Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Chorvatsko levně, dovolená v Chorvatsku levně

Dovolená levně! Nabízíme levné ubytování v Chorvatsku na oblíbených ostrovech Krk, Pag, Murter, Brač a Hvar, na Istrii, Makarské riviéře a jinde. I ta nejlevnější dovolená v Chorvatsku Vám umožní příjemný odpočinek u moře a přinese hezké zážitky. Levné apartmány Chorvatsko jsou finančně dostupné pro všechny. Dovolená Chorvatsko levně. Apartmány Chorvatsko levně.

Last Minute Chorvatsko 2018Last Minute Chorvatsko

Využijte výrazné slevy při nákupu vaší letní dovolené v Chorvatsku na poslední chvíli! Vyberte si z last minute nabídky ubytování v apartmánech, penzionech nebo hotelech. Ubytování Chorvatsko levně.

Přehled Last Minute Chorvatsko

 

 

 

Levně do Chorvatska

Po chorvatských dálnicích se na dovolenou pohodlně dopravíte vlastním autem. Na cestu Vás vybavíme popisem trasy, budete znát výši dálničních poplatků, kurz chorvatské kuny a eura, ceny benzínu. Dostanete plánek letoviska s vyznačením Vašeho apartmánového domu. Dovolená v Chorvatsku levně!

Levná dovolená s dětmi v Chorvatsku

Chorvatsko je nejlevnější dovolená s dětmi. Nabízíme Vám nákup dovolené v Chorvatsku se slevou na děti, v některých apartmánech je dítě do 3 let zdarma. Chorvatsko nabízí ubytování na různé úrovni. Přejeme si, aby Vaše dovolená byla podle Vašich představ, není proto pro nás prvořadé nabízet ty nejlevnější apartmány. Dovolená děti zdarma

Rodinná dovolená Chorvatsko levně

apartmány Ivica

apartmány Ivica
Mandre - Ostrov Pag

SLEVA 8 % na všechny pobyty při objednání do 31.1.2018!

1 dítě do 3 let zdarma; 3–12 let sleva 115 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu na max. 2 děti); Při obsazení 5 osobami - 5. osoba v apartmánu zdarma. Je to vždy nejmladší osoba. Při obsazení 3-4 osobami - 1 dítě do 3 let zdarma. Apartmánový dům Ivica leží v letovisku Mandre, 130 m od pěkné oblázkové pláže. Hned u domu je hostům k dispozici dětské hřiště a pískoviště. Nejbližší restaurace je 220 m od domu, obchod 280 m. Možnost zapůjčení kol u majitelů: - od 1.9. při týdenním pobytu kola na 2 dny zdarma - cena za půjčení kola je 7 €/den Výhoda těchto apartmánů: Dům má termíny neděle - neděle, příp. jakýkoli den nástupu a odjezdu, takže se vyhnete dopravním zácpám na dálnici. Doporučujeme vám pobyt v tomto domě. Budete mít denně k dispozici našeho česky mluvícího delegáta, který ostrov Pag dobře zná. Může vám také nabídnout lodní výlety, doporučit pláže a zajímavá místa na ostrově. Želví zahrádka u domu už není. Majitelé pustili želvy na svobodu. V okolí Mandre však můžete želvy spatřit ve volné přírodě. Náš delegát Radek vám poradí, kde je najít.

apartmány Sandra

apartmány Sandra
Mandre - Ostrov Pag

SLEVA 10 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma - neplatí pro apartmány A3, A7 a A11; 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Sandra se nacházejí v letovisku Mandre, 150 m od pěkné oblázkové pláže. U protějšího domu Ivica je hostům k dispozici dětské hřiště a pískoviště. Nejbližší restaurace je 250 m od domu, obchod 240 m od domu. Možnost zapůjčení kol u majitelů: - od 1.9. při týdenním pobytu kola na 2 dny zdarma - cena za půjčení kola je 7 €/den Doporučujeme vám pobyt v tomto domě. Budete mít denně k dispozici našeho česky mluvícího delegáta, který ostrov Pag dobře zná. Může vám také nabídnout lodní výlety, doporučit pláže a zajímavá místa na ostrově. Želví zahrádka u protějšího domu už není. Majitelé pustili želvy na svobodu. V okolí Mandre však můžete želvy spatřit ve volné přírodě. Náš delegát Radek vám poradí, kde je najít.

apartmány Silvano

apartmány Silvano
Mandre - Ostrov Pag

SLEVA 8 % na pobyty v termínech 24.6.-26.8.2018 při objednání do 31.1.2018!

1 dítě do 3 let zdarma; 3–12 let sleva 115 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu na max. 2 děti); Apartmány Silvano leží v letovisku Mandre, jen 20 m od oblázkové pláže - dovolená přímo u moře! Část apartmánů z domu Silvano je nyní zařazena v domě Roza. Nejbližší restaurace 400 m od domu, obchod 550 m od domu. Výhoda těchto apartmánů: Dům má termíny neděle - neděle, takže se vyhnete dopravním zácpám na dálnici.

apartmán Duba

apartmán Duba
Živogošće - Mala Duba

1 dítě do 3 let zdarma (bez nároku na stravu a lůžko). Výhodné ceny pro děti do nedovršených 12 let (vč. polopenze). Apartmán se nachází v nově zrekonstruovaném Penzionu Mala Duba, hned u krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Pláž je lemovaná vysokými borovicemi, které poskytují příjemný stín. FKK pláž je vzdálená 200 m. Mezi domem a pláží není žádná silnice, pohyb dětí je tedy v této části velmi bezpečný. Další krásná oblázková pláž je vzdálená 1 km - pláž Velika Duba (dostupná autem i pěšky kolem moře).

apartmán Jih 14

apartmán Jih 14
Jižní zátoky - ostrov Hvar

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Samostatně stojící domek s jediným apartmánem se nachází jen 40 m od krásné oblázkové pláže. Ubytování v maximálním soukromí! Příjezd k domu - 4,5 km po makadamové silnici (serpentiny). Ve stejné zátoce se nacházejí také domy Jih 13, Plaža a Meri. Nejbližší restaurace je vzdálená 70 m (v přízemí domu Plaža). Dodávka s ovocem a zeleninou přijíždí do zátoky každý druhý den. Nejbližší obchod je v obci Bogomolje (5 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 19.30 ne+svátky: zavřeno

apartmán Maganić

apartmán Maganić
Povljana - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (jen do max. kapacity apartmánu); 3-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům Maganić se nachází v klidné části Povljany, přitom blízko jejího centra. Oblázková pláž Mali Dubrovnik je vzdálená 300 m od domu. Obchod a restaurace jsou také 300 m od domu. Naproti apartmánu Maganić se nachází apartmánový dům Bojan.

apartmán Zen

apartmán Zen
Drvenik

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmán Zen se nachází v letovisku Drvenik, v zátoce Gornja Vala. Pěkná oblázková pláž je pouhých 60 m od domu. Pláž má pozvolný vstup do moře a je lemována borovicemi, které poskytují příjemný stín. Nejbližší restaurace je vzdálena 250 m a obchod 150 m od domu. Apartmán Zen se nachází ve stejném domě jako apartmány Orhideja.

apartmán Žnjan

apartmán Žnjan
Split

1 dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Luxusní apartmán se nachází ve zcela nově vybudovaném bytovém komplexu v klidné části Splitu zvané Žnjan. U domu je dětské hřiště s houpačkami. Pěkné oblázkové pláže s bary a občerstvením jsou od apartmánu vzdálené 300 m pěšky. Na pláž se dá dojet i autem - parkování u pláže je zdarma. V blízkosti apartmánu jsou obchody i restaurace (100 m). Historické centrum Splitu a Diokleciánův palác jsou vzdálené cca 3 km. Do centra města jezdí MHD (bus č. 8) - zastávka je jen 50 m od domu. K oblázkové pláži Žnjan vede cyklostezka.

apartmány Adela

apartmány Adela
Vela Planica - ostrov Brač

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Nově postavený, bračským mramorem obložený apartmánový dům Adela se nachází v kouzelné zátoce Vela Planica na jižním pobřeží ostrova Brač. Nabízí dovolenou ve stylu robinzonáda. 130 m od domu je neuvěřitelně krásná pláž z drobných oblázků, s pozvolným vstupem do moře. Tato pláž je využívaná téměř výhradně hosty apartmánů Adela. Okolo domu je vinohrad a olivový háj. Restaurace je 350 m od domu (u domu Dorela). Ostatní turistická vybavenost je ve městě Bol (10 km). Příjezd k domu je po makadamové cestě. Možnost vyrazit s majitelem na ryby - třeba i na tuňáky! Využijte tuto možnost a jeďte se podívat, jak se na moři loví na udici nebo jak se tahají sítě a klece z moře. Majitel Vám pak na přání z úlovku připraví i večeři (není zahrnuto v ceně).

apartmány Agava

apartmány Agava
Jižní zátoky - ostrov Hvar

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Agava se nacházejí v klidné zátoce se dvěma oblázkovými plážemi na jižním pobřeží ostrova Hvar. Dům je obklopen borovicovým lesíkem a olivovým hájem. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena 90 m. Ve stejné zátoce jako apartmány Agava se nachází i apartmány Ribar. Ubytování v apartmánech Agava doporučujeme skupinám rodin, které chtějí strávit společnou dovolenou na klidném místě s pěknou oblázkovou pláží daleko od rušných turistických letovisek. Přijeďte si vychutnat azurové moře, krásnou dalmatskou přírodu a zapomenout na každodenní starosti a povinnosti. V zátoce je k dispozici tradiční dalmatská restaurace (nejbližší 100 m od domu) a malý kiosek se základními potravinami (80 m od domu). Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj (4 km). V Gdinji se nachází další obchod - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Amfora

apartmány Amfora
Vodice

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Amfora se nacházejí v oblíbeném letovisku Vodice, v části Blata. Oblázková pláž Plava plaža, oceněná modrou vlajkou, je od domu vzdálená 220 m. Restaurace a obchod jsou 150 m od domu.

apartmány Ana

apartmány Ana
Podgora - Čaklje

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Ana sousedí s domem Stella. Nachází se v klidném místě letoviska Podgora - Čaklje. K oblázkové pláži je to 40 schodů a pak 80 m (celkem 110 m). Obchod je vzdálený 140 m, restaurace 150 m. Pěšky se dostanete také na FKK pláž (ve východní části letoviska). Do centra města Podgora jezdí z Čaklje vláček.

