Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Primošten 23

Oblast: Šibenická riviéra Letovisko: Primošten

Recenze

22. 8. 2017

Plusy:
ubytování odpovídalo fotografiím, neměli jsme žádný výrazný problém. Parkuje se mimo, od auta vás odveze golfový vozíček. Městečko pěkné, ale plné lidí. Jinak pláže krásné, každý si vybere, spousty stinných míst, lehátka, vodní atrakce.

Mínusy:
Všude hodně lidí. Večer rozhodně nečekejte klidnou romantiku. Balkon je otočený na moře, kde je krásný výhled, bohužel v blízkém hotelu, se venku každý večer konali koncerty, nebo diskotéky... Takže byl velký hluk.

Iva 16. 8. 2017

Plusy:
Blizko centru mestecka a plazim

Mínusy:
Kuchynka byla velmi mala, spatny wifi signal

Roman 15. 8. 2017

Plusy:
Dobrá komunikace s CK. Ubytování odpovídá prezentaci zájezdu.

Mínusy:
nic

Shrnutí:
Dobré místo za rozumnou cenu.

Robert Maraky 14. 8. 2017

Shrnutí:
Vynikajuce

Hana 31. 7. 2017

Plusy:
Velice kladná spolupráce se zaměstnanci cestovní kanceláře. Vstřícnost , vlídnost, prostě super.

Mínusy:
Nemámm žádné záporné body.

Shrnutí:
Doporučuji ck Novalja. Moc milé jednání zaměstnanců . Vždy se snaží dobře poradit.

Martin 29. 7. 2017

Plusy:
Maximalna spokojnost s cestovnou kancelariou. Okamzite reagovanie na akukolvek zmenu a naozaj ubytovanie odpoveda popisu na strankach ck. Jazdime pravidelne.

Mínusy:
Ziadne

Shrnutí:
Super

Aleš Jelínek 7. 8. 2016

Plusy:
nabídka odpovídá realitě

Mínusy:
při příjezdu poměrně špinavé nádobí v kuchyni za celý pobyt nikdo z rodiny nepochopil fungování průtokového ohřívače v kuchyni ( někdy tekla horká, někdy vlažná, někdy pouze studená, ale nikdy voda takové teploty jakou si člověk představoval ), ale to je spíše z kategorie úsměvných poznámek

Jaroslav Vrsecky 27. 7. 2016

Plusy:
Primosten je opravdu krasne mestecke, ktere poskytuje vse, co od dovolene v Chorvatsku ocekavate.

Ivanhoe 2. 9. 2015

Plusy:
dobrá prezentace

Shrnutí:
Oceňuji znalost Chorvatska.

MichaelaBer 18. 8. 2015

Plusy:
Rychlá odezva CK po položení dotazu. Krásné umístění apartmánu přímo v centru historického městečka. Fotky odpovídali realitě. Perfektně strávená dovolená díky zprostředkování CK Novalja.

Mínusy:
Bohužel jsme se neseznámili s majitelkou/majitelem objektu osobně. Ostatní ubytovaní velice rušní, ale za to opravdu CK ani majitelé nemohou.

Shrnutí:
Cestovní kancelář Novalja je oproti jiným CK profesionální ve svém oboru. Zájezd jsem rezervovala, ihned přišel e-mail o potvrzení a dále jsme postupovali dle informací zaslané CK na můj mail. Dovolená proběhla bez nějakých problémů, dokonce nás ubytovali o hodinu dříve než bylo napsané v itineráři. Mohu jen a jen doporučit a určitě se k CK Novalja vrátíme.

21. 10. 2013

Plusy:
Výborná a rychlá komunikace s cestovkou v Čechách

Mínusy:
V Chorvatsku neuměli česky žádná komunikace dokonce jsme si museli zajištovat odvoz z města sami hrůza jen chtěj peníze ale žádný zájem o nás

Shrnutí:
Jela bych klidně s Novaljou z nova ale nesměla by být prostředník jako ted vůbec nás nikdo neupozornil že tam bude nějaká Chorvatská pobočka která nejevila zájem

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za Vaše upozornění. Je nám moc líto, že jste nebyli spokojeni s prací chorvatské strany. Klienti na nás dostávají telefonní kontakt, na který mohou volat nebo psát po celou dobu svého pobytu. Pokud nastane nějaký problém, hned ho řešíme. Je škoda, že jste nám neposlali třeba SMS zprávu a my bychom Vám se zajištěním odvozu rádi pomohli. Věříme, že při dalším pobytu bude vše v pořádku a také Vám rádi řekneme, zda je v místě delegát nebo zda se jedná o dům, kde majitel přímo bydlí. Nebojte se nás zeptat. :-)