Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Leo

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Metajna

apartmán A1 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, toaster) s lůžkem pro 1-2 osoby, TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).

apartmán A2 pro 3-4 osoby,
2. poschodí

2 ložnice - každá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice, toaster), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).

apartmán A3 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice - každá se dvěma lůžky, na chodbě lůžko pro 1 osobu, vybavená kuchyň (2x lednička, varná konvice, toaster), TV, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).
Kolem terasy apartmánu A3 prochází klienti ubytovaní v ostatních apartmánech v domě.

apartmán A4 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice - první ložnice se třemi lůžky, druhá ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, varná konvice), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).
POZOR! mezi ložnicí se dvěma lůžky a chodbou nejsou žádné dveře, jen volný průchod!

apartmán A5 pro 3-5 osob,
zvýšené přízemí

2 ložnice - první ložnice se třemi lůžky, druhá ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, toaster), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Klimatizace v ložnici (v ceně).
POZOR! mezi ložnicí se dvěma lůžky a chodbou nejsou žádné dveře, jen volný průchod!