ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

(3.8 z 5)
Martin Haša 15. 8. 2018

Plusy:
Bezproblémová komunikace, rychlé odpovědi atd.

Mínusy:
Přímo k tomuto konkrétnímu zájezdu: inzerované apartmány pod jmény Lila I a Lila II na místě neexistují a paní majitelka se divila pod jakým názvem je inzerujete. Apartmány se jmenují Dijana a Marin. majitelé apartmánu nebydlí v domě Lila II alias Marin jak uvádíte, ale v domě Dijana tedy dle Vás Lila I. Díky špatnému popisu jsme je nemohli při příjezdu najít, zvonili jsme ve špatném domě a vyrušili přitom ubytované hosty. středisko Promajma není zrovna klidné jak uvádíte, je docela rušné s tím, že pláž je velmi plná a později ráno již je problém s umístěním deky.

Shrnutí:
Přípomínky výše berte jako námět na upřesnění informací (obecně o středisku) a jako požadavek na opravení mylných názvů apartmánů pro budoucí návštěvníky. Jinak jsme byli spokojeni. Děkujeme.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za Vaše postřehy, na které si dovolíme reagovat. Opravdu se někdy názvy domů neshodují s tím, jak má dům pojmenovaný majitel (např.bychom v nabídce měli 3 domy se stejným názvem, což nelze). Vždy je to po domluvě s majitelem daného objektu. Bohužel v tomto případě přiznáváme, že jsme do pokynů na cestu mohli originální jméno uvést. Toto určitě pro příští roky doplníme. Klienti v pokynech na cestu dostávají přesný popis, včetně mapky a kontakt na majitele. Také určitě 100% zjistíme, ve kterém domě majitelé v sezóně budou bydlet, protože jsme měli informaci, že bydlí v uvedeném. Za to se omlouváme. U popisu letoviska uvádíme, že je zde živo po celý den. Věříme, že tyto malé nedostatky nijak nenarušily pohodovou dovolenou.