apartmány Andreja

apartmány Andreja
Sv. Filip i Jakov

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům se nachází 380 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Přístup k pláži je přes místní komunikaci. Centrum městečka a obchod jsou od domu vzdálené 500 m, restaurace 300 m. Dům Andreja je jen 50 m od domu Josipa.

apartmány Andriana

apartmány Andriana
Karbuni - ostrov Korčula

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Andriana se nacházejí v poklidné vesničce Karbuni na prosluněném jižním pobřeží ostrova Korčula. Dům leží přímo u mořského pobřeží. Koupání je možné z betonové plošiny hned pod domem (do 10 m). Pro vstup do moře jsou k dispozici schody a žebříky. Nejbližší oblázková pláž je vzdálená 2,5 km směrem na Prižbu. Restaurace je od domu 1,1 km. Obchody a další restaurace se nacházejí ve městě Blato (7 km). V domě je celkem 6 ubytovacích jednotek, z nichž momentálně nabízíme 3 apartmány a jedno studio.

apartmány Anita

apartmány Anita
Vodice

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům se nachází v letovisku Vodice, v části Srima, 40 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Restaurace je 50 m od domu, obchod 100 m. Do centra města Vodice jsou to 2 km. Tento dům je vhodný také pro skupiny rodin, které se znají.

apartmány Ankica

apartmány Ankica
Prižba - ostrov Korčula

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Ankica stojí hned u mořského pobřeží, kde je možnost koupání z betonového mola. Pro snadnější vstup do moře je tu k dispozici žebřík nebo schůdky. Krásná písčitooblázkové pláž Vela Plaža s pozvolným vstupem do moře je 210 m od domu. Restaurace je 30 m od domu, obchod 540 m.

apartmány Ante

apartmány Ante
Korčula - ostrov Korčula

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 15.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Ante se nachází 20 m od krásné oblázkové pláže v osadě Tri Žala, 4,5 km západně od města Korčula. Pláže u domu jsou oblázkové, s pozvolným vstupem do moře. Zároveň jsou tu i vybetonované plácky na slunění. Nejbližší obchod a restaurace jsou ve vesničce Žrnovska Banja, asi 1 km směrem k městu Korčula. Apartmán A5 je vhodný pro 2 rodiny, které se znají.

apartmány Antonela

apartmány Antonela
Stari Grad - ostrov Hvar

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Antonela se nacházejí v klidné okrajové části Stari Gradu. Nejbližší koupání je možné z betonové plošiny 230 m od domu. Další pláž je vzdálená 320 m – jedná se o pěkně upravenou betonovou plošinu k relaxaci a slunění, s žebříky pro pohodlnější vstup do moře. V zadní části této pláže se nachází i oblázkový úsek s pozvolným vstupem do moře. Obchod, restaurace a další turistické služby najdete v centru Stari Gradu, cca 1 km od domu. Skupinám rodin a přátel doporučujeme apartmány A2 a A3 na 1. poschodí, které mají možnost propojení teras (posuvné dveře). Apartmány A2 a A3 také sdílí střešní terasu s lehátky ke slunění a sprchou. Klientům apartmánu A1 v přízemí je k dispozici posezení v altánku a lehátka na terase (poblíž grilu). Venkovní gril je společný pro klienty všech apartmánů.

apartmány Antonija

apartmány Antonija
Vodice

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům se nachází v části Lovetovo, nedaleko hotelu Imperial, 250 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Do centra města Vodice je to 1,5 km.

apartmány Antun

apartmány Antun
Jižní zátoky - ostrov Hvar

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu/studia); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Nově postavený apartmánový dům Antun se nachází v malebné, klidné zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je pouhých 30 m od domu. Malý kiosek se základními potravinami je 190 m od domu. Nejbližší restaurace je v sousední zátoce 360 m od domu. Ubytování v domě Antun je vhodné pro toho, kdo hledá soukromí, klid a zároveň si potrpí na pěkné, moderní ubytování. Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj. Příjezd k domu - 500 m po makadamové silnici (serpentiny). Nejbližší obchod je v obci Gdinj (3,5 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Aranka

apartmány Aranka
Mandre - Ostrov Pag

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Aranka v letovisku Mandre má výjimečnou polohu - nachází se jen 40 m od pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Nejbližší restaurace je vzdálená 120 m, obchod 360 m.

apartmány Bagarić

apartmány Bagarić
Medići

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti) Apartmánový dům Bagarić leží v klidném letovisku Medići. Jen 50 m od domu je krásná písčitooblázková pláž (hrubší písek), na kterou vedou schody.

apartmány Banjole 11

apartmány Banjole 11
Pula - Banjole - Istrie

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 15.12.2017!

0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům se nachází v malé a klidné obci Banjole, 6 km od Puly, na jihu istrijského poloostrova. Od kamenité a oblázkové pláže je dům vzdálen 180 m. Obchod s potravinami je v kempu Indija 600 m od domu. Pekárna a restaurace se nachází 100 m od domu. Doporučujeme navštívit vyhlášenou rybí restauraci Batelina.

apartmány Banjole 12

apartmány Banjole 12
Pula - Banjole - Istrie

0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům se nachází v malé a klidné obci Banjole, 6 km od Puly, na jihu istrijského poloostrova. Od kamenité a oblázkové pláže je dům vzdálen 250 m. Dům je ideální pro dvě rodiny, které se znají. K dispozici vlastní zahrada a gril.

apartmány Banović

apartmány Banović
Sućuraj - ostrov Hvar

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Banović se nacházejí na klidném místě, severně od centra Sučuraje. Pobřeží s plochými kameny je od domu 120 m. Oblázková pláž Bilina je 300 m od domu. Centrum Sučuraje s obchodem a restauracemi je vzdálené 400 m. Velmi příznivé ceny ubytování!

apartmány Barbara

apartmány Barbara
Maslinica - ostrov Šolta

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Barbara se nachází na klidném místě v málo známém letovisku Maslinica na ostrově Šolta. Kouzelná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je 150 m od domu. Restaurace je 470 m od domu, obchod 650 m. Dům je obklopený citroníky a u majitelů si lze zakoupit vynikající produkty domácího ekologického zemědělství. Velmi příznivé ceny ubytování!

apartmány Barica

apartmány Barica
Povljana - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Barica se nachází 180 m od pěkné oblázkové pláže Mali Dubrovnik. Obchody jsou od domu vzdálené 100 a 250 m, nejbližší restaurace 60 m.

apartmány Bendžo

apartmány Bendžo
Povljana - ostrov Pag

SLEVA 5 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Vkusně a moderně vybavený apartmánový dům se nachází v klidné části letoviska Povljana na ostrově Pag. Krásná písečná pláž je vzdálená 300 m. Dům je vhodný pro toho, kdo touží po klidu a nepřeplněných plážích. Písečná pláž FKK je od domu 300 m. Obchod a restaurace jsou vzdáleny 2000 m.

apartmány Bepo

apartmány Bepo
Pag-město - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Bepo se nachází ve městě Pag, jen 60 m od krásné písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je bufet s občerstvením a ve vodě nafukovací atrakce pro děti. U domu je hostům k dispozici pěkný zděný gril s posezením.

apartmány Beti

apartmány Beti
Tučepi

1 dítě do 6 let zdarma (navíc nad kapacitu studia, pouze ve studiích I-A, I-B a I-C, bez nároku na vlastní lůžko); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Beti se nachází hned pod magistrálou - jedná se o dva samostatně stojící objekty Beti I a Beti II. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálená 270 m. Centrum Tučep s restauracemi je vzdáleno 200 m od domu, nejbližší obchod 100 m.

apartmány Bili

apartmány Bili
Omiš - Duće

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Bili leží v letovisku Duće, 160 m od pěkné písečné pláže. Na pláž se dostanete podchodem. Do centra Omiše je to 1,5 km.

apartmány Biskup

apartmány Biskup
Sv. Nedjelja - ostrov Hvar

1 dítě do 5 let zdarma; 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Biskup se nacházejí v malebném letovisku Sveta Nedjelja na jižním pobřeží ostrova Hvar, v první řadě domů od moře. Koupání ze skalnaté pláže a vybetonovaných plácků je možné hned pod domem (30 m) – pro vstup do vody lze použít žebřík. Ke koupání doporučujeme krásnou písčitooblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře na konci letoviska, která je od domu Biskup vzdálená 300 m. Majitelé apartmánů provozují v domě restauraci, v níž si můžete na místě zajistit stravování. 200 m od domu je přístav a další výborná restaurace Bilo Idro. Obchod je 500 m od domu, pekárna 50 m.

apartmány Blanuša

apartmány Blanuša
Povljana - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánové domy najdete v centru letoviska Povljana. Stojí v první řadě domů, jen 20 m od oblázkové pláže Mali Dubrovnik.

apartmány Blaženka

apartmány Blaženka
Stará Novalja - ostrov Pag

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Blaženka se nachází 80 m od malých písčitooblázkových pláží s betonovými moly. Přístup k pláži je přes místní komunikaci. Ta končí po 2 km mořem na konci Staré Novalji. Dále vede k těmto plážím pro dům vlastní průchozí ulička. Obchod je od domu vzdálený 500 m. V letovisku Stará Novalja můžete navštívit i písečnou pláž Planjka (2,2 km) či oblázkovou pláž Jadra.

apartmány Bojan

apartmány Bojan
Povljana - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Bojan se nachází v klidné části letoviska Povljana. Od oblázkové pláže Mali Dubrovnik jsou apartmány Bojan vzdáleny 340 m. Restauraci najdete 310 m od domu. Naproti domu Bojan se nachází apartmán Maganić.

apartmány Bonaca

apartmány Bonaca
Severní zátoky - ostrov Hvar

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Dům Bonaca ve stylu robinzonáda se nachází přímo u moře na severním pobřeží ostrova Hvar. Leží v zátoce s krásnou oblázkovou pláží, vzdálenou jen 60 m od domu. K pláži vede zhruba 60 schodů. V nedaleké zátoce (2 km), u domu Maslina, se nachází nejbližší restaurace s vynikajícími rybími i masovými specialitami. Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj (10 km). Poslední úsek příjezdu k domu v délce 3 km je po makadamové cestě. Nejbližší obchod je v obci Gdinj (10 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Boris

apartmány Boris
Baška - ostrov Krk

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Nově postavený apartmánový dům se nachází v klidné, okrajové části letoviska Baška. Krásná písčitooblázková pláž je od domu 260 m. Apartmány P1 a P2 v přízemí mají společnou terasu - jsou tedy vhodné zejména pro rodiny, které se znají.

