Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Petra, Stará Novalja - ostrov Pag

80 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Dítě do 3 let zdarma (věk v době pobytu)
Domácí zvířata: NE
Nástup také mimo soboty
Klimatizace
pro rodiny
Vlastní doprava
3 osoby
4 osoby
5 osob
1 ložnice
2 ložnice
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Petra, Stará Novalja, ostrov Pag, Chorvatsko

Recenze
apartmány Petra


1»

Romana

22. 8. 2016

Mínus

Žádné

Shrnutí

Maximální spokojenost


kimča

21. 8. 2016

Plus

Komunikace bez potíží, skvěle popsaná cesta v materiálech k dovolené, všechny dostupné informace k poplatkům. S delegátem jsme komunikovali jen telefonicky, ale byl ochotný a příjemný.

Mínus

V popisu zájezdu bylo uvedeno, že okolí je klidné, že mezi domem a cestou na pláž je málo frekventovaná silnice. Toto neodpovídalo skutečnosti, silnice byla frekventovaná ve dne v noci, provoz rušil ve spánku a někdy bylo obtížné silnici přejít. Na pláži nebyl písek, spíše kamenná drť, jinak popis odpovídal.

Shrnutí

doporučuji


Reakce CK Novalja

Dobrý den, děkujeme za připomínky. Mrzí nás, že situace na místě v době Vašeho pobytu neodpovídala Vašim očekáváním. Je možné, že v letní sezóně je i na cestě ve Staré Novalji provoz zvýšený. Nejedná se však o nějakou magistrálu, ale o místní komunikaci, která je navíc slepá (po dalších 2 km končí mořem). Popis na našich webových stránkách u domu Petra (a také u sousedního domu Blaženka) jsme v tomto duchu upravili. Co se týče prezentovaných písečných pláží pod domem, takto to v minulých letech skutečně bývalo. Je možné, že moře písek odplavilo a místo písku majitelé okolních domů vysypali na pláž drť. Tuto skutečnost letos určitě prověříme!


RT

16. 7. 2016


Jana V.

20. 7. 2015


Andrea izikova

3. 9. 2014

Plus

čo mne osobne vadilo a myslim že aj ostatnym je, že okna neboli vybavene sietkou proti komarom začali sa tam množit tak že panok bol prerušovany štipancami,anak Vam dakujeme.


xxx

10. 8. 2014

Plus

To, co bylo prezentováno v katalogu, odpovídalo realitě. Bylo to klidné místo a příjemné.


Shrnutí

CK nám vyšla velmi vstříc, když jsme sháněli ubytování pro 2 rodiny. Byli jste velmi ochotní. Také jsme byli velmi spokojeni s materiály a isntrukcemi, které nám byly poslány před cestou. Dostali jsme veškeré informace na cestu i pro pobyt. Opravdu jsme to vše ocenili. Díky.


26. 7. 2014

Plus

pokojné prostredie a nádherne čisté more


14. 7. 2014


Delongoví

9. 7. 2014

Plus

Splněné očekávání vzdálenosti k moři.

Mínus

V žádném případě to není nefrekventovaná ulice. Skutečnost, že u svých nabízených apartmánů upozorňujete, že neposkytujete ubytování lidem, kteří přijíždějí na ostrov Pag za zábavou na pláži ZRČE, má jediný efekt: Domácí-majitel apartmánu má zajištěný pouze klid v domě!! Ale asi si neumíte představit, ten hukot v noci, když cca každých 20 min. odlíždí a přijíždí autobusová linka na/a ze Zrče celou noc. Nemá stanovenou zastávku, takže nastupování a vystupování se řídí jak cestující v autobuse zavelí, podle toho, kde jsou skupiny ubytovány, a že jim řidič zastaví kdekoli.... Dalo se vypozorovat, že se jezdí i na prodloužený víkendový pobyt, ale to byla pecka. Při odjezdech, již v náladě několik desítek hlučných mladých v intervalech bus linky a ještě s větším rámusem zpět. V našem případě smůla, protože před odjezdem i po návratu se chodí dotyční vždy posílit v přes cestu protější hospodě, takže zastávku si dělali, přímo u vjezdu aut do apartmánu Petra. "Lidé" na Zrče se courají tam i zpět od 19 hod. do 04-05 hod. rána. A že jejich existence je patřičně znát. V takovou chvíli jsme se na terase, při večerním sezení nebyli schopni ani slýšet vlastního slova. O hluku autobusu, především v noci, který přijířdí a rozléhá se ulicí ani nemluvím, včetně mobilních co používají silniční skútry, řítíci se noční Starou Novaljou a slyšíte, jak po dvou km na konci ulice teprve uberou plyn. Toto vzbudí i hluchého, když navíc Vám nezbývá v tomto podnebném pásu spát u otevřených oken. Přes den se o nefrekventované ulici také nedá hovořit. Klienti s malými dětmi by měli být upozorněni na zvýšení dohledu v překonávání silnice mezi apartmánem a přistupem k moři. Pár jedinců se dokáže kontrolovat a ulicí projíždí přiměřeně pomalu či rychle, jak se to vezme, obvykle se takto chová návštěvník poznáte podle SPZ auta, ale místní, zásobování atd.? Děs.běs. Právě my jsme tam měli dohromady 7 dětí a proto tuto dopravní situaci vnímáte možná silněji. Nikde není napsáno, že ani 14-15 leté dít

Shrnutí

Spolupráce s CK bez komentáře, skvělá, bezproblémová, na jedničku. Dopravní pokyny na cestu hezky zpracované pro ty, kteří se nevyznají. Výše uvedené připomínky berte jako námět, co by se dalo vychytat, ne jako stížnost, protože máme také soudnost, že nezavděčíš se lidem všem. A co člověk, to jiný vkus, ale v noci se chce vyspat asi každý. Chápu, že nemůžete znát situaci v každém regionu, ale to jsme vypozorovali my za dobu pobytu cca. 8 dní, je k zamyšlení. A co doporučit ostatním klientům je popsáno výše.


timi

16. 10. 2013

Plus

krásne more, čisté, vhodné na šnorchlovanie. Dcérke sa rátali korytnačky, ktoré voľne žili v prírode za naším ubytkom.

Mínus

hlavne opis pláží. uvedené boli piesočnaté ale v skutočnosti boli zmiešané s drobnými kamienkami. Pre deti nie až tak zaujímané, nedajú sa robiť bábovky :o). prenajímateľ by mohol mať k dispozícii na požičanie čln.

Shrnutí

pre nenáročných klientov, ktorí majú radi kľudnú dovolenku bez nočného vyžitia. dedina bez nákupných možností. nutnosť na tejto dovolenke je auto.


1»