Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Zvonko

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Vlašiči

Recenze

4. 9. 2016
Martin Haša 1. 9. 2016
29. 8. 2016
Šebest R. 15. 7. 2016

Plusy:
Delegát, jeho příjemné vystupování a rady.

Mínusy:
Absoulutní nezájem a ignorace ze strany domácího. Nevím proč měl potřebu dusit po příjezdu rodinnu s dětmi na pláži od 10 do 14, když měli evidentně apartmán uklizený. To jsem si říkal, že na to má právo, tak nic. Ale, že nám absolutně nic neukázal co se týče ubytování, ani jsem se nedozvěděl, jestli můžeme vkročit na pergolu s krbem, která je za domem. Evidentně neměl zájem, abychom ho tam s jeho rodinou nebo kamarády náhodou nevyrušily. V parku před domem je venkovní sprcha, kterou jsme chtěli použít a jelikož vypadávala neustále přívodní hadice, tak jsem mu naznačil, že to nejde. :-)řekl, že se to musí opravit a pak jí sbalil a bylo. Sám si pak v klídku při odchodu z pláže, hadici vyndal a osprchoval. Samozřejmě poté zas schoval. Neustále pokřikoval na děti, že nesmí mokré do domu. I když evidentně nebyli. A nejvíc mě dostala jeho smyšlená kauce 100 euro po předložení voucheru. ještě k tomu bez dokladu...nechápu. Samozřejmě, že nikdo z nás(5 rodin),už tento dům nikdy nenavštíví a doporučit ho určitě nemůžeme.

Reakce CK Novalja
Dobré dopoledne, toto jsou informace, které pro nás budou velmi důležité při jednání a uzavírání smluv na další roky. Děkujeme za ně. Bohužel situaci neumíme ohodnotit, protože jsme na místě v daný okamžik nebyli. Každopádně majiteli je řekneme, a budeme chtít i jeho vyjádření. Nesetkáváme se s tím, že by domácí byli na naše klienty "protivní", tak nás to trošku překvapilo. Ještě jednou díky a pro přístě už určitě nic takového nebude, ani v rámci jiných domů. Přejeme pohodové prázdniny.

5. 7. 2016

Plusy:
Možnost výběru z domova.

Mínusy:
Očekávala jsem výhled z terasy na otevřené moře (dle fotek),ale foto bylo zřejmě již zastaralé a výhled nebyl,jelikož vyrostly olivy. Nevyhovující sprcha (nedala se vzít ani do ruky a normálně se osprchovat). Hned na začátku dovolené jsme tuto závadu nahlásili, bylo nám řečeno, že nemají problém a vymění ji, bohužel se za celou dobu nestalo. Teplá voda tekla pouze první den a poslední den.

Shrnutí:
CK je dobrá, zájezd už ne tolik.

Reakce CK Novalja
Dobrý den,mrzí nás problém se sprchou. Určitě jste měla také kontaktovat delegáta, který v letovisku je, "popohnal" by majitele k nápravě. Stejně tak by jim ihned řekl, že teplé vody není dostatek. Bohužel takhle zpětně nápravu sjednat neumíme. Mějte pěkný den.

4. 7. 2016
3. 7. 2016

Plusy:
CK má bezvadně popsané a nafocené jednotlivé apartmány a domy, takže si můžete udělat jasnou představu, jak ubytování vypadá. Popis odpovídal skutečnosti.

Janeček Jirka 20. 6. 2016
kassa roman 13. 9. 2015
Vlastinka 11. 9. 2015

Plusy:
Nabídka vaší inzerce odpovídala našim přáním opravdu klidná pohodová dovolená

Mínusy:
nedostačující doplňování hygienických prostředků televize sice na pokoji byla ale jen islámské programy za celý pobyt nebyly uklízeny chodby a shodiště

Shrnutí:
doporučuji

Bedřiška 2. 9. 2015

Plusy:
kladnou stránkou zajezdu byla čistota apartmánu a vzdálenost k moři

Mínusy:
při příjezdu byl náš apartmán obsazený a museli jsme čekat asi dvě hodiny v tom úmorném horku,než nám vystěhovali a uklidili náš apartmán

Shrnutí:
s CK problém nebyl a na příští dovolenou se znovu na ni obrátíme

majka o. 28. 8. 2015

Mínusy:
V apartmánu nedostatek nádobí k používání.

Shrnutí:
dobrý

21. 8. 2015
9. 8. 2015

Plusy:
Ubytování blízko moře.

Zimlová Ladislava 27. 7. 2015

Mínusy:
V den příjezdu do apartmánu Zvonko, o nás nikdo nevěděl a tudíž nás nechtěli ubytovat, nakonec nás ubytovali do volného apartmánu. Za dva dny na nás přiběhl majitel a řval na nás, že jsme ve špatném apartmánu ať se okamžitě přestěhujeme, takže jsme se s pěti dětmi museli okamžitě přestěhovat. Majitelé apartmánu byli hrozně nepříjemní.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za popis. Daná situace nás velice mrzí a věřte, že byla způsobena na místě, při ubytování - ubytovali Vás, nechtěně, v jiném apartmánu. S majitelem objektu tohle budeme řešit, tohle si nemůže dovolit a takové jednání nelze. Děkujeme a omlouváme se. Doufáme, že i tak jste dovolenou strávili příjemně.

ivetanicky 27. 7. 2015

Plusy:
Klidná rodinná dovolená

Mínusy:
Apartmány nejsou vybaveny klimatizací ani wifi.

Shrnutí:
Maximální spokojenost.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za komentář. Ano, u domu Zvonko opravdu není Wi-Fi, ani klimatizace. Každá tato informace je u daného objektu popsána. Pokud klienti, teď myšleno všeobecně a pro všechny, mají tuto podmínku, je nutné tyto požadavky zadat při rezervaci a my se vynasnažíme udělat maximum, abychom vhodný objekt našli.

Miklicová 21. 7. 2015

Plusy:
Ubytování jsme měli bez stravování,apartmán krásný, odpovídalo forografii, majitelé velmi příjemní.

Mínusy:
Vše perfektní, ale ráda bych zmínila jednu věc, za kterou ale samozřejmě nemůže CK, ale zdá se mi důležité, protože toto byl jediný problém, ale píši to hlavně pro klienty s malými dětmi - velké množství komárů, kteří bohužel nereagují na žádné prostředky, ani do zásuvek. Toto zmiňovali všichni klienti v apartmánu Zvonko.

Markét 21. 7. 2015

Plusy:
Blízkost k moři, večerní klid (pokud nejsou hluční sousedi), velmi ochotná paní domácí (když nám něco chybělo, ochotně vše dodala).

Mínusy:
Dost daleko do centra Mandre.

Shrnutí:
Ubytování mohu doporučit, je zde příjemné prostředí, klid. Pouze ta dálka do centra, ale jako večerní procházka pěkná.