ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Apartmány Lana

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Pag - Bošana

apartmán B1 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma a třemi lůžky (z toho je jedno lůžko na palandě a může na něm spát jen dítě do 10 let), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v kuchyni za příplatek 5 € denně (objednává se na místě). Terasy apartmánů B1 a B2 lze propojit.

apartmán B2 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma a třemi lůžky (jedno lůžko je palandové - je vhodné max. pro 1 dítě do 10 let), vybavená kuchyň (lednička, trouba), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV, terasa. Bez klimatizace. Terasy apartmánů B1 a B2 lze propojit.

apartmán B3 pro 3-6 osob,
1. poschodí

1 ložnice se čtyřmi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba) se dvěma lůžky (z toho 1 palandové lůžko - 6. osoba může být jen dítě do 10 let), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa (přes terasu apartmánu B3 chodí klienti do apartmánu B2), klimatizace v ložnici za příplatek 5 € denně (objednává se na místě). Terasy apartmánů B2 a B3 lze propojit.

apartmán C1 pro 5-8 osob,
2. poschodí

3 ložnice se dvěma lůžky (v jedné ložnici je jen jedno malé kulaté okno vedoucí na verandu, ne přímo ven), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba) se dvěma lůžky, TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace na chodbě za příplatek 5 €/den.