apartmány Borka

apartmány Borka
Pag-město - ostrov Pag

0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Borka se nacházejí v okrajové části města Pag. Dům stojí v první řadě domů od moře. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je 50 m od domu a přístup k ní je z pozemku majitele domu Borka. K této pláži vede od domu chodník a několik schodů. Nejedná se sice o vysloveně soukromou pláž, ale jinak než přes pozemek majitele se k ní po zemi nedá dostat (leda ještě lodí). Proto jsou zde většinou jen hosté ubytovaní v domě Borka. Od hlavní oblázkové pláže ve městě Pag je dům Borka vzdálený 450 m. Obchod je 100 m od domu a restaurace 320 m. Předností těchto apartmánů je nejen blízkost pláže, ale také volný prostor kolem domu, pěkně upravená zahrada, houpačky pro děti, opalovací lehátka, letní kuchyně s grilem, pergolou a posezením.

apartmány Borovina

apartmány Borovina
Omiš - Duće

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě), 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Borovina se nachází v letovisku Ducé, 140 m od pěkné písečné pláže, která je dostupná přes silnici. Obchod a restaurace 30 m od domu, pizzerie 100 m od domu.

apartmány Bosiljka

apartmány Bosiljka
Sabunike

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Nové a vkusně zařízené apartmány Bosiljka se nacházejí v poklidné apartmánové vesničce Sabunike. Pověstně krásná písečná Královnina pláž je 230 m od domu. Na pláži je občerstvení, půjčovna šlapadel, lehátek, slunečníků. Obchod je vzdálený 800 m.

apartmány Bratuš 11

apartmány Bratuš 11
Bratuš

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům leží 80 m od pěkné oblázkové pláže (po schodech). Centrum letoviska s obchodem a restauracemi je od domu 200 m.

apartmány Bruška

apartmány Bruška
Nin

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmánový dům Bruška se nachází v městečku Nin, jen 70 m od písečné pláže. Další písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je 170 m od domu. Krásná písečná pláž Ninska laguna s mnoha vodními atrakcemi je vzdálená 500 m.

apartmány Café

apartmány Café
Podgora

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 15.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Café se nachází v centru oblíbeného letoviska Podgora. Dům leží přímo na promenádě lemované palmami naproti místnímu přístavu. Pěkná oblázková pláž je vzdálena 190 m. Restaurace a obchod najdete do 50 m od apartmánů. V přízemí domu provozuje majitel kavárnu.

apartmány Cico

apartmány Cico
Pokrivenik - ostrov Hvar

SLEVA 10 % na všechny pobyty při objednání do 31.3.2018!


1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Cico se nachází v Pokriveniku na severním pobřeží ostrova Hvar. Dům je situovaný hned u mořského pobřeží. Koupání z přírodních kamenů či betonových mol je možné 60 m od domu. Na oblázkovou pláž na konci zálivu vás majitel zaveze tam i zpět motorovým člunem, trvá to jen 5 minut. U hotelu Timun je malý kiosek s potravinami. Nejbližší obchod je v obci Gdinj (7,5 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Cimet

apartmány Cimet
Privlaka

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Dům Cimet s jedním vkusně a bohatě vybaveným apartmánem se nachází v klidné okrajové části Privlaky, 250 m od překrásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Pláže v těchto místech patří k těm nejhezčím v Chorvatsku a jsou ideální pro děti. Nejbližší obchod a restaurace jsou 400 m od domu. 140 m od domu je malé dětské hřiště se skluzavkou.

apartmány Crnika

apartmány Crnika
Mandre - Ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Crnika se nacházejí v klidnější části letoviska Mandre, 1 km od jeho centra. K moři je to od domu jen 60 m - vstup do vody je zde možný buď z betonové terasy nebo z menší oblázkové plážičky. Nejbližší restaurace je 820 m od domu, obchod 960 m.

apartmány Crystal

apartmány Crystal
Podstrana

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Luxusní zcela nové apartmány Crystal se nacházejí 180 m od pěkné oblázkové pláže v Podstraně. Na pláž se lze od domu bezpečně dostat podchodem. Hosté mohou zdarma využívat i bazén (8 x 3,5 m) u domu. Do 150 m od domu je bankomat, obchod, restaurace, pošta, lékárna, ambulance. Do Splitu je to z Podstrany jen 9 km.

apartmány Cvita

apartmány Cvita
Pag-město - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Cvita se nachází ve městě Pag, 280 m od menší písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (pláž v místech pod obchodem Ultra Sonik). Další hezká písčitooblázková pláž je vzdálená 300 m od domu a na hlavní městskou pláž v Pagu je to 540 m. Nejbližší restaurace je 80 m od domu, obchod 180 m.

apartmány Dagmar

apartmány Dagmar
Novalja - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Dagmar se nacházejí 600 m od centra Novalji. Obchod a restaurace jsou do 200 m od domu. Nejbližší pláž je vzdálená 850 m – jedná se o písčitooblázkovou pláž u hotelu Liburnija. Autem je dostupná písečná pláž Planjka ve Staré Novalji (4,1 km), nebo pláž Babe na severozápadním konci Novalji (5,1 km). U klientů ubytovaných v domě Dagmar se předpokládá, že budou využívat krásnou oblázkovou pláž Zrće s hudebními kluby a nočním životem (2,9 km). Zastávka autobusu na pláž Zrće je do 100 m od domu. Další krásná pláž vzdálená 4,3 km je Caska. Na této pláži je směs písku a oblázků.

apartmány Dalija

apartmány Dalija
Nin

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Dům Dalija s bohatě vybavenými apartmány se nachází v městečku Nin, jen 70 m od písečné pláže. Další písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je 170 m od domu. Krásná písečná pláž Ninska laguna s mnoha vodními atrakcemi je vzdálená 500 m.

apartmány Danči

apartmány Danči
Pisak

1 dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Danči se nacházejí v letovisku Pisak na Omišské riviéře, jen 80 m od krásné písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Obchod je 150 m a restaurace 50 m od domu. V domě jsou jen 2 apartmány - vhodné pro 2-3 rodiny, které se znají.

apartmány Daniela

apartmány Daniela
Novalja - ostrov Pag

0-12 let sleva 50 Kč/den - nevztahuje se na pokoje, sleva platí pouze v apartmánech (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům se nachází v centru živého města Novalja. Nejbližší oblázková pláž (malá) je 210 m od domu. Větší oblázková pláž ve městě je vzdálená 700 m. Za koupáním tedy nemusíte dojíždět jen autem, jak je to u jiného ubytování v Novalji běžné. Kromě pláže jsou v pěší vzdálenosti od domu i obchod a restaurace (50 m). Písčitooblázková pláž u hotelu Liburnija je vzdálená 900 m. Můžete využívat také pláž Babe na severozápadním konci Novalji (2,2 km), písečnou pláž Planjku (1,9 km) ve Staré Novalji, pláž Caska (4,2 km) nebo pláž Čista plaža (8 km). Oblázková pláž Zrće s hudebními kluby a nočním životem je vzdálená (4,9 km).

apartmány Danira

apartmány Danira
Podgora - Čaklje

SLEVA 7 % na všechny pobyty v roce 2018!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Danira se nacházejí v letovisku Podgora - Čaklje, 110 m od pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Restaurace a obchod jsou vzdáleny 190 m od domu. Pěšky se dostanete také na FKK pláž (v jihovýchodní části Čaklje). Do centra města Podgora jezdí z Čaklje vláček.

apartmány Dario

apartmány Dario
Vodice

1 dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě v A1, A2 nebo v A4); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Dario se nachází v letovisku Vodice, v části Blata, oblíbené pro rodinnou dovolenou. Oblázková pláž Plava plaža, oceněná modrou vlajkou za čistotu a upravenost, je od domu vzdálená 170 m a má pozvolný vstup do moře. Nachází se zde i pláž, kde je možné koupání se psem (cca 450 m od domu). Centrum Vodic je vzdáleno 400 m od domu. Nejbližší obchod a restaurace najdete 100 m od domu.

apartmány Darka

apartmány Darka
Mandre - Ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Darka se nacházejí v letovisku Mandre, 300 m od pěkné oblázkové pláže. Obchod je vzdálený 220 m od domu, centrum a restaurace 350 m. Majitelka neubytovává více než 2 rodiny, které se znají.

apartmány Datković

apartmány Datković
Mandre - Ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Datković se nacházejí 320 m od pěkné oblázkové pláže. Obchod je 60 m od domu, nejbližší restaurace je vzdálená 470 m.

apartmány David

apartmány David
Severní zátoky - ostrov Hvar

1 dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány David se nacházejí hned u moře na severním pobřeží Hvaru. Koupání je možné z betonového mola (20 m od domu) nebo z malé oblázkové pláže (70 m od domu). Dům je dostupný z vesnice Bogomolje (3 km asfaltu a 2,3 km makadamu). Na požádání přiveze majitel klientům potraviny, chleba peče doma sám - možno zakoupit přímo u něj. U domu provozuje majitel pro své hosty i restauraci. Příjezd k domu - 2,4 km po makadamové silnici. Nejbližší obchod je v obci Bogomolje - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 19.30 ne+svátky: zavřeno

apartmány Dejan

apartmány Dejan
Pag-město - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Dejan se nacházejí v klidné části města Pag. Nejbližší koupání je možné 60 m od domu na malé oblázkové pláži či z přírodních kamenů. Pěkná oblázková pláž je 170 m od domu (vedle hotelu Plaža). Další pláž je 210 m (v místech pod obchodem Ultra Sonik). Od hlavní pláže ve městě Pag je dům vzdálený 500 m. Všechny tyto pláže jsou písčitooblázkové a vstup do moře je pozvolný. Obchod je 130 m od domu.

