Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Luna I, Živogošče Mala Duba

70 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Dítě do 3 let zdarma (věk v době pobytu)
Domácí zvířata: ANO
Nástup také mimo soboty
Možnost stravování v objektu
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
2 osoby
3 osoby
4 osoby
5 osob
6 osob
7 osob
8 osob
9 osob
2 ložnice
3 ložnice
studio
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Luna I, Živogošće - Mala Duba, Makarská riviéra, Chorvatsko

Recenze
apartmány Luna IKarol Kadlečovič Bratislava

24. 9. 2017

Plus

Zodpovedal na 100% propagácii cestovnej kancelárie k tomuto zájazdu Čistota zariadenia Vybavenie apartmanu Pekna udržiavaná pláž Veĺmi prijemná majiteĺka,jej mama a svokra. Ďakujem CK za peknú dovolenku.

Mínus

Žiadne

Shrnutí

Možete sa na CK upne spolahnúť Malá Duba a apartmány Luna 1 Sa nachádzajú na velmi peknom mieste v blískosti Makarskej


PeMus

4. 9. 2017

Plus

Rychlá komunikace s CK. Vše dle dohody v naprostém pořádku. Dobře zpracované pokyny k cestě. Čistý, velmi dobře vybavený apartmán. Vstřícné jednání majitelky. Spokojenost.

Mínus

Nemáme negativní zkušenost.

Shrnutí

Určitě doporučejeme CK i konkrétní pobyt. Jen vstup do moře by mohl být opravdu pozvolnější pro malé děti. Ale i tak spokojenost.


2. 9. 2017

Plus

Veľmi pekný priestranný apartmán A3. Dve kúpeľne boli na nezaplatenie. Ako bonus považujem vybavenie apartmánu - mikrovlnka, kanvica, fén nebývajú v Chorvátsku štandardom.

Mínus

Bolo v celku dosť počuť buchot z horného apartmánu. Ako mínus taktiež považujem okno jednej izby otočené na terasu apartmánu A2.

Shrnutí

Prostredie Malej Duby je pokojné a vhodné pre rodiny s deťmi. Na druhej strane za jedlom prípadne večernou prechádzkou je treba zájsť do vedlajších dedín (Blato najbližšie). Toto bola naša tretia návšteva Malej Duby a musím poznamenať, že kvalita stravovania v miestnom penzióne je každým rokom horšia.


Roman

27. 8. 2017

Plus

Individuální a rychlá komunikace. Např. málem jsme prošvihli termín potvrzení objednávky, ale ze strany CK byla rychlá a vstřícná reakce.

Mínus

Nic. snad by jen stálo za to místo posílání hromady dokumentů, dát vše ke stažení na jedno místo někam na web. Např. pojištění se posílá hned po objednání, což je pak, po několika měsících náročnější dohledat.

6. 8. 2017


20. 7. 2017


16. 7. 2017

Plus

Blízko dostatečně velké pláže, vhodné pro rodiny s dětmi. V termínu před sezónou byl v okolí absolutní klid. Ubytování hezké, čisté, nové. Dobře vybavená kuchyně. Obchůdek s potravinami a stánek se zeleninou blízko.

Mínus

Pro apartmán v patře je jako venkovní sezení stůl s vratkými lavicemi.

Shrnutí

Spokojenost.


Radek Míka

30. 6. 2017

Plus

velice příjemné ubytování, vše co tam mělo být (klimatizace, kuchyňské nádobí,....) tam bylo

Mínus

pláž jsem si představoval trochu jinak, v prezentaci byla pláž vhodná pro malé děti, reálně to byla klasická štěrková pláž, do které se bez aqua bot nedalo vlézt, takto si pláž vhodnou pro děti nepředstavuji

Shrnutí

v Ck jsem byl spokojený, v budoucnu se nebráním tomu ji opět využít


Reakce CK Novalja

Dobrý den, jsme rádi, že jste byli s dovolenou celkově spokojeni. S tvrzením, že pláž v letovisku Mala Duba není vhodná pro děti, však nemůžeme souhlasit. Pláže v této vesničce patří k těm nejhezčím v Chorvatsku – jedná se o přírodní oblázkové pláže s kulatými oblázky. Na některých místech je při vstupu do moře dokonce směs oblázků a písku. Také na videu z letoviska Mala Duba, umístěném na našem webu, je patrné, jak si koupání na těchto plážích umí děti užívat. Pohodlnější vstup do moře nabízejí už snad jen čistě písečné pláže, s jemným pískem (např. na Rabu). Přejeme Vám krásné léto!