Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Olga

Oblast: Ostrov Krk Letovisko: Baška

apartmán A1 pro 2-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby
(v ložnici je jen malé okno), vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa bez výhledu na moře (otočená na parkoviště před domem). Možnost využívat prostornou terasu s posezením a grilem za domem (viz poslední foto). Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A2 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (2x lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, terasa s částečným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Z apartmánu je také vstup na terasu za domem, s grilem a posezením, kterou mohou využívat také ostatní klienti ubytovaní v domě.

apartmán A3 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s částečným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 2-4 osoby, 2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (160x200 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s částečným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).