apartmány Dekapoto

apartmány Dekapoto
Jižní zátoky - ostrov Hvar

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům Dekapoto se dvěma apartmány leží v klidné zátoce s krásnou oblázkovou pláží. Ta je od domu vzdálená jen 60 m. Kiosek se základními potravinami je v jiné zátoce 3,2 km od domu, o dalších 100 m dál je restaurace. Okolo domu roste bujná mediteránská vegetace, díky čemuž může toto ubytování nabídnout více soukromí. Ve stejné zátoce se nachází také domy Oleander a Simba. Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj. Poslední úsek příjezdu k domu v délce 2,2 km je po makadamové cestě. Nejbližší obchod je v obci Gdinj (3,5 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Delfin

apartmány Delfin
Zaostrog

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Zcela nově postavený dům se třemi vkusně vybavenými apartmány se nachází na jihovýchodním konci letoviska Zaostrog, v klidné části zvané Podaca-Kapeć. Krásná přírodní pláž s malými kulatými oblázky a pozvolným vstupem do moře je 70 m od domu. Další krásná oblázková pláž je 150 m od domu. Nejbližší restaurace je vzdálená 300 m. Centra letovisek Zaostrog (severně) a Podaca (jižně) jsou vzdálena přibližně 1 km.

apartmány Dino

apartmány Dino
Punat - ostrov Krk

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Dino se nachází v první řadě domů od moře, v klidné části letoviska Punat. U domu je bazén, dráha pro petanque, dětské houpačky a pěkná zahrada. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a tobogán jsou od domu vzdáleny 110 m. Restaurace 150 m od domu, obchod 1 km. Do centra Punatu je to 1,5 km (můžete se svést vláčkem po promenádě).

apartmány Djević

apartmány Djević
Punat - ostrov Krk

1 dítě do 3 let zdarma; 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Nově postavený dům Djević se nachází v klidné části letoviska Punat, 150 m od pěkné oblázkové pláže. Do centra Punatu je to 300 m. Obchod je 150 m od domu.

apartmány Dorela

apartmány Dorela
Vela Planica - ostrov Brač

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/pokoji lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Dorela se nacházejí v sousední zátoce, 350 m od domu Adela. V domě Dorela jsou 2 nové moderně vybavené apartmány s nádhernými výhledy na moře. Nabízí dovolenou ve stylu robinzonáda. Majitelé apartmánů zde provozují i restauraci a s nabídkou místních specialit. Krásná oblázková pláž je jen 30 m od domu. Ostatní turistická vybavenost je ve městě Bol (10 km). Příjezd k domu je po makadamové cestě. Po domluvě majitelé hostům dovezou základní potraviny.

apartmány Draga

apartmány Draga
Dinjiška - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Draga stojí hned u silnice, oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená 400 m. Obchod je 50 m od domu, nejbližší restaurace 150 m od domu. V letovisku Dinjiška je několik restaurací. Apartmány jsou vhodné pro rodinnou dovolenou i pro sportovní skupiny (např. cyklisty). Výjimečně příznivé ceny!

apartmány Dragan

apartmány Dragan
Podgora - Čaklje

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Nově zrekonstruovaný dům Dragan se nachází přímo na přímořské promenádě, u krásné oblázkové pláže (20 m) s pozvolným vstupem do moře. Obchod je 60 m od domu, restaurace 70 m. Pěšky se dostanete také na FKK pláž (ve východní části letoviska). Do centra města Podgora jezdí z Čaklje vláček. Náš názor: Ubytování přímo u pobřežní promenády nemusí každému vyhovovat. Výhodou je blízkost pláže.

apartmány Edi

apartmány Edi
Promajna

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); V domě Edi nabízíme k pronájmu jeden prostorný a nadstandardně vybavený mezonetový apartmán. Dům leží v centru Promajny, obchod i restaurace jsou vzdáleny do 50 m. Krásná oblázková pláž se nachází jen 40 m od domu. FKK pláž je vzdálená 540 m. Využijte výjimečné polohy tohoto krásného apartmánu a objednejte si zde svou dovolenou na Makarské riviéře!

apartmány Edo

apartmány Edo
Stará Novalja - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Edo leží 550 m od pěkné oblázkové pláže, kde se nachází i restaurace. U domu je prostorný, pěkně upravený dvůr. Na písečnou pláž Planjka je to 660 m. Obě tyto pláže mají pozvolný vstup do moře. Můžete navštívit také pláž Jadra na konci Staré Novalji.

apartmány Elvis

apartmány Elvis
Pag-město - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Elvis se nacházejí v klidné části města Pag. Nejbližší pláž je 200 m od domu (v místech pod obchodem Ultra Sonik). Další pěkná pláž je 260 m od domu vedle hotelu Plaža. Od hlavní pláže ve městě Pag je dům vzdálený 450 m. Všechny tyto pláže jsou písčitooblázkové a vstup do moře je pozvolný. Obchod je 100 m od domu. Majitelé bydlí v domě na 1. poschodí a pronajímají celkem 4 apartmány - 3 apartmány na 2. poschodí a 1 apartmán v přízemí. Momentálně máme v nabídce 3 apartmány na 2. poschodí.

apartmány Emily

apartmány Emily
Prigradica - ostrov Korčula

1 dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům se nachází 40 m od moře, kde je koupání možné z vybetonovaných plácků nebo přírodních skal (schůdky do vody). Koupání v těchto místech je vhodné pro zdatnější plavce. Hloubka moře u břehu v těchto místech je 1 až 3 m. Hosté s malými dětmi mohou dojíždět na oblázkovou pláž v centru Prigradici. Mezi domem a mořem vede velmi málo frekventovaná místní komunikace. Do centra Prigradici, kde se nacházejí obchody a restaurace, je to od domu 1 km. Zde se také nachází menší oblázková pláž. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 1,3 km od domu. Apartmány A1 a A2 lze i propojit - jsou pak vhodné pro rodiny, které se znají (celkem pro 8-10 osob).

apartmány Ena

apartmány Ena
Živogošće - Mala Duba

SLEVA 5 % na všechny pobyty v roce 2018!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům se nachází v klidném letovisku Živogošće - Mala Duba, 20 m od krásné menší oblázkové pláže lemované borovicemi. Pěkná oblázková FKK pláž je 400 m od domu. Restaurace a stánek se zmrzlinou je v Penzionu Mala Duba 230 m od domu (otevírá se cca v půlce června). Obchod je vzdálený 1 km - v části Živogošće-Porat. Dům Ena sousedí s domem Lelica.

apartmány Erik

apartmány Erik
Metajna - ostrov Pag

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Erik se nacházejí v západní části letoviska Metajna, 30 m od malé oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Koupání je možné také z betonového mola 20 m od apartmánů. Dům stojí téměř na samotě, sousedí pouze s jedním soukromým domem. Sprcha hned u pláže. Obchod a restaurace jsou od domu 1 km (v centru Metajny).

apartmány Fabjan

apartmány Fabjan
Nin

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Dům Fabjan se nachází v městečku Nin, 100 m od písečné pláže. Další písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je 210 m od domu. Krásná písečná pláž Ninska laguna s mnoha vodními atrakcemi je vzdálená 530 m.

apartmány Fontana

apartmány Fontana
Podgora - Čaklje

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Fontana se nacházejí v oblíbeném letovisku Podgora - Čaklje na Makarské riviéře. Dům stojí hned na pobřežní promenádě v první řadě od moře. Pěkná oblázková pláž je pouhých 20 m od domu a má pozvolný vstup do moře. Pěšky se dostanete také na FKK pláž (v jihovýchodní části Čaklje). Do centra Podgory jezdí z Čaklje vláček. Nebo si do Podgory můžete udělat pěší procházku podél pobřeží.

apartmány Fotinija

apartmány Fotinija
Privlaka

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Dům Fotinija s vkusně a bohatě vybavenými apartmány se nachází v klidné okrajové části Privlaky, 230 m od překrásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Pláže v těchto místech patří k těm nejhezčím v Chorvatsku a jsou ideální pro děti. Nejbližší obchod a restaurace jsou 400 m od domu. Mezi domem a pláží je malé dětské hřiště se skluzavkou.

apartmány Fran

apartmány Fran
Mandre - Ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Fran se nachází v letovisku Mandre, 300 m od pěkné oblázkové pláže. Obchod je 220 m od domu, restaurace 350 m.

apartmány Franciska

apartmány Franciska
Podgora - Čaklje

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmán Franciska se nachází v domě obklopeném bohatou vegetací (např. kiwi). Nachází se v klidném místě Čaklje, 60 m od krásné oblázkové pláže. K pláži vedou schody (asi 70 schodů). Obchod je vzdálený 220 m, restaurace 80 m. Pěšky se dostanete také na FKK pláž (v jihovýchodní části Čaklje). Do centra města Podgora jezdí z Čaklje vláček. Náš názor: V domě je pouze jeden apartmán - ubytování je vhodné pro toho, kdo hledá skutečné soukromí!

apartmány Franko

apartmány Franko
Podgora

1 dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě v A2 nebo v A3); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Dům Franko se nachází v klidné, okrajové části města Podgora. Od krásné oblázkové pláže lemované borovicemi ho dělí 90 m a 85 schodů (celkem cca 280 m). Obchod i restaurace jsou 100 m od domu. Tenisové kurty 150 m od domu.

apartmány František

apartmány František
Njivice - ostrov Krk

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány František se nacházejí v letovisku Njivice u místní příjezdové silnice. Pěkná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálená 320 m. Apartmány v domě František jsou prostorné a hezky vybavené. Restaurace je 630 m od domu, obchod 580 m. Ubytování vhodné pro toho, kdo nechce cestovat daleko (Brno - Njivice jen 644 km).

apartmány Fredi

apartmány Fredi
Prigradica - ostrov Korčula

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); V domě Fredi je jen jeden apartmán pro 6-8 osob a pronajímá se jako celek. Nachází se 60 m od moře, kde je koupání možné z vybetonovaných plácků nebo přírodních skal (schůdky do vody). Koupání v těchto místech je vhodné pro zdatnější plavce. Hloubka moře u břehu v těchto místech je 1 až 3 m. Pěkná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálená 280 m. U ní začíná i centrum Prigradici s obchody a restauracemi.

apartmány Frida

apartmány Frida
Baška - ostrov Krk

1 dítě do 1 roku zdarma; 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Frida se nacházejí v klidné části letoviska Baška, 210 m od krásné písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Obchod a restaurace jsou vzdálené 200 m od domu.

