Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Lana

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Pag - Bošana

studio A1 pro 2-5 osob,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se čtyřmi lůžky a malou postelí na patře pro 1 dítě do 10 let, vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák, trouba), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Bez klimatizace.

studio A2 pro 2-5 osob,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se čtyřmi lůžky a malou postelí na patře pro 1 dítě do 10 let (lůžka na fotografiích neodpovídají skutečné kapacitě - fotky byly pořízeny před rekonstrukcí), vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Bez klimatizace.

apartmán A3 pro 4-6 osob,
zvýšené přízemí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma lůžky (do jedné z ložnic jsou jen zasouvací dveře), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba) se dvěma lůžky, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Bez klimatizace.

studio A4 pro 2-4 osoby,
zvýšené přízemí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, další místnost oddělená jen závěsem se dvěma lůžky nad sebou, vybavený kuchyňský kout (lednička, malá el. trouba), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Bez klimatizace.

apartmán B1 pro 4-5 osob,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma a třemi lůžky (z toho je jedno lůžko na palandě a může na něm spát jen dítě do 10 let), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v kuchyni za příplatek 5 € denně (objednává se na místě). Terasy apartmánů B1 a B2 lze propojit.

apartmán B2 pro 4-5 osob,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma a třemi lůžky (jedno lůžko je palandové - je vhodné max. pro 1 dítě do 10 let), vybavená kuchyň (lednička, trouba), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV, terasa. Bez klimatizace. Terasy apartmánů B1 a B2 lze propojit.

apartmán B3 pro 3-6 osob,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se čtyřmi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba) se dvěma lůžky (z toho 1 palandové lůžko - 6. osoba může být jen dítě do 10 let), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa (přes terasu apartmánu B3 chodí klienti do apartmánu B2), klimatizace v ložnici za příplatek 5 € denně (objednává se na místě). Terasy apartmánů B2 a B3 lze propojit.

apartmán C1 pro 5-8 osob,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

3 ložnice se dvěma lůžky (v jedné ložnici je jen jedno malé kulaté okno vedoucí na verandu, ne přímo ven), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba) se dvěma lůžky, TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace na chodbě za příplatek 5 €/den.