Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Frida

Oblast: Ostrov Krk Letovisko: Baška

Recenze

Richard Jecha 15. 8. 2019
Alice 3. 9. 2018

Shrnutí:
Bezproblémová komunikace jak s cestovkou, tak s poskytovatelem ubytování. Ubytování kvalitní, čisté, dobře vybavené, kousek od pláže. Maximální spokojenost.

27. 7. 2018

Mínusy:
Žádné zázemí u apartmánu, nedostatek místa k parkování většího auta (dodávky).

Shrnutí:
Výborná a rychlá komunikace. Fotky prezentovaného ubytování odpovídají realitě.

12. 7. 2018

Plusy:
Rychlost jednání.

Mínusy:
Chtělo by to aktualizovat informace o cenách, např. poplatek na vjezd na most na ostrov Krk není 35 euro, jak bylo v zaslaných info. ale 39 E.

Shrnutí:
Celkově spokojenost.

M.T. 3. 9. 2017

Plusy:
Byli jsme velmi spokojeni se službami CK Novalja i s ubytováním, které odpovídalo velmi názorné prezentaci.

14. 8. 2017
14. 9. 2016
ricij 24. 7. 2016
1. 9. 2015
1. 9. 2015
25. 8. 2015
Miroslav Čermák 19. 8. 2015

Plusy:
Komunikace s CK

Mínusy:
Majitel Apartmánu (p.Kolár) je arogantní pán, který nám zkazil celou dovolenou. Je nepříjemný a arogantní! U apartmánu není dostatek parkovacího místa musel jsem vystupovat od řidiče na stranu spolujezdce. Klimatizace je u všech okolních apartmánů v ceně.

Shrnutí:
CK vše OK ale ostudu ji dělá apartmán FRIDA.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, je pro nás těžko přestavitelné souhlasit s tím, co zde o majiteli domu Frida uvádíte. Majitele známe osobně, viděli jsme se s ním mnohokrát a jsme přesvědčeni, že jsou to příjemní lidé a profesionální ubytovatelé. Ani od jiných klientů jsme nikdy neobdrželi stížnosti podobného charakteru. Pro nás je těžké posuzovat, kde se během Vašeho pobytu stala chyba. Mohlo dojít k nedorozumění i díky jazykové bariéře. To, jestli je klima v ceně nebo ne, si určuje každý majitel dle vlastního uvážení. Pokud má majitel klimatizaci zahrnutou v ceně, je celková cena o poplatek za klimatizaci navýšená. Tudíž není rozhodující, zda je již „v ceně“ nebo ji klient platí na místě. Např. v červnu a září, kdy klimatizaci klienti využívají jen výjimečně, je „klima v ceně“ spíš kontraproduktivní.

Dostyp 6. 8. 2015

Mínusy:
Přivítal bych od CK více alternativ příjezdových tras do destinací Chorvatského Krku. Třeba po dalnici přes Slovinsko kolem Ljubljany, ne jenom na Zagreb, kde bývá většinou přetížená doprava.

Martin 29. 7. 2015

Mínusy:
o žádných nevím

zdenka 3. 9. 2014

Plusy:
100%spokojenost,

Mínusy:
žádné

Shrnutí:
doporučuji

Gejitka 26. 8. 2014

Plusy:
Zaplacení poloviny zájezdu dopředu a zbytek až na místě majiteli apartmánu.

Shrnutí:
Fotky a popis místa odpovídal skutečnosti a pobyt je opravdu vhodný pro rodiny s malými dětmi. Apartmán je mimo hlavní třídu v klidné části letoviska asi 1 km od centra. Pláž v Bašce má pozvolný vstup do moře s písčitooblázkovou pláží.

6. 8. 2014

Plusy:
jasné, rychlé,srozumitelné

Mínusy:
bez záporu

Shrnutí:
spokojenost

4. 8. 2014
Cyril Vinopal 10. 7. 2014

Plusy:
Webové stránky a přístup cestovní kanceláře k zákazníkovi.

Mínusy:
Cena zájezdu se nám zdála příliš vysoká.

Shrnutí:
Z cestovní kanceláří CK Novalja jsme byli spokojeni s přístupem k zákazníkovi. Ihned reagovali na naše dotazy a připomínky ke změně termínu zájezdu. Jinak co se týče hodnocení je hodnocení s kreslené o to, že jsme měli zaplacené pouze ubytování beze stravy a cestovali jsme vlastní dopravou. Hodně se nám líbilo i pokyny na cestu, které jsme nakonec nepoužili, protože jsme zvolili cestu přes Slovinsko po slovinské dálnici na Ostrov Krk do města Baška. Všem rodinám s dětmi tuto destinaci a cestu přes Slovinsko doporučuji. Ubytování bych volil v klidné části města v předměstí ZAROK. Klidná část města a přitom kousek k moři a není to tak daleko na pěší zónu, která je večerních hodinách hlučná. Děkujeme.

  21 recenzí
Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz