Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Anita

Oblast: Šibenická riviéra Letovisko: Vodice

Recenze

Kříž 13. 8. 2018

Plusy:
apartmán leží takřka na pláži

Mínusy:
majitelka arogantní, na pozdrav neodpovídá a hosty kontroluje, jestli nechodí např. mokří z pláže sprchový kout má několikaletý závěs, který je v dnešní době už hodně "mimo" a jelikož neodtékal odpad, závěs byl plesnivý. (můžu zaslat i foto) Moc hezký zážitek se sprchovat. nefunkční větrák v koupelně nefunkční světlo v koupelně nefunkční wifi po celou dobu zájezdu ručníky nevyměnili za celou dobu zájezdu lampičky ve všech pokojích odpojeny, na jejich zapojení nutno odsunovat postele, což nám bylo vytknuto opět majitelkou, že to se nesmí. Postel jsme potřebovali posunout 50 cm ke zdi také kvůli tomu, aby nám nepadaly děti. malá kuchyň bez pracovní plochy, což takřka znemožňuje si uvařit. klima za příplatek (to jsme ale věděli) ale i tak je to neprofesionální. V těchto vedrech by měla být klima součástí ubytování.

Shrnutí:
CK úplně v pohodě, proto jsem si Vás vybral opakovaně. Co se týká apartmánu Anita - už nikdy. Měli jsme věřit recenzím, že opravdu tato majitelka není to pravé...

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za informace. Veškeré nedostatky a případné problémy předáváme majitelům. Máme rádi ve věcech jasno a vždy je potřeba si "vyslechnout" obě strany. Udělali jsme to i nyní. Majitelku mrzí, že jste s případnými problémy nepřišli rovnou na místě. Snaží se veškeré nedostatky odstranit v nejkratším možném čase. Např. pokud byl závěs v koupelně špatný a ona si toho nevšimla, vyměnila by ho hned, jak by se řeklo. Sama píše, že všechny hosty se snaží vždy přivítat a pozdravit, ale vzhledem k plné sezóně toho mají opravdu moc. Klienty majitelka opravdu žádá, aby nechodili mokří z pláže a to z důvodu, že schody v domě jsou ze žuly a pokud se zamokří, hrozí uklouznutí a tomu se chtějí vyvarovat. I tak děkujeme za hodnocení a přejeme pohodový zbytek léta.

Jasan 13. 8. 2018
1. 7. 2018
21. 8. 2017
14. 8. 2017
Martina Papučíková 26. 7. 2017

Plusy:
Netreba hľadať ubytovanie na mieste.

Mínusy:
Hodne veci aj v zmluvách je vysvetlených obkľukou.

Shrnutí:
Celkom fajn ale trošku kontrolovať apartmány. Prístelka pre dve deti bol problém ju rozložiť nalomená. Klímu doplácať za deň 7 € - choré. Signál na wifi - keď si sadnete k dverám možno - balkón zabudni. Televízor každých 15 minúť vyskočí skontrolujte kábel. Jediná výhoda tohto apartmánu bola blízkosť mora ináč - ?!

Ružičková 25. 7. 2017

Plusy:
Krásné pláže a čisté moře.

Mínusy:
Neochota majitelky ubytování.Pro čtyřčlenou rodinu jeden toaletní papír na celý týden.CHyběli pytle na odpad,jar na nádobí.Vše mělo být k dispozici v apartmánech.Když jsme paní majitelce něco vytkli,poslala nás do obchodu že si máme konkrétní věci dokoupit.Dovolená za dost peněz a jednání příšerný.

Shrnutí:
Cestovní kancelář perfektní,hned komunikovala.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za recenzi. Takové jednání ze strany majitelky je pro nás nepřijatelné. Věci jako toaletní papír a jar, jak je máme uvedeny na webových stránkách, máme s majitelkou řešeny i smluvně, měla by je tedy klientům poskytovat. Budeme to s majitelkou řešit.

