Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Boris, Baška - ostrov Krk

260 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Dítě do 3 let zdarma (věk v době pobytu)
Domácí zvířata: NE
Nástup také mimo soboty
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
4 osoby
5 osob
6 osob
2 ložnice
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Boris, Baška, ostrov Krk, Chorvatsko

Recenze
apartmány Boris


1»

28. 8. 2017

Plus

Skvělá komunikace s CK, výborně popsaná cesta i samotný pobyt (ubytování, okolí), vše bez jediné chybičky

Mínus

žádné záporné stránky nebyly

Shrnutí

CK výborná, jeli jsme poprvé a už teď víme, že rozhodně ne naposledy. Skvělá komunikace, příjemné jednání, bezkonkurenčně nejlépe popsané pokyny a cesta, kterou jsem zatím při cestě do HR viděla. Jednoznačně doporučuji!


Minaříková

22. 8. 2017

Plus

Výborná komunikace s CK. Velmi pěkně zpracované podklady a informace pro cestu vlastní dopravou.

Mínus

Ve vybrané destinaci (Baška, Krk) je velmi malá pláž, která je v období sezony opravdu přeplněná a splňuje popis "hlava na hlavě". Stálo by za to, kdyby o tom byla zmínka, aby měli zákazníci možnost se rozhodnout.

Shrnutí

CK bych doporučila. Ubytování na skvělé úrovni. Destinaci Baška na ostrově Krk v sezoně nedoporučuji.


Reakce CK Novalja

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi k ubytování v apartmánu K1 v domě Boris v Bašce. V období Vaší dovolené (tj. 5.8.-13.8.) je v Chorvatsku vrchol letní sezóny. Letovisko Baška na Krku patří právem k těm nejoblíbenějším. Krásná písčitooblázkové pláž a dominantní kopce, které ji obklopují - to jsou nádherné scenérie, které lákají spoustu návštěvníků. Pokud chcete víc soukromí na pláži, doporučujeme jet do Chorvatska v červnu nebo v září. S tvrzením, že pláž v Bašce je malá, musíme naprosto nesouhlasit. Pláž v Bašce patří k těm největším v Chorvatsku. Zdroje uvádějí, že na délku měří 1,8 km a je i dosti široká.


29. 7. 2017

Plus

Kvalitní ubytování za přijatelnou cenu.


Shrnutí

Vše OK, Doporučuji.


29. 7. 2017

Plus

Kvalitní ubytování za přijatelnou cenu.


Shrnutí

Vše OK, Doporučuji.


18. 7. 2017


Bino

17. 7. 2017


12. 10. 2016


Jana

30. 8. 2016

Plus

perfektní komunikace CK , ochota cokoliv řešit. Ubytování krásné ,odpovídalo popisu i fotkám.Jsme moc spokojení.

Mínus

žádné

Jiří Proche

29. 8. 2016

Plus

Ubytování odpovídá propagaci. Velice příjemná lokalita.

Mínus

ne

Shrnutí

Dobrý výběr lokalit - letovisek, kvalitní ubytování a příjemné jednání.


15. 8. 2016


Petra

10. 8. 2016


Dada - Dagmar Hornáčková s rodinou

1. 8. 2016

Plus

Tichá lokalita pre rodiny s deťmi, alebo pre tie, ktoré chcú pokoj. Príjemní domáci aj s rodinou, krásny výhľad, neďaleká pláž, komfortné vybavenie apartmánu, služby na požiadanie, možnosť parkovania pri dome. Blízky obchod, pekáreň aj reštaurácia za dobré ceny. Stravu sme nehodnotili, keďže sme mali svoju a tá bola aj vďaka miestnym možnostiam výborná, čiže za 5*.

Mínus

Návrh na malú zmenu: klíma dokáže vychladiť len kuchyňu, ak tam niekto spí. Nebolo by zlé zabezpečiť aj izby aspoň ventilátormi, keď už nie aspoň menším typom klimatizačného zariadenia. Náš apartmán M bol predsa len pod strechou. Nemali sme tak súkromie, keďže všetky dvere sme museli mať otvorené. Keby boli aj izby klimatizované, boli by sme dali za všetko aj po 6*.

Shrnutí

CK je schopná a profesionálna. I keď čas na 1. úhradu do Silvestra bol dosť krátky (počas sviatkov) a preto o tú * menej. Napriek tomu ďakujeme za krásnu dovolenku.Stála zato a mali by si ju vyskúšať aj ďalší. Zvažujeme pobyt aj do budúcnosti. Prajeme veľa šťastia a spokojných zákazníkov. My sme boli. :-) S pozdravom D. Hornáčková.


Reakce CK Novalja

Hezký den, děkujeme vám za hodnocení. Majitelům určitě předáme veškeré poznatky. Jsme rádi, že se vám dovolená líbila a budeme se těšit, že našich služeb opět využijete.


eva

21. 7. 2016


Zbyněk L.

13. 7. 2016

Plus

Co jsem objednal, to opravdu odpovídalo skutečnosti. Ubytování super, nově zařízený a opravený apartmánový dům. Vybavenost na jedničku. U tohoto apatmánu Vaše stránky odpovídají jak popisem, fotem, tak vybaveností. Bylo zde úplně vše i něco navíc - povlečení, utěrky, ručníky, osušky, houbičky a jar na nádobí, toustovač, kávovar (překapávač), rychlovarka, telka/sat-ani jsme nevyužily. Důležitá věc v podkroví je klima. I krb tam byl. Jsou to prkotiny, ale po letech dovolených v ITA úplně něco jiného. Vcelku příjemný pan domácí. Parkování na zahradě za domem. Pokud bych někdy zavítal opět do Bašky, asi bych preferoval toto ubytování. K moři asi 200m, člověk je tam hned i s prckama. A z podkroví krásný výhled na město a moře. Pláž oblázková s mírným vstupem, pro menší děti bezpečné. Pro děti určitě koupací boty.

Mínus

Týden je málo.

Shrnutí

První zájezd u této CK bych hodnotil velkou pochvalou. Pokud s Vámi pojedu příště, doufám, že budu opět spokojen.


11. 7. 2016

Plus

prezentace odpovídá realitě

Mínus

Pan majitel šetřil na zvukových izolacích a ty budíčky drhnutím nohou židlí po dlažbě v 6,30 ráno od sousedů nad námi tedy byli nemilé. Ale to je věc , kterou ani CK nevidí. :-)

Shrnutí

spokojenost


Bino

2. 9. 2015


30. 8. 2015


Kikina

12. 8. 2015


Milan Kamera

9. 8. 2015

Plus

Velmi spokojen jsem byl s popisem trasy a hlavně průjezd Slovinskem byl popsat a nafocen na profesionální úrovni

Mínus

nevím všechno bylo výborné

Shrnutí

Plně doporučuji, od zakoupení zájezdu až po příjezd na místo samé bylo bez problému. V dostatečném předstihu jsme dostávali všechny informace (ubytování, platba, cesta)


9. 8. 2015

Plus

Doporučená objížďka Slovinské dálnice. Ještě by nebylo marné uvést ve skratce zpáteční cestu.Aspoň v bodech a hlavně že se dá těsně před nájezdem na Slovinskou dálnici při cestě spět znovu objed.

Mínus

Pouze příbory ve špatném stavu. Nože se rozpadali. Jinak vše ok

Shrnutí

Vše v pořádku.


1»