Je to dobré


3. 7. 2015