apartmány Gajeta

apartmány Gajeta
Živogošće - Mala Duba

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Gajeta leží v klidném letovisku Živogošće - Mala Duba, které je ideální pro rodinnou dovolenou. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena pouze 80 m. Pěkná oblázková FKK pláž je 350 m od domu. Restaurace a stánek se zmrzlinou je v Penzionu Mala Duba 170 m od domu (otevírá se cca v půlce června). Obchod je vzdálený 1 km - v části Živogošće-Porat. Apartmány Gajeta tvoří celkem 6 ubytovacích jednotek - 3 studia a 3 apartmány. Nachází ve stejném domě jako apartmány Christella. Apartmány Gajeta a Christella jsou proto vhodnou kombinací pro skupiny rodin, které se znají.

apartmány Gita

apartmány Gita
Supetar - ostrov Brač

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Gita se nacházejí ve východní části Supetaru, 500 m od jeho centra. Dům s jediným apartmánem je stylově obložený bračským mramorem. Leží 240 m od oblázkovo-kamenité pláže Vrilo s pozvolným vstupem do moře (doporučujeme boty do vody). Doporučujeme koupání na některé z mnoha dalších oblázkových pláží v Supetaru. Dětské vodní atrakce a tobogán jsou vzdálené 1,2 km. V těchto místech je také pěkná oblázková pláž. Nejbližší restaurace je 30 m od domu, obchod 300 m. Výhodou tohoto ubytování je vlastní bazén u domu. Na terase před domem si můžete odpočinout na zahradní houpačce, nebo si užívat sluníčka na lehátkách kolem bazénu. Ke společnému posezení a zábavě jsou k dispozici další dvě stíněné terasy.

apartmány Grdelin

apartmány Grdelin
Mandre - Ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Grdelin se nachází v centru letoviska Mandre, 300 m od oblázkové pláže. Nejbližší obchod je vzdálen 160 m. Restaurace je 390 m od domu.

apartmány Chelsea

apartmány Chelsea
Jižní zátoky - ostrov Hvar

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Samostatně stojící kamenný dům s jedním apartmánem pro 8-11 osob se nachází v tiché zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar. Jen 20 m od domu je malá oblázková plážička s pozvolným vstupem do moře. Kiosek se základními potravinami je v jiné zátoce 1,9 km od domu, o dalších 100 m dál je restaurace. Ubytování přímo u moře! V sousedství se nacházejí také další apartmánové domy - Vlaho I a Vlaho II. Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj (4 km). Příjezd k domu - 840 m po makadamové silnici. V Gdinji se nachází obchod - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Christella

apartmány Christella
Živogošće - Mala Duba

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Christella leží v klidném letovisku Živogošće - Mala Duba, které je ideální pro rodinnou dovolenou. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena pouze 80 m. Pěkná oblázková FKK pláž je 350 m od domu. Restaurace a stánek se zmrzlinou je v Penzionu Mala Duba 170 m od domu (otevírá se cca v půlce června). Obchod je vzdálený 1 km - v části Živogošće-Porat. Apartmány Christella tvoří celkem 6 ubytovacích jednotek - 3 studia a 3 apartmány. Nachází se ve stejném domě jako apartmány Gajeta. Apartmány Christella a Gajeta jsou proto vhodnou kombinací pro skupiny rodin, které se znají.

apartmány Ilija

apartmány Ilija
Sv. Marko - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Ilija se nachází na klidném místě, hned u příjezdové makadamové cesty (minimálně frekventovaná). Pěkná a tichá písčitooblázková pláž je od domu vzdálená 300 m. K pláži vede pěšina, která je místy poměrně strmá (pro přístup na pláž proto doporučujeme pevnou obuv). Jedná se o místo oddechu zaručující soukromí a klid. V osadě Bošana vzdálené 2,4 km se nachází bistro (v domě Lana). Nejbližší obchod je od domu Ilija 5,7 km (směrem k městu Pag). Centrum Pagu s restauracemi a dalšími obchody je vzdálené 7,2 km.

apartmány Iva

apartmány Iva
Biograd na Moru

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Iva se nachází cca 110 m od oblázkové pláže Bošana s pozvolným vstupem do moře. Centrum města Biograd je vzdáleno 1,5 km.

apartmány Ivan

apartmány Ivan
Podgora - Čaklje

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Ivan se nacházejí v letovisku Čaklje, 90 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. U domu je pěkný gril a prostor, kde se dá sedět. Nejbližší restaurace je na pláži, 140 m od domu. Obchod je vzdálený 130 m, restaurace 140 m. Pěšky se dostanete také na FKK pláž (v jihovýchodní části Čaklje). Do centra města Podgora jezdí z Čaklje vláček.

apartmány Ivana

apartmány Ivana
Brela

1 dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Ivana leží 130 m od krásné pláže z drobných oblázků v klidné části letoviska Brela - Jakiruša. K pláži se od apartmánů schází po schodech (129-147 schodů - dle umístění jednotlivých apartmánů v domě). Restaurace jsou 200 m od domu (u pláže). Do centra Brely je to od domu asi 3 km. Pěkné FKK pláže jsou dostupné autem. Apartmány Ivana se nacházejí ve stejném domě jako apartmány Žarko (různí majitelé). Oba domy jsou vhodné pro skupiny rodin, které se znají.

apartmány Ivando****

apartmány Ivando****
Drvenik

6. osoba na přistýlce v apartmánech pro 2-6 osob je zdarma (vč. polopenze). 9. osoba na přistýlce v apartmánu 43 pro 3-9 osob je zdarma (vč. polopenze). 1 dítě do 3 let bez lůžka zdarma (s nárokem na stravu - menší porce). Hosté mají 10% slevu v restauraci Plaža. Apartmány Ivando**** je nově postavená depandance Hotelu Ivando**** v Drveniku (má dva bloky - blok Západ a blok Východ). Objekt leží 120 m od oblázkové pláže lemované borovicemi a nabízí apartmány, studia i pokoje - ubytování s polopenzí. Krásné ubytování v kvalitním provedení získalo klasifikaci 4 hvězdiček a je vhodné i pro náročné klienty! Upozornění: Ověření volného termínu u tohoto objektu trvá více dní.

apartmány Ivo

apartmány Ivo
Stomorska - ostrov Šolta

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Prostorné apartmány Ivo se nacházejí hned u mořského pobřeží. Krásná přírodní oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je jen 60 m od domu, další oblázková pláž je vzdálená 200 m. Nejbližší restaurace je od domu 370 m, obchod 600 m. Poznámka k ubytování v domě Ivo: Několik našich klientů si stěžovalo na hluk, který způsobuje v noci místní mládež – viz recenze.

apartmány Jadranka

apartmány Jadranka
Baška - ostrov Krk

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům Jadranka se nachází v klidné části letoviska Baška, 230 m od písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. U domu je prostorná terasa. Obchod a restaurace jsou vzdálené 200 m od domu.

apartmány Jakić

apartmány Jakić
Pag-Bošana - ostrov Pag

0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Jakić se nachází na romantickém místě, 120 m od písčitooblázkové pláže orientované do klidného Pažského zálivu (na pláž vedou schody). 220 m od domu sa nachází bistro (v domě Lana). Nejbližší obchod je od domu Jakić 3 km (směrem k městu Pag). Centrum Pagu s restauracemi a dalšími obchody je vzdálené 4,5 km.

apartmány Jakov

apartmány Jakov
Ostrov Šćedro

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Nově postavená robinzonáda Jakov je jedním z mála domů, které na mírumilovném ostrově Ščedro poskytují ubytování. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je jen 20 m od domu. Ke slunění u vody může posloužit i vybetonovaný plácek. U pláže rostou cypřiše, poskytující příjemný stín. Ostrov Šćedro je přírodním parkem, nejezdí tu žádná auta. Jak se tedy dostanete do apartmánů na ostrově Šćedro? Jednoduše – člunem. Převoz vás i zavazadel zajistí majitel svým člunem ze Zavaly – tato doprava je v ceně ubytování již zahrnutá. Na ostrově Šćedro není žádný obchod, ale majitel vám v Zavale rád nakoupí potřebné potraviny a přiveze vám je. Apartmány Jakov nabízejí ubytování v naprostém klidu. Ostrov Šćedro je protkaný pěšími stezkami, na kterých sotva potkáte někoho dalšího. Hledáte-li ubytování s minimem turistů, zvolte si ubytování na Šćedru!

apartmány Jasna

apartmány Jasna
Zavala - ostrov Hvar

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Jasna se nacházejí na klidném místě v letovisku Zavala na prosluněném jižním pobřeží ostrova Hvar. Pěkná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je 180 m od domu.

apartmány Jelsa 11

apartmány Jelsa 11
Jelsa - ostrov Hvar

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům s pěknou oplocenou zahradou se nachází na klidném místě ve východní části Jelsy. Nejbližší koupání je možné z betonových teras 340 m od domu. Písečná pláž Mina s pozvolným vstupem do moře je od domu 450 m. Nejbližší obchod je vzdálený 100 m od domu, restaurace 200 m, centrum Jelsy 500 m. U domu je altánek s posezením a grilem.

apartmány Jih 11

apartmány Jih 11
Jižní zátoky - ostrov Hvar

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

0-12 let sleva 50 Kč/den (v apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Robinzonáda Jih 11 se nachází v tiché zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar, jen 20 m od mořského pobřeží - vstup do vody je z betonového mola. 70 m od domu je krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. Malý kiosek se základními potravinami je 300 m od domu. Nejbližší restaurace je v sousední zátoce 500 m od domu. Robinzonáda je vhodná pro toho, kdo hledá soukromí a klid. Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj. Příjezd k domu - 370 m po makadamové silnici (serpentiny). Nejbližší obchod je v obci Gdinj (3,5 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Jih 13

apartmány Jih 13
Jižní zátoky - ostrov Hvar

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!
UBYTOVÁNÍ PŘÍMO NA PLÁŽI!

