Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Promajna 11, Promajna

50 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Domácí zvířata: NE
Nástup také mimo soboty
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
2 osoby
3 osoby
4 osoby
5 osob
1 ložnice
studio
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Promajna 11, Promajna, Chorvatsko

Recenze
apartmány Promajna 11Marek

7. 8. 2017

Plus

Dobrá orientace při výběru zájezdu na internetu.


Jana a Václav Rothovi

7. 8. 2017

Plus

Ubytování v Promajně bylo naprosto luxusní!! Po příjezdu jsme byli již v 10,00 ubytovaní, v celém domě čisto, voňavo, po 5-ti dnech převlečené povlečení, vyměněné ručníky, uklizený apartmán včetně NÁDOBÍ. Paní domácí příjemná, ochotná, cítili jsme se jako u maminky. Přijedeme znovu.

Mínus

Nevíme.

Shrnutí

Jistota, spolehlivost.


Simona

17. 7. 2017


JURA

13. 9. 2016

Plus

Nemám připomínek


Shrnutí

Jsem velice spokojen.Tak jak CK deklaruje podmínky,kvalitu a ostatní podmínky se zakládá na pravdě.To je pro výběr zájezdu to nejpodstatnější.Děkuji Doporučuji


Zdeněk Peter

25. 7. 2016

Plus

Majitelka apartmánů je velice příjemná a přátelská paní. Ubytování bylo připraveno už v 11 hodin dopoledne. Vybavení nové a do moderního stylu. Naprostá spokojenost a oproti informacím z CK bylo součástí veškeré vybavení jako ručníky, toaletní papír i veškeré vybavení kuchyně což v pokynech z CK bylo milně napsáno, že není.


Shrnutí

Kromě nepřesných informací o vybavení jsme byli spokojeni.


Reakce CK Novalja

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Bohužel vybavení, o kterém píšete, nemáme s majiteli smluvně upravené. Někteří ho v apartmánech mají, někteří ne. Pokud bychom poskytli mylnou informaci, a klienti se spoléhali, že tam toto vybavení bude, a na místě nebylo, byla by situace velmi problémová. Proto věříme, že ručníky, toaletní papíry atd. nezpůsobily velké komplikace. Děkujeme za pochopení.


Iva

13. 7. 2016

Plus

Přesná lokace místa ubytování a jeho okolí i s náhledem na leteckou fotku. Podklady od CK k cestě a případné doporučení na objízdné trasy, ceny dálnic apod.

Mínus

Dovolená splnila má očekávání, žádné záporné stránky jsem nenalezla:)

Shrnutí

CK s velmi milým a vstřícným jednáním, vždy ochotná komunikovat s klientem. Co slíbí to dodrží a navíc přidá mnoho užitečných informací.