ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(4.25 z 5)
23. 8. 2023
(4 z 5)
Libor 17. 8. 2023

Mínusy:
žádné

Shrnutí:
super

(5 z 5)
3. 8. 2023
(5 z 5)
Jana 25. 7. 2022

Plusy:
Pekne misto, more blizko, vyhled na more ze vsech apartmanu, mila a pohostinna pani majitelka, moznost grilovani, pocit soukromi v dome i u more.

Mínusy:
V kuchyni nebyla trouba, jen sporak, jinak nic.

Shrnutí:
Oboji skvele!

(5 z 5)
23. 7. 2022

Plusy:
Komunikace s majitelem objektu, vstřícnost, milé vystupování, nic nebyl problém, parkování super, kožní prádlo, ručníky a toaletní papír po celou dobu pobytu. Pořádek, plně vybavený apartmán, wifi bez poruchy, klima v kuchyni také. Dostatek teplé vody, možnost ubytovat psa, posezení na terase u apartmanu i v pergole u funkčního krbu.3 km do nejbližšího nákupního centra

Mínusy:
Chyběla nám tam mw trouba. Zdůraznit, že se jedná o klidnou lokalitu, ale to nakonec vůbec nevadilo. Převážily klády.

Shrnutí:
Jelikož jsme s CK vyjeli ji podruhé, máme srovnání. V obou případech jsme byli spokojeni s nabídkou, výběrem i následnou komunikací do i po zaplacení a i do vycestování- mail s instrukcemi a aktuální situací 7 dní před dovolenou.

(4.6 z 5)
Roman 14. 7. 2020

Plusy:
Místo známe, takže jsme věděli kam jedeme

Mínusy:
doposud opravdu moc neudržované molo se spoustou jehličí a řas i ve vodě, chtělo by to aby paní domácí nechala jak přístup do vody tak i molo aspoň občas nechat vyčistit tak jako to dělají v sousedních ubytovacích zařízení

Shrnutí:
nemohu posoudit, jeli jsme na místo nám známé a proto jsme neresili jiné podrobnosti, jinak v CK solidní přístup

(4 z 5)
Jindra 1. 9. 2019

Plusy:
informace o cestě a ubytování.

Mínusy:
Příliš měkké matrace a strašně vrzající postel. Nešlo se ani převalit, aniž by to neslyšel celý objekt. Na ubytovacím voucheru chybělo číslo apartmánu a majitel byl trochu zmaten, kdo kde má bydlet.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za postřehy. Informace ohledne vybavení nahlásíme majiteli. Číslo apartmánu samozřejmě na voucheru je. Jen ho majitel asi nenašel...ale když se podíváte na voucher, který máte v mailu, tak vlevo, cca v první třetině je uvedeno A1. :-) Přejeme pohodový den.

(5 z 5)
Milan 27. 8. 2019