Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Pelegrino

Oblast: Ostrov Šolta Letovisko: Stomorska

Recenze

8. 8. 2016
Monika. 18. 8. 2015

Plusy:
Komunikace s CK výborná.

Mínusy:
Menší vybavenost kuchyně apartmánu. Uklizenost apartmánu při příjezdu. Špinavé nádobí. Není posezení u grilu.

Shrnutí:
Doporučila bych CK i lokalitu dovolenné.Klid ostrova.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za Vaše připomínky, předali jsme je majitelce. Věříme, že si na podobné nedostatky dají příště větší pozor. Pro sezónu 2017 majitelka přislíbila, že v prostoru kolem venkovního grilu umístí pro klienty stůl a židle.

Eva Víchová 17. 8. 2015

Plusy:
Stomorska - klidná oblast, krásné moře, blízkost pláží, rozmanitost pláží, pěkné a kvalitní restaurace

Mínusy:
Nefunkční klimatizace (strašně hlučná, špatně umístěná - ventilátor umístěn na terase pod střechou a navíc na zdi od ložnice, tím pádem se nedala použít ani při sezení venku na terase, kdy přes hluk a vydávané teplo se pod ní nedalo sedět, ani při spaní, kdy rezonovala celá zeď ložnice a za celou noc chodu se teplota v ložnicích snížila z 32 st.C. na 30). Velmi malé parkovací místo - dostat obě vozidla do parkovacího stání nám zabralo min. 1/2 hodiny s milimetrovými rozestupy... AP1 (2.patro) - velmi stará lednice, která nestihla chladit i když po třech minutách neustále spínala...

Shrnutí:
Služby CK v naprostém pořádku ****. Kvalitní komunikace, výborné pokyny na cestu,... I přes výše popsaný problém pěkné ubytování, prostorný apartmán, blízkost moře. Lze určitě doporučit!

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za recenzi a informace. Je nám líto, že jste měli tyto potíže. Připomínky jsme předali majitelce. Sdělila nám, že klimatizace v apartmánu A1 je již opravená a zároveň ji přemístili na druhou stranu budovy (není tedy již na balkóně), kde nebude nikoho rušit. Lednička v apartmánu A1 je již také plně funkční.

8. 9. 2014
Alex 12. 8. 2014

Plusy:
Vhodné pro cíl - rodinná dovolená. Přístup majitelů apartmánu, okolí.

Mínusy:
Jediný - tlak vody v apartmánu. Bylo nemožné smýt ze sebe sůl. Ale to je možná na ostrovech normální, nevím.

Shrnutí:
Že je to CK bez problémů.

Zdeňka Bendová 22. 7. 2014

Plusy:
Pobyt je ideální pro toho, kdo potřebuje klid, bez přeplněných pláží a velkého množsví turistů,asi moc ne pro malé děti, tj. relaxační odpočinkovou dovolenou. A komu nevadí horší vstup do moře přes kameny a ležení na pláži na kamenech (nám to např. vůbec nevadilo!). Ideální "domácí" - přivítací pohoštění, v průběhu pobytu palačinky a domácí likér,velmi milí lidé!

Mínusy:
Asi by bylo dobré upozornit další účastníky na omezenou kapacitu trajektu na Šoltu. Z Brna jsme vyjeli v 22:00 hodin, byli jsme na místě před 11 hodinou, ale na trajekt 11:45 jsme se už nedostali. Pluli jsme až za 4 hodiny,na místě jsme byli až před 18 hod., což bylo po probdělé noci v autě hodně vyčerpávající.

Shrnutí:
Spolehlivá, vstřícná, kvalitní služby,dobré informace na webu pro turisty, moc pěkné ubytování - jen chválíme!