Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Frida, Baška - ostrov Krk

210 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Domácí zvířata: NE
Nástup také mimo soboty
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
2 osoby
3 osoby
4 osoby
5 osob
1 ložnice
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Frida, Baška, ostrov Krk, Chorvatsko

Recenze
apartmány Frida


1»

M.T.

3. 9. 2017

Plus

Byli jsme velmi spokojeni se službami CK Novalja i s ubytováním, které odpovídalo velmi názorné prezentaci.


14. 8. 2017


14. 9. 2016


ricij

24. 7. 2016


1. 9. 2015


1. 9. 2015


25. 8. 2015


Miroslav Čermák

19. 8. 2015

Plus

Komunikace s CK

Mínus

Majitel Apartmánu (p.Kolár) je arogantní pán, který nám zkazil celou dovolenou. Je nepříjemný a arogantní! U apartmánu není dostatek parkovacího místa musel jsem vystupovat od řidiče na stranu spolujezdce. Klimatizace je u všech okolních apartmánů v ceně.

Shrnutí

CK vše OK ale ostudu ji dělá apartmán FRIDA.


Reakce CK Novalja

Dobrý den, je pro nás těžko přestavitelné souhlasit s tím, co zde o majiteli domu Frida uvádíte. Majitele známe osobně, viděli jsme se s ním mnohokrát a jsme přesvědčeni, že jsou to příjemní lidé a profesionální ubytovatelé. Ani od jiných klientů jsme nikdy neobdrželi stížnosti podobného charakteru. Pro nás je těžké posuzovat, kde se během Vašeho pobytu stala chyba. Mohlo dojít k nedorozumění i díky jazykové bariéře. To, jestli je klima v ceně nebo ne, si určuje každý majitel dle vlastního uvážení. Pokud má majitel klimatizaci zahrnutou v ceně, je celková cena o poplatek za klimatizaci navýšená. Tudíž není rozhodující, zda je již „v ceně“ nebo ji klient platí na místě. Např. v červnu a září, kdy klimatizaci klienti využívají jen výjimečně, je „klima v ceně“ spíš kontraproduktivní.


Dostyp

6. 8. 2015

Mínus

Přivítal bych od CK více alternativ příjezdových tras do destinací Chorvatského Krku. Třeba po dalnici přes Slovinsko kolem Ljubljany, ne jenom na Zagreb, kde bývá většinou přetížená doprava.

Martin

29. 7. 2015

Mínus

o žádných nevím

zdenka

3. 9. 2014

Plus

100%spokojenost,

Mínus

žádné

Shrnutí

doporučuji


Gejitka

26. 8. 2014

Plus

Zaplacení poloviny zájezdu dopředu a zbytek až na místě majiteli apartmánu.


Shrnutí

Fotky a popis místa odpovídal skutečnosti a pobyt je opravdu vhodný pro rodiny s malými dětmi. Apartmán je mimo hlavní třídu v klidné části letoviska asi 1 km od centra. Pláž v Bašce má pozvolný vstup do moře s písčitooblázkovou pláží.


6. 8. 2014

Plus

jasné, rychlé,srozumitelné

Mínus

bez záporu

Shrnutí

spokojenost


4. 8. 2014


4. 8. 2014


Cyril Vinopal

10. 7. 2014

Plus

Webové stránky a přístup cestovní kanceláře k zákazníkovi.

Mínus

Cena zájezdu se nám zdála příliš vysoká.

Shrnutí

Z cestovní kanceláří CK Novalja jsme byli spokojeni s přístupem k zákazníkovi. Ihned reagovali na naše dotazy a připomínky ke změně termínu zájezdu. Jinak co se týče hodnocení je hodnocení s kreslené o to, že jsme měli zaplacené pouze ubytování beze stravy a cestovali jsme vlastní dopravou. Hodně se nám líbilo i pokyny na cestu, které jsme nakonec nepoužili, protože jsme zvolili cestu přes Slovinsko po slovinské dálnici na Ostrov Krk do města Baška. Všem rodinám s dětmi tuto destinaci a cestu přes Slovinsko doporučuji. Ubytování bych volil v klidné části města v předměstí ZAROK. Klidná část města a přitom kousek k moři a není to tak daleko na pěší zónu, která je večerních hodinách hlučná. Děkujeme.


16. 10. 2013


1»