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Jih 13 se nacházejí v romantické zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar, hned u krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Ubytování na velice klidném místě s maximálním soukromím. Příjezd k domu - 4,5 km po makadamové silnici (serpentiny). Ve stejné zátoce se nacházejí také domy Plaža a Meri. Restaurace je 20 m od domu. Dodávka s ovocem a zeleninou přijíždí do zátoky každý druhý den. Nejbližší obchod je v obci Bogomolje (5 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 19.30 ne+svátky: zavřeno

apartmány Jih 15

apartmány Jih 15
Jižní zátoky - ostrov Hvar

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový komplex se nachází v poklidné zátoce na prosluněném jižním pobřeží ostrova Hvar, kde je překrásná oblázková pláž. Komplex se skládá ze tří objektů - "A", "L" a "R" - se čtyřmi, třemi a dvěma ubytovacími jednotkami, z nichž v současné době nabízíme osm. Příjezd k domu - 3,5 km po makadamové silnici (serpentiny). Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj. Do zátoky vede prašná cesta. Dodávka s ovocem a zeleninou přijíždí do zátoky každý druhý den. Nejbližší obchod je v obci Gdinj (3,5 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Jolanda

apartmány Jolanda
Lumbarda - ostrov Korčula

1 dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Jolanda se nachází 10 m od mořského pobřeží a má soukromý vstup do moře z betonového mola, kde jsou hostům k dispozici lehátka a slunečníky. V pěší vzdálenosti je písečná pláž Tatinja i oblázková pláž. Písečná pláž Tatinja s velmi pozvolným vstupem do moře je 110 m od domu a je ideální pro malé děti (jemný písek). Oblázková pláž je vzdálená 200 m. Možnost koupání ve stylu FKK na přilehlých neobydlených ostrůvcích.

apartmány Josipa

apartmány Josipa
Sv. Filip i Jakov

1 dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Josipa se nachází 330 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Přístup k pláži je přes místní komunikaci. Centrum městečka a obchod jsou od domu vzdálené 450 m, restaurace 250 m.

apartmány Josipov dvor

apartmány Josipov dvor
Severní zátoky - ostrov Hvar

1 dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Josipov dvor se nacházejí v malebné zátoce na severním pobřeží ostrova Hvar. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je 90 m od domu, u pláže je bufet s nápoji a zmrzlinou. Dodávka s ovocem a zeleninou přijíždí každý druhý den. Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Bogomolje (3,8 km). Restaurace je v obci Selca (5,6 km) nebo Gdinj (11 km). Obchod je v obci Bogomolje - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 19.30 ne+svátky: zavřeno

apartmány Judita

apartmány Judita
Biograd na Moru

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Judita se nacházejí v areálu rekreačních domků, oddělených od města a od pláží borovicovým lesem. 470 m od domu je oblázková pláž Soline s pozvolným vstupem do moře. Do historického centra Biogradu je to 700 m.

apartmány Juraj

apartmány Juraj
Zavala - ostrov Hvar

1 dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Juraj obklopený voňavými borovicemi se nachází jen 30 m od krásné písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře v okrajové části letoviska Zavala na jižním pobřeží Hvaru. Restaurace je vzdálená 700 m a pekárna 500 m (po pobřežní promenádě). Obchod je 1 km od apartmánů. Poblíž domu dojíždí 3x týdně pojízdná prodejna.

apartmány Jurasović

apartmány Jurasović
Severní zátoky - ostrov Hvar

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Nově postavený dům Jurasović ve stylu robinzonáda stojí 30 m od pobřeží - k moři vede od domu chodník a schody. Přístup do moře je z betonového mola, nebo z přírodních skal. Vynikající restaurace je v blízké zátoce u domu Maslina, vzdáleném 550 m. U něj se také nachází krásná oblázková pláž. Příjezd k domu - 5,4 km po makadamové silnici. Nejbližší obchod je v obci Gdinj (10,4 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno Náš názor: Krásné ubytování na romantickém místě zajišťující maximální soukromí! V domě je pouze jeden apartmán.

apartmány Karaka

apartmány Karaka
Zátoky - poloostrov Pelješac

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Karaka se nachází v první řadě domů u moře v klidné zátoce Luka Dubrava na poloostrově Pelješac. Od moře odděluje dům jen málo frekventovaná příjezdová cesta. Koupání je možné hned před domem na malé oblázkové plážičce. Vstup do moře je zde pozvolný. Na této pláži jsou klientům zdarma k dispozici lehátka (omezený počet) a také lavičky k posezení. Předností apartmánů Karaka jsou i vzrostlé stromy na pláži před domem poskytující příjemný stín. Další možnost koupání je pak na větší oblázkové pláži v zátoce. I zde je vstup do moře pozvolný. V zátoce Luka Dubrava se nachází jen několik soukromých apartmánů. Nejbližší restauraci najdete v letovisku Drače (4,5 km) nebo v letovisku Brijesta (8 km). Obchod se nachází ve vnitrozemské vesničce Janjina (6 km). Apartmány Karaka doporučujeme pro strávení odpočinkové dovolené na klidném místě. S ohledem na kapacitu apartmánů je dům ideální pro skupiny rodin nebo přátel.

apartmány Karla

apartmány Karla
Lopar - ostrov Rab

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 15.12.2017!

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Karla se nachází v centru turistické osady San Marino v letovisku Lopar, 250 m od písečné pláže Rajska plaža (jemný písek). Pizzerie je 40 m od domu, obchod a restaurace 100 m. U domu je zahrada s dětskými houpačkami, grilem a posezením.

apartmány Katarina

apartmány Katarina
Mandre - Ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Nově postavený dům Katarina s prostornými apartmány se nachází v letovisku Mandre, 210 m od oblázkové pláže (300 m od domu Suzana). Centrum Mandre je vzdáleno 1400 m. Bar u pláže 850 m, restaurace 950 m, obchod 1300 m.

apartmány Kiara

apartmány Kiara
Orebić - poloostrov Pelješac

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Vkusně a moderně vybavené apartmány Kiara se nacházejí v centru Orebiće, pouhých 50 m od hezké oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Obchod je vzdálený 400 m od domu, restaurace 250 m. K ubytování aktuálně nabízíme jen apartmány A1, A2, A3, které jsou umístěny v objektu za hlavní (oranžovou) budovou (viz foto domu 1-2/14).

apartmány Korina

apartmány Korina
Sv. Nedjelja - ostrov Hvar

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Korina zahrnují dva objekty - apartmán a studio. Apartmán je samostatně stojící domek, studio je součástí jiného domu. Oba objekty se nacházejí na okraji Svete Nedjelje. V této části letoviska je krásná písčitooblázková pláž. Pozice obou objektů od této pláže jsou 110 m (apartmán) a 130 m (studio). K pláži vede pěšina. Domek s apartmánem stojí v první řadě od moře. Obchod se nachází 200 m od domu. Nejbližší restaurace u apartmánů Biskup je vzdálená 180 m, restaurace Bilo Idro v přístavu 250 m.

apartmány Lana

apartmány Lana
Pag-Bošana - ostrov Pag

0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Lana se nachází 300 m od romantické písčitooblázkové pláže orientované do klidného Pažského zálivu (na pláž vede pěšina). Během letní sezóny funguje u domu bistro s občerstvením za příznivé ceny. Nejbližší obchod je od domu Lana 3 km (směrem k městu Pag). Centrum Pagu s restauracemi a dalšími obchody je vzdálené 4,5 km. Náš názor: Jedná se o apartmány a studia vybavené starším nábytkem, s malým volným prostorem - jednoduché ubytování pro nenáročné klienty!

apartmány Lavanda

apartmány Lavanda
Vela Stiniva - ostrov Hvar

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!
UBYTOVÁNÍ HNED U PLÁŽE!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Stylový kamenný dům s apartmány se nachází přímo na pláži, v zátoce na severním pobřeží ostrova Hvar. Zátoka je sevřená strmými skalami a najdete zde krásnou oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do vody, moře v zátoce má smaragdovou barvu. V přízemí domu je restaurace (vchod i terasy apartmánů jsou z opačné strany než restaurace). Denně jezdí do zátoky dodávka s ovocem a zeleninou. Nejbližší obchod je v obci Zastražišće (4,1 km) - otevřen: po-so: 8.00 - 12.00 a 18.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno Pekárna (Zastražišće) - otevřena denně: 6.00 - 10.00

apartmány Lea

apartmány Lea
Tučepi

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Lea se nachází na konci Tučep hned pod magistrálou. Má dvě části - Lea I a Lea II. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je 130 m od domu. Centrum Tučep je vzdáleno 700 m, obchod s potravinami 250 m, restaurace 100 m.

apartmány Lelica

apartmány Lelica
Živogošće - Mala Duba

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Lelica se nacházejí v klidném letovisku Živogošće - Mala Duba, 20 m od krásné menší oblázkové pláže lemované borovicemi. Pěkná oblázková FKK pláž je 400 m od domu. Restaurace a stánek se zmrzlinou je v Penzionu Mala Duba 220 m od domu (otevírá se cca v půlce června). Obchod je vzdálený 1 km - v části Živogošće-Porat. Dům Lelica sousedí s domem Ena.

apartmány Leut

apartmány Leut
Drvenik

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Leut se nacházejí v letovisku Drvenik v části Gornja Vala, pouhých 60 m od pěkné oblázkové pláže. Pláž je lemovaná borovicemi a má pozvolný vstup do moře. Nejbližší restaurace je 250 m od domu a obchod 150 m. Všechna studia a apartmány jsou vybavené moderním nábytkem, mají terasy orientované na moře a odpovídají kategorii 3*. Studio S5 a apartmán A6 superior na 3. poschodí jsou navíc vybavené trezorem, jsou prostornější a odpovídají kategorii 4*. Majitelé bydlí v nejvyšším poschodí v domě. Ubytování v apartmánech Leut doporučujeme všem, kteří hledají moderně vybavené apartmány v blízkosti pěkné oblázkové pláže. Ideální jsou také pro skupiny rodin a přátel, kteří chtějí strávit společnou dovolenou. Apartmány Leut se nachází vedle domu Orhideja a apartmánu Zen.

apartmány Lidija

apartmány Lidija
Podgora - Čaklje

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmán Lidija se nachází hned na pobřežní promenádě, jen 20 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, lemované palmami. Obchod a restaurace jsou 60 m od domu. Velkou výhodou tohoto apartmánu je parkovací místo hned před domem. Pěšky se dostanete také na FKK pláž (v jihovýchodní části Čaklje). Do centra města Podgora jezdí z Čaklje vláček. Náš názor: Krásné ubytování přímo u pláže!

apartmány Lila I

apartmány Lila I
Promajna

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Lila I se nacházejí v oblíbeném letovisku Promajna na Makarské riviéře. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálená 110 m. Na pláži lemované vysokými borovicemi jsou k dispozici sprchy, občerstvení a pestrá je i nabídka vodních sportů a atrakcí. FKK pláž je vzdálená 580 m. Obchod je 150 m od domu, restaurace 200 m.

