ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby
(v ložnici je jen malé okno), vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa bez výhledu na moře (otočená na parkoviště před domem). Klimatizace v ložnici (v ceně).
Možnost využívat prostornou terasu s posezením a grilem v zahradě za domem (viz poslední foto) - je však společná pro všechny hosty v domě.

apartmán A2 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), obývací prostor s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v obýváku (v ceně).
Z apartmánu je také vstup na terasu za domem, s grilem a posezením, kterou mohou využívat všichni hosté v domě.

apartmán A3 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s částečným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (160 x 200 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s částečným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).