Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Primošten 16

Oblast: Šibenická riviéra Letovisko: Primošten

apartmán A4+1 pro 4-5 osob,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Rozloha 45 m², terasa 10 m².
Terasy apartmánů A4+1 a A2+1 lze propojit.

apartmán A2+1 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

Netypický mezonetový apartmán - nahoře 1 ložnice se třemi lůžky, dole vybavená kuchyň; sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s částečným výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně). Terasy apartmánů A2+1 a A4+1 lze propojit.

apartmán A2+2 pro 3-4 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Rozloha 35 m², terasa 10 m².

studio S2+1 pro 2-3 osoby,
zvýšené přízemí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a možností 1 přistýlky, vybavený kuchyňský kout, sociální zařízení se sprchou a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře. Klimatizace (v ceně). Rozloha 20 m².

studio S2 pro 2 osoby,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře. Klimatizace (v ceně). Rozloha 25 m².

apartmán A4 pro 4 osoby,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, prostorná terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Rozloha 50 m².