Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Promenada

Oblast: Makarská riviéra Letovisko: Podgora

apartmán A1 pro 3-4 osoby,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s obývacím prostorem s rozkládacím gaučem (200 x 140 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV (menší, než je na fotografii), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC (vstup do koupelny je z kuchyně i z ložnice), balkón s krásným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A2 pro 2-4 osoby,
3. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 130 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Klienti apartmánu A2 mohou také využívat posezení na vnitřní terase ve dvoře.

apartmán A3 pro 4 osoby,
3. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, varná konvice), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Terasa na střeše domu - sousedí s balkónem apartmánu A6 (viz foto 9/9). Klimatizace v kuchyni a v jedné z ložnic (v ceně). Obě ložnice jsou od kuchyně odděleny pouze závěsem (nejsou zde dveře).

apartmán A4 pro 3-4 osoby,
3. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, varná konvice) s rozkládacím gaučem (194 x 158 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Ložnice je oddělena od kuchyně pouze závěsem (nejsou zde dveře, viz foto 7/13).

studio A5 pro 2-3 osoby,
3. poschodí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem (196 x 144 cm) pro 1 osobu, vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák, myčka, varná konvice), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ceně.

apartmán A6 pro 2-4 osoby,
4. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, toustovač), obývací prostor s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV, sociální zařízení s vanou a WC, 2x balkón. Větší balkón sousedí s terasou apartmánu A3 (viz foto 8-9/13). Klimatizace v ložnici i v kuchyni (v ceně).
Apartmán A6 se nachází v přístavbě na střeše budovy (viz foto 13/13).