Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Stará Novalja

Ubytování Stará Novalja je skvělá volba pro prožití poklidné rodinné dovolené. Překrásná písečná pláž Planjka je ideální pro rodiny s malými dětmi. Stará Novalja nabízí cenově výhodné apartmány s klimatizací a WIFI internetem, vhodné pro rodiny s dětmi.

Ubytování Stará Novalja

apartmány Mirjana

apartmány Mirjana

SLEVA 20 % na pobyt v apartmánech 1R a 2R v termínu 25.8.-1.9.2017!

Apartmánový dům Mirjana leží 370 m od oblázkové pláže, na písečnou pláž Planjka s pozvolným vstupem do moře je to 480 m. Můžete navštívit také pláž Jadra na konci Staré Novalji. WIFI internet zdarma.
Jedno dítě do 3 let zdarma (nad kapacitu apartmánu)!

5 apartmánů pro 4-6 osob, 2 ložnice.


apartmány Tanja

apartmány Tanja

SLEVA 5 % na pobyty v termínech od 1.9.2017!
Sleva je platná při objednání do 31.7.2017!

Apartmány Tanja v letovisku Stará Novalja se nacházejí jen 60 m od menší písčitooblázkové pláže, ke které vede od domu chodníček. Tato pláž leží v hlubokém zálivu, takže moře zde je velmi klidné, ideální pro koupání malých dětí. Známá písečná pláž Planjka je 250 m od domu. WIFI internet zdarma.

2 apartmány pro 3-5 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 6-7 osob, 3 ložnice.


apartmány Blaženka

apartmány Blaženka

Apartmánový dům Blaženka se nachází 80 m od malých písčitooblázkových pláží s betonovými moly. Přístup k pláži je přes místní komunikaci. Ta končí po 2 km mořem na konci Staré Novalji. Dále vede k těmto plážím pro dům vlastní průchozí ulička. Obchod je od domu vzdálený 500 m. V letovisku Stará Novalja můžete navštívit i písečnou pláž Planjka (2,2 km) či oblázkovou pláž Jadra. WIFI internet zdarma.

2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice.


apartmány Petra

apartmány Petra

Apartmánový dům Petra se nachází 80 m od malých písčitooblázkových pláží s betonovými moly. Přístup k pláži je přes místní komunikaci. Ta končí po 2 km mořem na konci Staré Novalji. Dále vede k těmto plážím pro dům vlastní průchozí ulička. Obchod je od domu vzdálený 500 m. V letovisku Stará Novalja můžete navštívit i písečnou pláž Planjka (2,2 km) či oblázkovou pláž Jadra. WIFI internet zdarma.
Jedno dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě)!

1 apartmán pro 4 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 4 osoby, 2 ložnice,
1 apartmán pro 3 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 4-5 osob, 2 ložnice.


apartmány Oliva

apartmány Oliva

Apartmánový dům Oliva se nachází 80 m od malých písčitooblázkových pláží s betonovými moly. Přístup k pláži je přes místní komunikaci. Ta končí po 3 km mořem na konci Staré Novalji. Dále vede k těmto plážím pro dům vlastní průchozí ulička. Obchod je od domu vzdálený 200 m. V letovisku Stará Novalja můžete navštívit i písečnou pláž Planjka (1,5 km) či oblázkovou pláž Jadra. WIFI internet zdarma.

2 apartmány pro 4 osoby, 2 ložnice,
1 apartmán pro 3 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 4-5 osob, 2 ložnice.


apartmány Edo

apartmány Edo

Apartmánový dům Edo leží 550 m od oblázkové pláže, na písečnou pláž Planjka s pozvolným vstupem do moře je to 660 m. Můžete navštívit také pláž Jadra na konci Staré Novalji. WIFI internet zdarma.
Jedno dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě)!

2 studia pro 2-3 osoby,
1 apartmán pro 3-4 osoby, 1 ložnice,
5 apartmánů pro 3-5 osob, 1 ložnice.


apartmány Menula

apartmány Menula

SLEVA 10 % na pobyty v termínech od 2.9.2017!

Dům Menula s nadstandardně prostornými apartmány a terasami se nachází v letovisku Stará Novalja, pouhých 70 m od malé oblázkové pláže, k níž vede od domu chodníček. Při cestě na pláž se přechází místní komunikace a prochází se kolem jiného domu majitelů. Na písečnou pláž Planjka s pozvolným vstupem do moře je to 1,3 km. Můžete navštívit také pláž Jadra na konci Staré Novalji. WIFI internet zdarma. Možnost ubytování s malým psem zdarma. Úvaz pro člun zdarma.
Jedno dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu)!

1 apartmán pro 6 osob, 3 ložnice,
1 apartmán pro 4-5 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 3-5 osob, 1 ložnice.