ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(4 z 5)
Šárka Lukůvková 24. 8. 2016

Plusy:
Velice ochotná a milá majitelka domu. Krásné čisté pláže max. do 15 min. autem, nebo městské plážičky hned přes ulici. Velmi zajímavá krajina Pagu nás bavila hodně. Není zde moc turistů z Čech.

Mínusy:
Když jsme přijeli na místo, majitelé o nás vůbec nevěděli a neměli pro nás místo! Nevíme, kde nastala chyba a samozřejmě to nebylo příjemné ani pro nás, ani pro Maďary, které kvůli nám domácí přesunuli jinam. Asi za dvě hodiny jsme měli pokoje připravené, takže vše vpořádku.

Reakce CK Novalja
Hezké odpoledne, děkujeme za hodnocení. Ano, ano, je to opravdu tak, že majitelka udělala chybu ve svých rezervacích a přesto, že ten den ráno, kdy jste nastupovali vy, nám odjeli klienti, tak mezitím do apartmánu někoho ubytovala. Poté nám volala, zjistila, že má vše z naší strany potvrzené a uhrazené a tuto situaci musela vyřešit. Dopadlo vše dobře a věřím, že vše poté bylo v pořádku. Mějte hezký zbytek léta.

(3.4 z 5)
Katka 15. 8. 2016

Plusy:
Komunikace s CK (i když byla velmi sporadická) byla vždy pouze elektronická, přehledná, věcná a instrukce přesné. Takto mi to naprosto vyhovovalo. Nabídka dalších služeb přes delegáta byla pestrá. Majitelka apartmánu i celá její rodina byla velmi milá a vstřícná. Několikrát za pobyt se ptala, zda je vše OK a jestli něco nepotřebujeme. Pláž patřící k apartmánu nám nevyhovovala, tak jsme jezdili po ostrově a střídali různá místa. Zjistili jsme, že to vlastně bylo velké plus. Dovolenou jsme si moc užili.

Mínusy:
Trochu mě překvapila praxe CK. Cenu zájezdu jsem platila v českých korunách na účet cestovky a druhou část jsem musela předat v eurech přímo majitelce apartmánu. Jednoduše jsem zjistila kolik peněz je pro CK a kolik skutečně stojí ubytování. Dále je třeba se připravit na velmi větrné počasí a časté změny. Pag jsem navštívila již 2x a vždy bylo část dovolené deštivo a velmi větrno až chladno.

Shrnutí:
Cestovní kancelář Novalja jsem vybírala proto, že se specializuje na oblast Chorvatska (ostrov Pag), kterou jsme si přáli navštívit. Díky široké nabídce ubytování různých typů apartmánů jsem vybrala přesně ten, který nám vyhovoval. Prezentace byla velmi realistická, splnila naše očekávání. Delegáta jsme ani nepotřebovali, ale pocit, že je k dispozici je uklidňující.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, jeee, to by bylo krásné, kdyby část, kterou jste nám hradila jako zálohu, byla naší provizí. Ale opravdu takhle jednoduché to není. Částka zálohy, kterou jste hradila v CZK NENÍ NAŠÍ PROVIZÍ a z tého částky ještě hradíme majitelům další část, protože suma, kterou jim předáváte v Eurech je podstatně nižší než cena ubytování. Majitelce by se nelíbilo, kdyby apartmán pronajímala za 50 Eur na noc. Děkujeme za recenzi, počasí si s námi opravdu někdy hraje, ale určitě se to vynahradí právě např. plážemi, kterých je po celém ostrově nespočet, a ve většině případů se jedná o velmi krásné pláže.

(3.6 z 5)
lubson 23. 7. 2016
(4 z 5)
Monika Mrňávková 26. 6. 2016

Plusy:
dobrá komunikace s CK, velice dobřé pokyny k cestě

Mínusy:
bohužel jsme si vybrali velice klidné letovisko, kde je pouze jeden obchůdek a restaurace jsou jen 2 a žádná zmrzlina před sezónou otevřená nebyla

Reakce CK Novalja
Hezký den, děkujeme za informaci. Stará Novalja je opravdu hodně klidné místo, kde se před hlavní sezónou může stát, že některé obchůdky a stánky nejsou otevřené. Doufáme, že i přesto, že vše ještě nebylo otevřené, jste si užili sluníčka, moře a pro příští roky máme v nabídce i místa, kde už v červnu zmrzlina bude. :-)

(3.67 z 5)
Jana Tomešová 25. 8. 2015

Plusy:
skvělá komunikace, jakýkoliv dotaz zjistili,odpověděli.

Mínusy:
pro mě jako matku ,tří dětí by bylo příjemnější mít domeček ke kterému bych nemusela přes silnici.

(4.4 z 5)
Jiří D. 18. 8. 2015

Plusy:
šikovný delegát v Mandre,co nám doporučil,to bylo 100% Výlet Pažským zálivem s perfektním kapitánem lodi je špičkový.Naprostá spokojenost. Dobrá obrázková navigace na objetí slovinské předražené dálnice,jeli jsme to v noci a v pohodě.

Mínusy:
Nepropagujte při výletu na Olib a Simbu krásné pláže a úžasné mušle, nic takového tam v dosahu není,byli jsme tam schválně na třech místech s brýlemi a ploutvemi a kde nic,tu nic.Navíc narvaná loď,někteří stáli celou cestu.Naprostý propadák ve srovnání s výletem po pažském zálivu.

Shrnutí:
CK je O.K.

(4.8 z 5)
17. 7. 2015
(3.17 z 5)
petra važanová 28. 7. 2014