ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-5 osob,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (190 x 147 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa. Klimatizace v jedné ložnici (v ceně).

apartmán A2 pro 2-5 osob,
1. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 155 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Terasa je od sousedního apartmánu A3 oddělena zástěnou (viz foto 11/12). V případě pobytu skupiny rodin, které se znají, je možné zástěnu odstranit a nechat terasu spojenou (viz foto 12/12).

apartmán A3 pro 2-5 osob,
1. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (203 x 142 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Terasa je od sousedního apartmánu A2 oddělena zástěnou. V případě pobytu skupiny rodin, které se znají, je možné zástěnu odstranit a nechat terasu spojenou (viz foto 12/12).

apartmán A4 pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem (193 x 110 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Terasa je od sousedního apartmánu A5 oddělena zástěnou. V případě pobytu skupiny rodin, které se znají, je možné zástěnu odstranit a nechat terasu spojenou (viz foto 9/12).

apartmán A5 pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 120 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Terasa je od sousedního apartmánu A4 oddělena zástěnou. V případě pobytu skupiny rodin, které se znají, je možné zástěnu odstranit a nechat terasu spojenou (viz foto 12/12).

apartmán A6 pro 6 osob,
3. poschodí

3 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).