ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, balkón. Klimatizace v kuchyni (za příplatek 5 €/den, hradí se na místě).

apartmán A2 pro 4 osoby,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x balkón - 1x s přímým výhledem na moře, 1x s částečným bočním výhledem na moře (vstupy z ložnic). Klimatizace na chodbě (za příplatek 5 €/den, hradí se na místě).

apartmán A3 pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice - jedna ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice se třemi lůžky (třetí lůžko se nachází v patře na galerii viz foto 12-13/16), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 3x balkón s přímým výhledem na moře (vstup z ložnic a kuchyně). Klimatizace v kuchyni (za příplatek 5 €/den, hradí se na místě).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do konce sezony 2024.