Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Morena

Oblast: Makarská riviéra Letovisko: Tučepi

apartmán A3 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, přes chodbu, která je společná také pro apartmány A4 a A5, je vybavená kuchyň s rozkládacím gaučem (190 x 110 cm) pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, trouba, z ložnice je terasa směrem na magistrálu s výhledem na Biokovo, klimatizace v ložnici (v ceně), ventilátor v kuchyni.

apartmán A4 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (na terase), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s částečným výhledem na moře, klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A5 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (na terase), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, mrazák, terasa s částečným výhledem na moře, klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A6 pro 4 osoby,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň, sociální zařízení s vanou a WC, TV+SAT, pračka, trouba, terasa (bez výhledu na moře). Apartmán nemá klimatizaci.
Přístup do apartmánu je přes 7 schodů.

apartmán A7 pro 3-4 osoby,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň s rozkládacím gaučem (200 x 90 cm) pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře, klimatizace v ložnici (v ceně).