Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Lea

Oblast: Makarská riviéra Letovisko: Tučepi

apartmán I-A1 pro 4-5 osob,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma lůžky, možnost 1 přistýlky v ložnici (rozkládací lůžko), vybavená kuchyň, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, pračka, trouba, mrazák, terasa (bez výhledu na moře), gril u terasy. Klimatizace v obou ložnicích (v ceně).

apartmán I-A2 pro 4-6 osob,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, trouba, mrazák, 2x terasa (bez výhledu na moře). Klimatizace v obou ložnicích (v ceně).

apartmán I-A4 pro 3-4 osoby,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, 2x terasa (1x s výhledem na moře, 1x směrem na magistrálu s výhledem na Biokovo), klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán I-A5 pro 3-4 osoby,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře, klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán II-A3 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, přes chodbu, která je společná také pro apartmány II-A4 a II-A5, je vybavená kuchyň s rozkládacím gaučem (190 x 110 cm) pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, trouba, z ložnice je terasa směrem na magistrálu s výhledem na Biokovo, klimatizace v ložnici (v ceně), ventilátor v kuchyni.

apartmán II-A4 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (na terase), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s částečným výhledem na moře, klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán II-A5 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (na terase), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, mrazák, terasa s částečným výhledem na moře, klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán II-A6 pro 4 osoby,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň, sociální zařízení s vanou a WC, TV+SAT, pračka, trouba, terasa (bez výhledu na moře). Apartmán nemá klimatizaci.
Přístup do apartmánu je přes 7 schodů.

apartmán II-A7 pro 3-4 osoby,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň s rozkládacím gaučem (200 x 90 cm) pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře, klimatizace v ložnici (v ceně).