apartmány Lila II

apartmány Lila II
Promajna

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Lila II se nacházejí na Makarské riviéře, v oblíbeném letovisku Promajna. Apartmánový dům stojí jen 30 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Tato pláž s možnostmi občerstvení, lemovaná vysokými borovicemi je vybavena sprchami a nabízí také pestré možnosti vodních sportů a atrakcí. FKK pláž je vzdálená 500 m. Obchod je 50 m od domu, restaurace 110 m.

apartmány Lina

apartmány Lina
Postira - ostrov Brač

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Lina se nachází 110 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži si lze zapůjčit lehátka a slunečníky. U pláže je i bufet s občerstvením. Obchod s potravinami je vzdálený 600 m, restaurace 680 m. Do centra Postiry je to 1,4 km. Apartmány Lina se nachází ve stejném domě jako apartmány Tia. Písečná pláž Lovrečina s velmi pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálená 3,1 km. Je ideální i pro nejmenší děti a lze k ní dojet autem.

apartmány Lisko

apartmány Lisko
Baška - ostrov Krk

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti; ve studiu a pokoji max. na 1 dítě). Apartmánový dům Lisko sousedí s domem Frida. Dům se nachází v klidné části letoviska Baška, 220 m od písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Obchod a restaurace jsou vzdálené 200 m od domu.

apartmány Lit

apartmány Lit
Baška - ostrov Krk

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům se nachází v klidné, okrajové části Bašky, 200 m od krásné písčitooblázkové pláže.

apartmány Ljubica

apartmány Ljubica
Murter - ostrov Murter

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům je dobře dostupný - nachází se nedaleko příjezdu do města Murter. Apartmány mají krásné prostorné terasy, většinou zastřešené. Terasy apartmánů A1 a A4 se dají propojit, jsou tedy vhodné pro dvě rodiny, které se znají. K pláži Čigrađa je to chodníčkem od domu 470 m. Centrum letoviska Murter je vzdáleno 1 km, písčitooblázková pláž Slanica 1,7 km. Apartmány Ljubica doporučujeme zvlášť tomu, kdo chce navštívit národní park Kornati - Murter je ideálním výchozím bodem do tohoto úchvatného souostroví!

apartmány Ljubo

apartmány Ljubo
Metajna - ostrov Pag

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Ljubo se nacházejí v první řadě domů od moře, 20 m od písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody. Obchod je 330 m od domu, nejbližší restaurace 360 m.

apartmány Lucas

apartmány Lucas
Mandre - Ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Lucas se nacházejí v centru letoviska Mandre, 340 m od pěkné oblázkové pláže. Obchod je 300 m od domu. Nejbližší restaurace je vzdálená 400 m.

apartmány Luna I

apartmány Luna I
Živogošće - Mala Duba

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Dům Luna I leží v klidném letovisku Živogošće - Mala Duba. Nabízí ubytování v nových apartmánech, 70 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Pláž lemuje borovicový háj poskytující příjemný stín. Pěkná oblázková FKK pláž je vzdálená 300 m. Restaurace a stánek se zmrzlinou je v Penzionu Mala Duba 120 m od domu (otevírá se cca v půlce června). Obchod je vzdálený 1 km - v části Živogošće-Porat. Sezónní obchod s potravinami 30 m od domu.

apartmány Luna II

apartmány Luna II
Živogošće - Mala Duba

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Nenápadně vyhlížející dům Luna II nabízí ubytování v nových apartmánech, 110 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Pláž lemuje borovicový háj poskytující příjemný stín. Pěkná oblázková FKK pláž je vzdálená 370 m. Restaurace a stánek se zmrzlinou je v Penzionu Mala Duba 190 m od domu (otevírá se cca v půlce června). Obchod je vzdálený 1 km - v části Živogošće-Porat. Sezónní obchod s potravinami 20 m od domu.

apartmány Mali Luka

apartmány Mali Luka
Omiš - Duće

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Mali Luka se nacházejí v letovisku Duće, 270 m od pěkné písečné pláže - přes cestu. Na pláž se dostanete i podchodem, pak je to od domu 320 m. Centrum Omiše je vzdálené 1,5 km.

apartmány Mandarina

apartmány Mandarina
Podgora - Čaklje

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmánový dům Mandarina se nachází v klidné části centra Makarské riviéry - Podgory, v části Čaklje. Ke krásné oblázkové pláži vede od domu cca 90 schodů (80 m). Nejbližší restaurace je na pláži, 100 m od domu. Obchod je vzdálený 240 m. Pěšky se dostanete také na FKK pláž (v jihovýchodní části Čaklje). Do centra města Podgora jezdí z Čaklje vláček.

apartmány Mandre 11

apartmány Mandre 11
Mandre - Ostrov Pag

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Mandre 11 se nachází v klidné ulici v letovisku Mandre, 150 m od pěkné oblázkové pláže. U domu jsou hostům zdarma k dispozici dva bazény (jeden vhodný i pro nejmenší děti). Obchod je od domu vzdálený 450 m, restaurace 220 m.

apartmány Mandre 12

apartmány Mandre 12
Mandre - Ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Mandre 12 se nacházejí v klidné ulici v letovisku Mandre, 170 m od pěkné oblázkové pláže. Restaurace je od domu vzdálená do 140 m, obchod 360 m.

apartmány Marćelina

apartmány Marćelina
Pisak

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům se nachází jen 40 m od krásné písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Obchod s potravinami je 20 m od domu. Restaurace je vzdálená 150 m. Dům je vhodný také pro skupiny rodin, které se znají.

apartmány Marcelo

apartmány Marcelo
Mandre - Ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě). 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti) Apartmány Marcelo se nacházejí v první řadě od moře v letovisku Mandre. Pěkné oblázkové pláže jsou 60 m od domu. V přízemí domu provozují majitelé restauraci se zahrádkou (20 m od apartmánů). Obchod je od domu vzdálený 470 m.

apartmány Marijana

apartmány Marijana
Promajna

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Marijana se nachází v první řadě domů od moře, v klidné části letoviska Promajna. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je 100 m od domu. Je lemovaná vysokými borovicemi poskytujícími příjemný stín. Na pláži jsou sprchy. Před domem je pěkná zahrada. FKK pláž je vzdálená 170 m.

apartmány Marijeta

apartmány Marijeta
Podgora - Čaklje

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Marijeta se nacházejí v klidném letovisku Čaklje, 90 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Obchod je vzdálený 130 m, restaurace 140 m. Pěšky se dostanete také na FKK pláž (v jihovýchodní části Čaklje). Do centra města Podgora jezdí z Čaklje vláček.

apartmány Marijo

apartmány Marijo
Baška - ostrov Krk

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Marijo leží v klidné, okrajové části letoviska Baška. Krásná písčitooblázková pláž je od domu vzdálená 340 m. Nejbližší obchod a restaurace jsou 300 m od domu.

apartmány Marin

apartmány Marin
Sv. Filip i Jakov

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům se nachází v letovisku Sv. Filip i Jakov, 180 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Mezi domem a pláží není žádná silnice. Centrum městečka a obchod jsou od domu vzdálené 450 m, restaurace (na pláži) 180 m.

apartmány Marinno

apartmány Marinno
Mimice

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Marinno leží v klidném letovisku Mimice, jen 50 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. 70 m od domu je bistro s občerstvením.

apartmány Marko

apartmány Marko
Potočnica - ostrov Pag

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům se nachází 160 m od moře, kde je možnost koupání z betonových plácků a přírodních skalisek - velmi hezká místa ke šnorchlování. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálená 400 m (jemný písek) - větší část cesty k této pláži je po schodech. Hned u domu je k dispozici bazén. Hosté mohou využívat restauraci sousedního penzionu McAdam. Nejbližší obchod je v Novalji (10 km).

apartmány Maro

apartmány Maro
Živogošće - Mala Duba

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům se nachází ve velice klidném letovisku Živogošče - Mala Duba a je obklopen bohatou vegetací. Krásná pláž z drobných oblázků lemovaná borovicemi je jen 60 m od domu, FKK pláž je 200 m od domu. Mezi domem a pláží není žádná silnice, pohyb dětí je tedy v této části velmi bezpečný. Další krásná oblázková pláž je vzdálená 1 km - pláž Velika Duba (dostupná autem i pěšky kolem moře). Restaurace a stánek se zmrzlinou je v Penzionu Mala Duba 50 m od domu (otevírá se cca v půlce června). Obchod je vzdálený 1 km - v části Živogošće-Porat. Apartmány byly dříve pronajímány pod názvem Depandance Penzionu Mala Duba.

apartmány Marta

apartmány Marta
Baška - ostrov Krk

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům se nachází v severovýchodní části letoviska Baška, 180 m od písečné pláže. Nudistická pláž je od domu vzdálená 800 m (po promenádě).

apartmány Maslina

apartmány Maslina
Severní zátoky - ostrov Hvar

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Nově postavená robinzonáda Maslina stojí 50 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, v malebné zátoce na severním pobřeží ostrova Hvar, 10 km od vnitrozemské obce Gdinj. Každý apartmán má navíc vlastní přístup k moři a místo k ležení, což zaručuje maximální soukromí. Hned u domu je vynikající restaurace a na pláži bar s občerstvením a toaleta. Příjezd k domu - 5 km po makadamové silnici. Nejbližší obchod je v obci Gdinj (10 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno Po dohodě možnost vyrazit s majitelem na rybolov (vytahování rybářských sítí a klecí z moře) a z čerstvého úlovku vám připraví večeři (není zahrnuto v ceně).

apartmány Maša-I

apartmány Maša-I
Mandre - Ostrov Pag

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 15.12.2017!

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Nově postavený apartmánový dům Maša-I se nachází na klidném místě v letovisku Mandre, 100 m od pláže. Pláž pod domem je spíše kamenitá, částečně vybetonovaná. V pěší vzdálenosti jsou další oblázkové pláže. Restaurace 390 m od domu, obchod 850 m.

apartmány Maša-II

apartmány Maša-II
Mandre - Ostrov Pag

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 15.12.2017!

