Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Pronájem lodí Chorvatsko

Uvažujete se svými přáteli o dovolené na lodi a nechcete se o loď dělit s neznámými spolucestujícími? Jste parta nadšených cyklistů a chcete si projet Chorvatské pobřeží a ostrovy na kole? Pronajměte si celou loď i s posádkou jen pro sebe! U nabídky "Pronájem lodí Chorvatsko" si můžete vybrat z předem sestavených tras plaveb, možné je však také sestavit Vám trasu „na míru“, přesně podle Vašich představ a požadavků. Přitom se nebudete muset o nic starat – na lodi bude zkušený personál, který se o Vás postará (kapitán, kuchař, posádka). Pokud jezdíte rádi na kole, můžete vyrazit i na cykloplavbu. K pronájmu lodi si můžete najmout i zkušeného místního cykloprůvodce. Pronajímané lodě jsou určeny pro skupiny 15 až 38 osob. Cena za pronájem lodi vyjde v přepočtu na osobu výhodněji než při objednávce veřejné plavby!

Plavby lodí pro skupiny

Pronájem lodi v Chorvatsku - mějte loď jen pro sebe!

Dovolená na lodi pro skupiny přátel

Zažijte dovolenou v Chorvatsku na lodi společně se svými přáteli!

 

Pronájem lodí Chorvatsko

Chcete-li si pronajmout loď v Chorvatsku pro skupinovou plavbu, můžeme Vám nabídnout lodě s vlastním sociálním zařízením v každé kajutě – tedy lodě kategorie A+ (nejluxusnější) a kategorie A, nebo lodě kategorie B, kde jsou sociální zařízení společná pro všechny pasažéry na palubě lodi. Lodě kategorie B jsou oblíbené zejména u skupin mladých lidí a sportovně založených jedinců, kterým nevadí sdílet sociální zařízení se svými spolucestujícími. Zároveň jsou lodě kategorie B také nejlevnější. Pokud o pronájmu lodi v Chorvatsku uvažujete, s rezervací lodi neváhejte – lodě pro skupiny je potřeba zarezervovat již na podzim!

Na kolik vyjde pronájem lodi v Chorvatsku?

Abychom Vám na tuto otázku dokázali odpovědět, uvádíme následující příklad ceny za pronájem lodi pro skupinu:

Trasa: cykloplavba 2 - Dalmácie
Místo nalodění a vylodění: Split
Termín: 14. 8. - 21. 8. (7 nocí)
Typ lodi: loď kategorie B
Počet osob: 22 - 26 osob
Cena za celou loď: 327.600 Kč
Cena/1 osobu: 12.600 Kč

Cena zahrnuje: ubytování v kajutách na lodi kategorie B, program dle zvolené trasy, 7x polopenze pro 22-26 účastníků

Cena nezahrnuje: přístavní poplatky a taxy (25 EUR/osobu/týden), dopravu do Splitu, parkování ve Splitu (10-15 EUR/osobní auto/den), nápoje na lodi, vstupy (do národních parků apod.), ručníky, pronájem kol.

Pokud Vás nabídka pronájmu lodi v Chorvatsku zaujala, napište nám na prodej@novalja.cz. Prosíme Vás o uvedení min. těchto údajů: trasa plavby, termín, kategorie lodi, počet osob. Poté Vám zašleme konkrétní nabídku.

Jak vypadají lodě kategorie B?

Lodě kategorie B nemohou poskytnout takový komfort, jako lodě kategorie A+ nebo A. Je to proto, že kajuty na lodích kategorie B mají jen palandová lůžka (lůžka nad sebou) a nemají vlastní sociální zařízení. To se nachází na palubě lodi a je společné všem pasažérům. To však nebývá problém pro lidi, kteří se vzájemně znají a sdílet společné sprchy a WC jim nevadí. Na lodi bývají většinou 2 až 3 sprchy a stejný počet WC. Některé kajuty mají lůžka tři (dvě vedle sebe a jedno na palandě). Na těchto lodích nejsou poskytovány ručníky. Lodě kategorie B jsou dřevěné. Jedná se o nejstarší lodě, které se pro okružní plavby používají - některé byly postaveny dokonce před rokem 1900. Mají však za sebou řadu rekonstrukcí a renovací, aby odpovídaly všem bezpečnostním standardům, a jejich starý původ jim tak jen přidává na romantičnosti.

 

Loď kategorie B

Loď kategorie B (Senia)

Loď kategorie B

Loď kategorie B (Madona)

 

Restaurace na lodi kategorie B

Restaurace na lodi kategorie B (Providnost)

Kajuta na lodi kategorie B

Kajuta na lodi kategorie B (Providnost)

Platební podmínky pro pronájem lodí

Po potvrzení rezervace je potřeba zaplatit nejpozději do 10 dnů zálohu na účet cestovní kanceláře. Výše zálohy závisí na typu objednané lodi, pohybuje se však od 52.000 do 78.000 Kč (nevratná záloha). Zbytek se doplácí 60 dnů před zahájením plavby.

Storno podmínky pro pronájem lodí

Pozor! V případě zrušení objednávky plavby po zaplacení nevratné zálohy je vždy účtována minimálně tato nevratná záloha. Stornopoplatky jsou počítány z celkové ceny plavby snížené o nevratnou zálohu:

  • do 70 dnů do začátku plavby – stornopoplatek ve výši nevratné zálohy
  • od 69 do 60 dnů do začátku plavby – stornopoplatek ve výši nevratné zálohy + 25 % z ceny snížené o nevratnou zálohu
  • od 59 do 50 dnů do začátku plavby – stornopoplatek ve výši nevratné zálohy + 50 % z ceny snížené o nevratnou zálohu
  • od 49 do 41 dnů do začátku plavby – stornopoplatek ve výši nevratné zálohy + 75 % z ceny snížené o nevratnou zálohu
  • od 40 do 0 dnů do začátku plavby – stornopoplatek ve výši 100 % celkové ceny

Příklad: celková cena plavby je 300.000 Kč, klient zruší objednávku plavby 60 dnů před začátkem plavby – bude mu účtován stornopoplatek ve výši 52.000 Kč (nevratná záloha) + 25 % z 248.000 Kč (tj. 300.000  - 52.000) - celkový stornopoplatek tedy bude 62.000 + 52.000 = 114.000 Kč.