ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Apartmány Roki se nacházejí v klidné okrajové části letoviska Vlašiči. Koupání je možné na oblázkové plážičce pod domem (20 m). Další malá oblázková pláž je vzdálena 350 m od domu. Doporučujeme navštívit také hlavní písečnou pláž v letovisku Vlašiči (1,3 km od domu), u níž se nachází i nejbližší restaurace (1,9 km). Obchod je vzdálený 1,7 km.

V domě jsou celkem 4 apartmány, momentálně nabízíme ubytování ve dvou z nich (v přízemí). Apartmány mají společnou vstupní terasu s výhledem na moře. Na terase v přízemí se nachází gril s posezením, který mohou využívat hosté všech apartmánů v domě.

Vzhledem ke své poloze na klidném místě, stranou od rušných letovisek, je dům Roki vhodný pro toho, kdo hledá opravdový klid a soukromí. Ubytování je ideální pro dvě rodiny nebo skupinu přátel, kteří využijí velkou společnou terasu k posezení a zábavě.

 • Pláž 20 m
 • Dítě zdarma
 • Gril
 • Úvaz na člun
 • Klimatizace
 • Pes nepovolen

Doprava

 • Vlastní doprava Vlastní doprava

Poznámka k ubytování

Vratná kauce: Majitel vybírá od klientů po příjezdu na místo kauci na případné škody v domě ve výši 200 € (za každou ubytovací jednotku), kterou klientům vrátí na konci pobytu po kontrole apartmánu.

Majitel výslovně vyžaduje, aby hosté před opuštěním apartmánu alespoň vyprázdnili lednici, vynesli odpadky a umyli po sobě nádobí.

Ubytování je vhodné pro skupiny rodin, které se znají.

Tyto apartmány nabízíme pro rodinnou dovolenou. Ubytování je nevhodné pro skupiny osob, u kterých je předpoklad, že nebudou dodržovat noční klid po 23. hodině - viz smlouva a všeobecné podmínky. Pokud na Pag přijíždíte kvůli nočnímu životu na pláži Zrće, vyberte si ubytování na straně Dovolená pro mladé!

Pobyt v apartmánu začíná a končí dle termínu na smlouvě (voucheru): například pobyt u termínu 11. 7. - 18. 7. začíná 11. 7. ve 14 hodin a končí 18. 7. v 10 hodin.

Vybavení a služby

 • Klimatizace ve všech apartmánech (v ceně).
 • Gril a venkovní sprcha u domu.
 • Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma (nutno domluvit předem).
 • Možnost úvazu pro člun za poplatek 150 €/7 dnů (hradí se na místě).
 • Houbičky na nádobí
 • Jar na nádobí
 • Toaletní papír (jen na začátku pobytu)
 • Výměna povlečení (za 7–10 dní)

Prosíme vás o dodržování Domovního řádu.

Strava

Vlastní.

Pobytová taxa

Je zahrnuta v ceně.

Parkování

Je zahrnuto v ceně, u domu.

Způsob platby

Záloha ve výši přibližně 60 % z ceny pobytu se platí v Kč na účet naší cestovní kanceláře, doplatek v € se platí přímo majiteli apartmánu v den příjezdu. V případě úhrady z fondu FKSP je možno platit celou cenu pobytu na účet naší cestovní kanceláře v Kč.

Benefity a poukázky

Poukázka Holiday Pass Na všechny pobyty v Chorvatsku u nás můžete využít FKSP a benefitní programy Cafeteria benefity: Cafeteria, Benefit Plus, Cafeteria Benefity od Benefity.cz, Sodexo účet, Sodexo Cafeteria, Sodexo Flexi Pass Card, Sodexo Dárkový Pass, Sodexo Multi Pass Card, Edenred Benefity Café, Edenred eTicket. Můžete také samozřejmě uplatnit poukázky Sodexo Flexipass, Sodexo Holiday Pass, Sodexo Fokus Pass, Edenred Ticket Multi, Edenred Ticket Compliments, Edenred Ticket Holiday, UP.cz a poukázky Unišek+. Více informací k benefitům...

SLEVA 10 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2023. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Termíny pro objekt apartmány Roki nelze v této chvíli objednávat.

Ubytování v letovisku Vlašiči

Slevy

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).

Nejsou pro vás apartmány Roki to pravé? Máme pro vás další možnosti ubytování v letovisku Vlašiči.

Hledat volné apartmány ve Vlašiči

 

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.