Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Miljenka, Mandre - ostrov Pag

10 m
Sleva na děti
Dítě do 3 let zdarma (věk v době pobytu)
Domácí zvířata: NE
Nástup také mimo soboty
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
4 osoby
5 osob
6 osob
1 ložnice
2 ložnice
Pláž 10 m
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Pláže v Mandre - apartmány Miljenka, ostrov Pag, Chorvatsko

Recenze
apartmány MiljenkaPetttt

24. 8. 2016


hh

17. 8. 2016


Radka

16. 8. 2016

Plus

Čisté moře, klidné prostředí městečka Mandre, výborná komunikace s CK a s delegátem.

Mínus

Horší kvalita a údržba ubytování, problémy se zásuvkami, vadné kabely k lampičkám (kabely jiskřily, lampičky nesvítily; po našich urgencích opraveno), starší zařízení apartmánu, malá vstřícnost paní bytné.

Shrnutí

Perfektní komunikace s cestovkou, připravený delegát, který nám poskytl spoustu informací.


IvaT.

9. 8. 2016


Michaela

29. 7. 2016

Plus

Výborné letovisko, na které se vrácíme strašně rádi. Výborná komunikace s CK.


Shrnutí

Komunikace s CK je výborná. Ostrov Pag letovisko Mandre je pro nás velice oblíbenou destinací, kde se vrácíme již po třetí. Výborné pro rodiny s malými dětmi.


Burom

24. 7. 2016


22. 7. 2016


Pavel Bydžovský, HK

19. 7. 2016

Plus

Maximální a přesné informace o zájezdu od cestovní kanceláře, vše odpovídalo prezentaci zakoupeného zájezdu. Perfektní informace ohledně trasy a příjezdu do letoviska.

Mínus

Bez záporných stránek.

Shrnutí

Cestovní kancelář pracuje rychle, přesně, s maximálním péčí o klienta. Zakoupený zájezd hodnotím maximální spokojeností s cenou i vybranou lokalitou! Mohu vřele doporučit ostatním klientům!


Michaela

18. 7. 2016

Plus

krasné městečko, v okoli spousta dalších pláží na dojezd do 15min, je zde pekárna, rybárna, obchody, kavárny,promenáda podle moře

Mínus

žádné

Shrnutí

spolupráce s ck byla výborná, vše bylo v pořádku, delegát na místě byl také velmi ochotný a vtřícný, kdykoli jsme něco potřebovali, vše chválíme, byli jsme spokojeni


Maxik

11. 7. 2016

Plus

Již podruhé nás uchvátila čistota vody v moři, klidné letovisko ( až na bezohledné slovinské turisty, kteří jednou rušili noční klid), vstřícnost místních lidí, útulnost kaváren na břehu moře a ubytování v blízkosti vody...

Mínus

žádné

Shrnutí

Oceňuji: vstřícnost CK, rychlé vyřízení, hledání alternativ, neustálá komunikace s klientem, jasné a stručné pokyny, dostatek informací před cestou...


7. 7. 2016


Zdeněk Jonáš

21. 8. 2015

Plus

Mandre je příjemné místo, s krásným mořem. Lepší je plavání, strmý přístup do moře.

Mínus

Vybavení apartmánu bylo dost staré, dost věcí jsem si tam musel sám opravit. Majitelé neumí žádnou další řeč, jenom chorvatsky. Na parkovišti mají o místo pro auto méně, než je potřeba, neustále tam ten poslední řešil, jak to zaparkovat.

Shrnutí

Dobrý, dopuručuju.


Reakce CK Novalja

Hezký den, pane Jonáši, mrzí nás, že jste měl nějaké starosti s opravou. Z důvodu těchto situací je v místě pobytu delegát, na kterého máte číslo v pokynech na cestu. Pokud bylo něco potřeba opravit, upravit, přeložit, zařídit atd., je tam právě od toho. Nad domem Miljenka je větší parkoviště, kam se auta musí "vlézt". Záleží jen na kolegialitě všech řidičů. Bohužel to my na dálku zařídit nedokážeme. Je to jen o domluvě.


Svítilova

19. 8. 2015


Shrnutí

KLADNE


15. 8. 2015


Irena Marková

13. 8. 2015

Mínus

V apartmánu netekla téměř teplá voda, uvítala bych také alespoň jednou za dobu pobytu vytření podlah a dodání toaletního papíru, myslím si, že kupovat si ho není normální, s tím se se tedy nikde nesetkala.

Shrnutí

Cestovní kancelář je naprosto bez problémová, určitě se na ní v dalších letech obrátím znovu, jen si dám pozor na výběr apartmánu :-).


Irena

5. 8. 2015

Plus

Komunikace s CK


Shrnutí

1*


Irena

5. 8. 2015

Plus

Komunikace s CK


Shrnutí

1*


Michaela

13. 7. 2015

Plus

kvalitní info od ck nabídka výletů pěkné místo čisté moře gril k dispozici

Mínus

apartmány v přízemí jsou méně komfortní než ty v 1. a 2. patře za stejnou cenu,málo úložného prostoru v apartmánech, v hlavní sezoně hluk z promenády dlouho do noci

Shrnutí

S CK jsme byli velmi spokojeni, CK dopručuji a rádi využijeme jejich služby i příště. Apartmány Miljenka mají výbornou polohu u moře, ale v noci je tu hluk z promenády.Kdo má v noci raději otevřené okno než klimatizaci, tak se moc nevyspí.


Marika Sýkorová

7. 7. 2015

Plus

Klidné místo vhodné pro rodiny s dětmi, ubytování přímo u pláže, málo turistů, potřebné služby dostačující v místě pobytu, možnost vyjet na okolní pláže.

Mínus

Skromné ubytování na malé ploše, ale na přespání stačí.

Shrnutí

CK velmi vstřícná, rychlá komunikace, vynikající informace před odjezdem, bez problémů.


Jiří Horák

6. 7. 2015

Plus

Přesně odpovídá popisu dle CK. Malé klidné letovisko, velice vhodné pro rodiny s malými dětmi - žádný rušný noční život. Skvělá nabídka výletů. Exkurze do sýrárny a hlavně půldenní plavba lodí s báječným kapitánem byla pro celou rodinu nezapomenutelným zážitkem. Ubytování v apartmánu Miljenka, situovaném přímo u moře s krásným výhledem, bylo také výborné.


Shrnutí

Vřele doporučujeme.