Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Primošten 16, Primošten

350 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Domácí zvířata: NE
Nástup také mimo soboty
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
2 osoby
3 osoby
4 osoby
5 osob
1 ložnice
2 ložnice
3 ložnice
studio
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Primošten 16, Primošten, Šibenická riviéra, Chorvatsko

Recenze
apartmány Primošten 16Hynek Wolf

14. 8. 2017

Plus

Zájezd splnil a dokonce předčil očekávání,ubytování perfektní,fotky odpovídaly realitě a příjemné překvapení bylo,že jsme v apartmánu měli terasu,jak bylo prezentováno, tak i balkon s výhledem na moře.Instrukce k cestě přišly jak měly a byly přehledné a srozumitelné. Byli jsme plně spokojeni.

Mínus

nic

Shrnutí

S cestovní kanceláří se mi komunikovalo velice dobře,první apartmán,co jsme si vybrali byl bohužel již obsazený(asi by měli rychleji aktualizovat termíny),ale omluvili se a nabídli několik alternativ,ze kterých jsme si vybrali.Fotky apartmánu a popisek odpovídali 100% realitě. Instrukce k cestě taky super a organizované předání klíčů na místě bylo bezproblémové a i s velmi ochotným personálem místní chorvatské cestovní agentury.Počasí nám vyšlo také na jedničku,takže dovolená jak má být. CK Noalja rozhodně doporučuji


26. 7. 2016


Jana Dorazilová

19. 7. 2016

Plus

možnost virtuálního nákupu

Mínus

Při komunikaci s CK nebyly poskytnuty relevantní informace - jiné skutečnosti na místě než byla info z CK ( na místě výborně vybavený apart.,včetně služby s ručníky, varnou konvicí, atd. až na zmíněnou přistýlku). V apart. 2+1 byla přistýlka (nutnost spát na zemi na položené matraci, s čímž jsem se doposud nikde nesetkala!) V místě dovolené - hluk z prací na úpravě nedalekého parkoviště, a prašné prostředí. Destinace i konkrétní ubytovací místo jsou uváděna jako klidné prostředí,stejně tak fotografie ubytovacího místa neodpovídá realitě - cesta u domu asfaltová, s velmi rušným provozem. Chyběl mi "zájem" pracovníků agentury na místě - po celou dobu pobytu -14 dnů- se nás nikdo nepřišel zeptat, zda cokoli nepotřebujeme.

Reakce CK Novalja

Dobrý den, paní Dorazilová, děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel jsou věci, které CK nedokáže ovlivnit - např. to, že v místě je potřeba urgentně něco opravit a dělá to hluk (ještě to nemělo souvislot s domem, ve kterém jste byli). Volala jste nám, zavolali jsme na úřad v letovisku a tam nám řekli, že to bude trvat max. dva dny. V místě nemáme delegáta, ani ho nikde neuvádíme, neslibujeme, tedy není ani možnost, aby za vámi někdo přišel. Když jste měli problém, zavolali jste nám - v kontaktu jsme tedy byli. Pokud byste potřebovali něco jiného, určitě byste nám také zavolali a my bychom se snažili vše rychle vyřešit. Nic takového se nestalo. Pokud nám klienti nevolají, nemáme důvod je při dovolené "otravovat", jestli něco nepotřebují. Mrzí nás, že jste s ubytováním nebyli spokojeni, ale dle nás je ubytování a místo specifikováno dobře a naše informace jsou v pořádku. Přejeme hezký den.


8. 7. 2016


Sovovi

5. 9. 2015

Mínus

Apartmán neodpovídal prezentaci, jeden pokoj byl beze světla, vlhký, dům přiléhal ke svahu, do apartmánu se chodilo zčásti zastřešenou chodbičkou a pokoj měl okno do této zastřešené chodbičky, zařízení apartmánu bylo starší a byl trochu problém s úklidem koupelny apod.

Shrnutí

V minulosti jsme byli vždy na Pagu, byli jsme vždy spokojeni včetně výborné práce delegáta p. Horáka, tentokrát v Primoštenu ne.


Jochlík

30. 8. 2015