ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-5 osob,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, myčka a tablety do myčky, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchou a WC, TV+SAT, terasa, vlastní gril na terase. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Rozloha 45 m².

apartmán A2 pro 2-3 osoby,
přízemí

1 ložnice s jedním lůžkem, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar) se dvěma lůžky, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, 2x terasa (1x s částečným výhledem na moře, 1x bez výhledu na moře). Klimatizace v kuchyni (v ceně). Rozloha 40 m².

apartmán A3 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchou a WC, další samostatné WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře, vlastní gril na terase. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Rozloha 45 m².

apartmán A4 pro 4-6 osob,
2. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) se třemi lůžky (lůžka jsou od kuchyňského prostoru oddělena skříní), sociální zařízení s vanou a WC, další samostatné WC, 2x TV+SAT, 2x terasa s výhledem na moře (z toho je 1 terasa přes společnou chodbu), vlastní gril na terase. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Rozloha 60 m².

studio A5 pro 2 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a vybaveným kuchyňským koutem (lednička, varná konvice, kávovar), sociální zařízení se sprchou a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře. Klimatizace (v ceně). Rozloha 23 m².

apartmán A6 pro 2-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa. Klimatizace v ložnici (v ceně). Rozloha 35 m².
Info o šířce dveří pro hendikepované osoby na invalid. vozíku:
- vstupní dveře a ložnice 120 cm, kuchyň a koupelna 70 cm
- před vstupem do apartmánu jsou 3 schody - k dispozici je rampa

V sezóně 2023 je ve sprchovém koutě místo skleněných posuvných dveří jen závěs (vyměňován po každých hostech).