Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Robinzonáda Pavana

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Sveti Marko

Recenze

Jitka 28. 6. 2018

Mínusy:
Kuchyně v apartmánu byla málo vybavená. Chyběla rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba.

Shrnutí:
Vřele doporučujeme.

HankaRD 17. 6. 2018

Plusy:
Výborná prezentace lokality, podrobné fotky místa i okolí, reálné hodnocení - jedná se o odlehlou lokalitu, hůře přístupnou pláž, ubytování trochu střídmé. Ale díky dobré prezentaci se dá dobře udělat o místě představu. Skvělé je možnost zvolit si libovolný termín dle potřeby, pohodová domluva s majiteli apartmánu, vstřícný přístup CK, výhodná je i přítomnost delegáta přímo na ostrově - určitá "jistota" v případě problémů, nabídka výletů.

Mínusy:
Nástup je uveden v určitou konkrétní hodinu (i znovu dotázána CK), dle toho jsme plánovali cestu. Ale při doručení podrobných pokynů pár dní před odjezdem jsme zjistili, že je možné přijet i později, jen je třeba dát vědět majiteli. Kdybychom tuto informaci měli hned od začátku, nemuseli jsme se tak za každou cenu "honit", abychom stihli termín nástupu...

Shrnutí:
Lokalita odpovídá "robinsonádě", což jsme preferovali. Před sezonou ideální klidné místo na samotě, s trochu dobrodružným sestupem na pláž. Musí se počítat s odlehlejším místem (nákupy v Pagu), trochu horším příjezdem. Majitelé jsou velmi vstřícní a ochotní. Informace od CK byly reálné a dopovídají skutečnosti.

petra 28. 6. 2016
renata 15. 9. 2015

Plusy:
vše ok

Hana 21. 7. 2015

Plusy:
vse bylo v poradku jediny nedostatek byl ze jsme na pokoji nemeli ani jeden rucnik a jen jeden toaletni papir na celou dobu.

25. 6. 2015