Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Bruno, Potočnica - ostrov Pag

260 m
Internet (wifi)
Dítě do 3 let zdarma (věk v době pobytu)
Domácí zvířata: ANO
Nástup také mimo soboty
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
3 osoby
4 osoby
5 osob
6 osob
1 ložnice
2 ložnice
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Bruno, Potočnica, ostrov Pag, Chorvatsko

Recenze
apartmány BrunoPB

5. 9. 2016


Shrnutí

Využil jsem služeb CK, již podruhé a byl jsem opět maximálně spokojen. Děkuji


Eva Kastovska

29. 8. 2016

Plus

Rychlá komunikace, dobrý popis cesty, kvalitní ubytování


Shrnutí

zodpovědné a rychlé jednání


p3k

23. 8. 2016


David

17. 8. 2016

Mínus

Okolí je v porovnání s naší předešlou dovolenou (4x) v Mandre otřesné. Už na příjezdové cestě jsme se nestačili divit. Bohužel v dosahu není vůbec nic, jen nový hotel, který nabízí předraženou zmrzlinu a restauraci, kde zaplatíte víc, než v centru Prahy. Jedna pláž, která je přeplněná k prasknutí. Apartmán byl vybaven dobře, ale skříně byly hodně staré a bohužel smrděli, nedalo se do nich nic dát, oblečení by smrdělo. Majitelé byly na naše zkušenosti málo komunikativní. Pan majitel byl neustále pod vlivem jeho pálenky. Bohužel špatnou kominukací jsme měli zajímavý i odjezd. Spletli jsme den odjezdu, ptal jsem se majitelky, jestli si myslíme správně den odjezdu a ona nám to potvrdila. Bohužel den odjezdu (den před naším domnívaným odjezdem) přišla v 9.00, jestli se už balíme, že v 10.00 musíme odjet :D Pochopili jsme voucher, že je to psané na noci, jako jinde. Ale beru to jako naší chybu... Myslím že cena úplně neodpovídá kvalitě zájezdu (apartmánu).

Shrnutí

CK byla velmi vstřícná a komunikativní. CK bych rozhodně doporučil, apartmán ne. Také nás nadchl delegát na ostrově, se kterým jsem měl tu čest už minulí rok. Jeli jsme už po druhé na lodní výlet na ostrovy a rozhodně doporučuji. Pan delegát byl velmi ochotný a milý.


Reakce CK Novalja

Dobrý den, děkujeme za připomínky k ubytování, předali jsme je majitelům. V apartmánu A3, kde jste byli ubytovaní, majitelé skříň zrenovovali. Měla by již být v pořádku.


28. 7. 2016


dada

14. 7. 2016