... 24. 7. 2017

Plusy:
vhodné pro rodiny s dětmi a známé na terase lepší nábytek než na fotkách nechtěli po nás kauci nabídli i odpuzovač komárů do zásuvky :-)

Mínusy:
stěny asi z papíru, vše bylo strašně slyšet, jako by se to odehrávalo u nás v apartmánu... v kuchyňce nebyl jar, jak se píše na stránkách toaletní papír 1 rulička pro 4 lidi na týden (ještě že jsme si vzali z domu) gril na zahradě jsme nenašli postele malé, na obrázku vypadaly větší, pro osoby nad 170 cm nevyhovující, to samé i na šířku

Shrnutí:
Pokud nečekáte luxus, tak se to dá týden vydržet :-)

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za připomínky, majitelce jsme je předali a čekáme na stanovisko k poskytování WC papíru a dalšího vybavení klientům, jak inzerujeme na našich stránkách. Bylo to tak totiž s majitelkou domluveno i smluvně, měla by to dodržovat. U apartmánu A3, kde jste byli ubytovaní jsme si nechali zjistit a doplnili jsme na web rozměry postelí v obou ložnicích - jsou 200 x 160 cm a 200 x 140 cm.

dag 5. 7. 2017

Plusy:
SRIMA - velice dobré místo pro klidnou dovolenou hned u pláže . My bez stravy Restaurace u objektu , pekárna a minimarket cca 250 metrů od ubytování . Centrum Vodice dostupný procházkou podle pláže - 2 km. Ve Vodici lze najít veškeré vyžití - množství pizzerií, restaurací, obchodů, půjčovny lodí, aut, kol skůtrů ...... Perfektní poloha a vše dostupné v malé vzdálenosti.... Majitelé milí, vstřícní , ochotní , ubytování mělo být od 15,00 hod, ale ubytovali nás hned po příjezdu po 10,00 hodině ......

Mínusy:
Pouze problém se slabým internetem v objektu, kdy se téměř nedalo připojit, pouze někdy s mobilem , zejména kvůli plánování a hledání informací . Ale už jsme asi moc zhýčkaní . Jinak nic.

Shrnutí:
Prvotní zkušennost s CK velmi dobrá , ochota ohledně výběru apartmánu i termínu, rychlé odpovědi na e-maily, velmi dobrá komunikace , okamžitá rezervace vybraného objektu do platby . Zaslání voucheru i plány cesty - prostě maximum informací , aby dovolená proběhla v pohodě a velká ochota zaměstnanců včetně perfektní komunikace. Mohu jen doporučit .....

12. 9. 2016
Dana Kakosová 6. 9. 2016

Shrnutí:
Vše v pořadku.

Jaroslav Havlik 31. 8. 2016

Plusy:
Velmi vstricne a profesionalni jednani pracovnic cestovni kancelare. Ochota a rekl bych usmev

Mínusy:
Nabidka ubytovani - obrazky v katalogu neodpovidaji realite. Zub casu se na vybaveni a zarizeni ubytovani jednoznacne projevil. Je skoda, ze jsme na zaklade katalogovych informaci, cekali vice. Mozna, ze kdyby byl stav vybaveni poctive a hlavne aktualne zaznamenan, nebyli bychom nemile zaskoceni, ale ti co ocekavaji skromnejsi vybaveni by byli jiste prijemne prekvapeni.

Shrnutí:
Z pohledu cestovni kancelare a predevsim vsech pracovnic, ktere se nam venovali, mohu vyjadrit spokojenost. Realita ubytovani vsak neodpovidala nasim ocekavanim.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za Vaše připomínky i hodnocení. Věřte však, že fotografie na webových stránkách nijak „nefingujeme“. Apartmány v domě Anita jsme fotili v roce 2015. Letos je tedy znovu navštívíme a kvalitu ubytování prověříme.

Muláček 22. 8. 2016
Petr 18. 8. 2016
15. 8. 2016

Plusy:
To co bylo nabízeno odpovídalo skutečnosti.

Mínusy:
WiFi bylo nekvalitní a bylo funkční jen někdy.

Brazda 8. 8. 2016

Plusy:
Opravdu výborná komunikace, cokoli jsem potřeboval, tak stačilo zavolat a vždy bylo vše rychle vyřešeno. Prostě doporučuji.

Mínusy:
Byla rozbitá WiFi v místě pobytu. To je jediné malé negativum.

Shrnutí:
Dobrá komunikace, ochota, dobře připravený prospekty a návody. Velice spokojen

Tomas Frolisek 16. 9. 2015
Marcel 12. 9. 2015
24. 8. 2015