ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Apartmány Lana

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Pag - Bošana

apartmán B1 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma a třemi lůžky (z toho je jedno lůžko na palandě a může na něm spát jen dítě do 10 let), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Terasy apartmánů B1 a B2 lze propojit.

apartmán B2 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma a třemi lůžky (jedno lůžko je palandové - je vhodné max. pro 1 dítě do 10 let), vybavená kuchyň (lednička, trouba), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace (v ceně). Terasy apartmánů B1 a B2 lze propojit.

apartmán B3 pro 3-6 osob,
1. poschodí

1 ložnice se čtyřmi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba) se dvěma lůžky (z toho 1 palandové lůžko - 6. osoba může být jen dítě do 10 let), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa (přes terasu apartmánu B3 chodí klienti do apartmánu B2). Klimatizace v ložnici (v ceně). Terasy apartmánů B2 a B3 lze propojit.

apartmán C1 pro 5-6 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba) se dvěma lůžky, TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).