Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Bruno

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Potočnica

Recenze

Jakub Šebesta 22-29.6 2019 4. 7. 2019

Plusy:
Možnost vzít sebou psa!.Kouzelné klidné místo.Překvapilo mě kolik mořských tvorů zde uvydím.Jediný hotel s restaurací který v potočnici je, mě překvypil velice dobrou kuchyní.Obsluha byla pozorná a vstřícná.

Mínusy:
1-KOMÁŘI! 2-Skřín která odporně zapáchala kazila celí dojem z aprtmanu.Chápu že pro majitele je složité ji vyměnit,protože zaroven slouží jako příčka pro 1 pokoj.Ale naštvalo mě, že CK lhala, když tvrdila že majitelé problém vyřešili.(tvrdí to zde ve starší recenzi) 3.Posezeí pod pergolou a grill je pravdou jen tak napůl!Majitele zde traví většinu volného času,takže nechápu proč je zde tolik fotografi tohoto prostoru,nebo proč CK na tohle neupozorní! 4.Nechapu že tak SUPER CK má zapotřebí klamat.

Shrnutí:
Kounikace,servis a rychlost řešení problemu před odjezdem, byla perfektní!

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za Vaše názory a dovolte nám se k nim vyjádřit. Co se týká skříně, tak jsme tuto skutečnost majitelům dali vědět hned v okamžiku, kdy nastal problém. Z jejich strany bylo řečeno, že skříň prošla renovací. Není v našich silách kontrolovat samotné majitele, takže se musíme spolehnout na to, co nám řeknou. Ohledně pergoly - každý apartmán má svůj vlastní balkón či terasu. Pergola u domu je, včetně grilu, ale není určena pouze k jednomu konkrétnímu apartmánu (to také nikde neuvádíme) a tak se musí počítat s tím, že stejně jako se můžete potkat s majiteli, tak se můžete potkat s klienty, kteří jsou v ostatních apartmánech, protože i ostatní jednotky se pronajímají a gril s okolím mohou využít. Myslím, že neklamene, nikdy jsme to nedělali a ani do budoucna do toho nepůjdeme. :-) :-) :-)

RK 28. 8. 2017

Plusy:
příjemní hostitelé, hezké prostředí

Mínusy:
bordel na pláži v Potočnici, komáři v noci

Shrnutí:
solidní cestovka, doporučuji

Petra 19. 8. 2017

Plusy:
Dobrá komunikace, vše bylo tak, jak kancelář inzerovala.

Mínusy:
Žádné.

Shrnutí:
Spolehlivá CK

Martin 10. 7. 2017

Plusy:
Naprostá spokojenost s komunikací s CK.

Mínusy:
Trošku nás zklamali pláže. Na písečné byl nepořádek, oblázková také nic moc.

Shrnutí:
Pro malé děti, které si chtějí hrát na písečné pláže asi není moc jiných voleb tzn. doporučuji. Moře bylo krásné.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za připomínku k pláži v Potočnici. Od majitelky apartmánů jsme dostali informaci, že písečná pláž se v sezóně čistí denně - sbírání odpadků (které vyvrhne moře nebo po neukázněných návštěvnících) do plastových pytlů, které jsou odváženy 3x týdně. Je možné, že v červnu, kdy jste pobyt absolvovali a kdy na plážích není ještě takový provoz, je úklid pláže prováděn méně často. Věříme, že Vám to nezkazilo dojem z dovolené, a přejeme Vám krásné léto!

PB 5. 9. 2016

Shrnutí:
Využil jsem služeb CK, již podruhé a byl jsem opět maximálně spokojen. Děkuji

Eva Kastovska 29. 8. 2016

Plusy:
Rychlá komunikace, dobrý popis cesty, kvalitní ubytování

Shrnutí:
zodpovědné a rychlé jednání

p3k 23. 8. 2016
David 17. 8. 2016

Mínusy:
Okolí je v porovnání s naší předešlou dovolenou (4x) v Mandre otřesné. Už na příjezdové cestě jsme se nestačili divit. Bohužel v dosahu není vůbec nic, jen nový hotel, který nabízí předraženou zmrzlinu a restauraci, kde zaplatíte víc, než v centru Prahy. Jedna pláž, která je přeplněná k prasknutí. Apartmán byl vybaven dobře, ale skříně byly hodně staré a bohužel smrděli, nedalo se do nich nic dát, oblečení by smrdělo. Majitelé byly na naše zkušenosti málo komunikativní. Pan majitel byl neustále pod vlivem jeho pálenky. Bohužel špatnou kominukací jsme měli zajímavý i odjezd. Spletli jsme den odjezdu, ptal jsem se majitelky, jestli si myslíme správně den odjezdu a ona nám to potvrdila. Bohužel den odjezdu (den před naším domnívaným odjezdem) přišla v 9.00, jestli se už balíme, že v 10.00 musíme odjet :D Pochopili jsme voucher, že je to psané na noci, jako jinde. Ale beru to jako naší chybu... Myslím že cena úplně neodpovídá kvalitě zájezdu (apartmánu).

Shrnutí:
CK byla velmi vstřícná a komunikativní. CK bych rozhodně doporučil, apartmán ne. Také nás nadchl delegát na ostrově, se kterým jsem měl tu čest už minulí rok. Jeli jsme už po druhé na lodní výlet na ostrovy a rozhodně doporučuji. Pan delegát byl velmi ochotný a milý.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za připomínky k ubytování, předali jsme je majitelům. V apartmánu A3, kde jste byli ubytovaní, majitelé skříň zrenovovali. Měla by již být v pořádku.

28. 7. 2016
dada 14. 7. 2016