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Nově postavený apartmánový dům Maša-II se nachází na klidném místě v letovisku Mandre, 80 m od pláže. Pláž pod domem je spíše kamenitá, částečně vybetonovaná. V pěší vzdálenosti jsou další oblázkové pláže. Restaurace 370 m od domu, obchod 830 m.

apartmány Matej

apartmány Matej
Prigradica - ostrov Korčula

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Matej se nacházejí 150 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. U ní začíná i centrum Prigradici s obchody a restauracemi. Z apartmánů jsou krásné výhledy na širé moře. Koupání je možné i hned pod domem ze skal (30 do domu). Nejbližší restaurace je vzdálená 50 m od domu, obchod 200 m od domu.

apartmány Melisa

apartmány Melisa
Sumartin - ostrov Brač

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Melisa se nacházejí v klidné části letoviska Sumartin. Ke krásné oblázkové pláži Sveti Rok s pozvolným vstupem do moře je to od domu 350 m. Dostupná je také nudistická pláž (500 m). Restaurace je vzdálená 1,2 km, obchod s potravinami 1,5 km.

apartmány Menula

apartmány Menula
Stará Novalja - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům Menula s nadstandardně prostornými apartmány a terasami se nachází v letovisku Stará Novalja, pouhých 70 m od malé oblázkové pláže, k níž vede od domu chodníček. Při cestě na pláž se přechází místní komunikace a prochází se kolem jiného domu majitelů. Na písečnou pláž Planjka s pozvolným vstupem do moře je to 1,3 km. Můžete navštívit také pláž Jadra na konci Staré Novalji. Apartmány A2+A3 (1. poschodí) a A4+A5 (2. poschodí) mají společnou terasu oddělenou zástěnou. V případě pobytu skupiny rodin, které se znají, je možné zástěnu odstranit a nechat terasu spojenou.

apartmány Meri

apartmány Meri
Jižní zátoky - ostrov Hvar

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Nový apartmánový dům Meri se nachází v romantické zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar, hned u krásné oblázkové pláže (10 m). Jedná se o nové apartmány na velice klidném místě! Příjezd k domu - 4,5 km po makadamové silnici (serpentiny). Ve stejné zátoce se nacházejí také domy Jih 13 a Plaža. Nejbližší restaurace je vzdálená 20 m (v přízemí domu Plaža). Dům prozatím není omítnutý. Apartmány jsou však již plně dokončené a funkční. Dodávka s ovocem a zeleninou přijíždí do zátoky každý druhý den. Nejbližší obchod je v obci Bogomolje (5 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 19.30 ne+svátky: zavřeno

apartmány Mia

apartmány Mia
Primošten

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Mia se nachází ve starém městě Primošten na malebném poloostrově. Oblázková pláž a skalnaté pobřeží jsou 30 m od domu.

apartmány Michael

apartmány Michael
Pisak

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Michael se nacházejí v letovisku Pisak na Omišské riviéře, 160 m od krásné písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Obchod je 300 m a restaurace 350 m od domu.

apartmány Milica

apartmány Milica
Pag-Vodice - ostrov Pag

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Milica se nachází v klidném letovisku Pag - Vodice, jen 110 m od krásné písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Druhá písčitooblázková pláž je vzdálená 140 m. Další pláž je 250 m od domu. Ke všem plážím vedou pěší stezky a schody. Nejbližší restaurace a obchod jsou ve městě Pag (1,1 km).

apartmány Milna 10

apartmány Milna 10
Milna - ostrov Hvar

Studia: 1 dítě do 12 let na přistýlce jako 3. osoba ve studiu zdarma (jen do max. kapacity studia); 0-12 let sleva 50 Kč/den (při obsazení studia 1 dospělou osobou a 2 dětmi); Apartmány: 1 dítě do 3 let v apartmánu zdarma (jen po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Milna 10 se nacházejí v kouzelném letovisku Milna, 250 m od krásné oblázkové pláže Mala Milna s pozvolným vstupem do moře. Přímo u této pláže se nachází malé stylové bistro. V Milně můžete využívat také FKK pláž (350 m od domu). Obchod je 300 m od domu. Pobřežní promenáda v Milně nabízí několik vynikajících restaurací nabízejících místní speciality i výborné hvarské červené víno. Doporučujeme restauraci Moli Onte. Milna je ideálním místem pro toho, kdo vyhledává krásné přírodní pláže a zároveň přivítá blízkost šarmantního historického města Hvar – z Milny je to do Hvaru jen 5 km.

apartmány Mirjana

apartmány Mirjana
Stará Novalja - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Mirjana leží 370 m od pěkné oblázkové pláže, kde se nachází i restaurace. U domu je pěkný altánek s posezením, poblíž grilu. Na písečnou pláž Planjka je to 480 m. Obě tyto pláže mají pozvolný vstup do moře. Můžete navštívit také pláž Jadra na konci Staré Novalji.

apartmány Mirta

apartmány Mirta
Severní zátoky - ostrov Hvar

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmánový dům Mirta pro 8 osob se pronajímá jako celek a leží hned nad mořem na severním pobřeží ostrova Hvar. Koupání je možné buď z přírodních skalnatých pláží pod domem (20 m), nebo na menší oblázkové pláži vzdálené 160 m od domu. K opalování můžete využít betonová mola pod domem nebo terasu s lehátky a krásným výhledem na moře. Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj. Poslední úsek příjezdu k domu v délce 6 km je po makadamové cestě. V sousední zátoce 1000 m od apartmánů Mirta (u domu Maslina) najdete vynikající restauraci s rybími i masovými specialitami. Nejbližší obchod je v obci Gdinj (13 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Murko

apartmány Murko
Drvenik

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmánový dům Murko se nachází jen 100 m od krásné oblázkové pláže lemované borovicemi v zátoce Gornja Vala v Drveniku. Na této pláži je k dispozici i sprcha. Nejbližší restaurace je 50 m od domu, centrum letoviska je vzdáleno asi 200 m.

apartmány Nada

apartmány Nada
Gradac

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/pokoji lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Nada se nacházejí 150 m od oblázkové pláže, na okraji Gradacu. Dům je vhodný pro nudisty - pěkná oblázková FKK pláž lemovaná borovicemi je 300 m od domu. Obchod a restaurace do 100 m od domu.

apartmány Nadalina

apartmány Nadalina
Punat - ostrov Krk

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Nadalina se nachází v klidné části letoviska Punat. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a tobogán jsou od domu vzdáleny 150 m. Restaurace je 200 m od domu, obchod 1 km. Do centra Punatu je to 1,5 km (můžete se svést vláčkem po promenádě).

apartmány Naranča

apartmány Naranča
Sukošan

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům Naranča s nadstandardně prostornými apartmány se nachází na okraji letoviska Sukošan. Koupání je možné 100 m od domu z pěkně upravené vydlážděné promenády, kolem níž jsou při vstupu do moře oblázky a vstup do vody je pozvolný (viz foto 6/18). Oblázková pláž Dječji raj (Dětský ráj) s atrakcemi pro děti a možností zapůjčení lehátek je vzdálená 320 m od domu. Také na této pláži je pozvolný vstup do moře. Nejbližší restaurace je 200 m od domu. Centrum Sukošanu s obchody a restauracemi je vzdálené 700 m.

apartmány Natalija

apartmány Natalija
Sv. Marko - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit 
slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Natalija se nachází v malé osadě Sveti Marko, 160 m od pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. V osadě Bošana vzdálené 2,7 km se nachází bistro (v domě Lana). Nejbližší obchod je od domu Natalija 6 km (směrem k městu Pag). Centrum Pagu s restauracemi a dalšími obchody je vzdálené 7,5 km.

apartmány Natascha

apartmány Natascha
Makarska

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Stylový kamenný dům stojí hned u mořského pobřeží na poloostrově Sveti Petar v letovisku Makarska - možnost koupání z betonového mola před domem. Krásná přírodní pláž z drobných oblázků s pozvolným vstupem do vody je od domu 320 m. Ideální ubytování pro toho, kdo má člun. Náš názor: luxusní apartmány přímo u moře za přijatelnou cenu!

apartmány Neda

apartmány Neda
Pag-Vodice - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě); 0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti) Apartmánový dům Neda se nachází v klidném letovisku Pag - Vodice, jen 90 m od krásné písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Druhá písčitooblázková pláž je vzdálená 120 m. Další pláž je 230 m od domu. Ke všem plážím vedou pěší stezky a schody. Nejbližší restaurace a obchod jsou ve městě Pag (1,1 km).

apartmány Nektarina

apartmány Nektarina
Zátoky - poloostrov Pelješac

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmánový dům Nektarina se nachází v zátoce Kabli, jen 40 m od malé oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Tuto pláž mohou využívat jen klienti ubytovaní v domě Nektarina. Na pláži je klientům k dispozici i sprcha. Majitelé mají u domu fíkovník a zahrádku se zeleninou (rajčata, okurky, lilek apod.), které mohou klienti během svého pobytu konzumovat. V případě pobytu skupiny rodin či přátel lze apartmány A1 a A2 propojit dveřmi (viz foto 11/11). Pokud se klienti apartmánů A1 a A2 neznají, zůstávají tyto dveře zamknuté. V klidné zátoce Kabli je jen několik domů podél pobřeží. Dům Nektarina se nachází vedle domu Kapari. Restaurace je v letovisku Brijesta (4 km) a obchod ve vnitrozemské obci Janjina (9 km). Apartmány Nektarina doporučujeme pro strávení klidné dovolené daleko od rušných turistických letovisek.

apartmány Nevenica

apartmány Nevenica
Vodice

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Atraktivní dům Nevenica upoutá již na první pohled svou jasně žlutou fasádou a upraveným živým plotem. Apartmány Nevenica sousedí s domy Dario a Vita. Leží v části Vodic zvané Blata. Pěkná oblázková pláž Plava plaža, oceněná modrou vlajkou za čistotu a upravenost, je od domu vzdálená 170 m a má pozvolný vstup do moře. Centrum Vodic je vzdáleno 400 m od domu. Nejbližší obchod a restaurace najdete 100 m od domu.

apartmány Nevenka

apartmány Nevenka
Povljana - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Nevenka se nachází ve městě Povljana, u příjezdové cesty, která vede k oblázkové pláži Mali Dubrovnik (je 200 m od domu). Naproti domu je stánek s čerstvým pečivem. Obchod a restaurace jsou vzdáleny 100 m.

apartmány Nikola

apartmány Nikola
Gradac

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Nikola se nacházejí v letovisku Gradac 130 m od pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Dostupná je také FKK pláž v západní části Gradacu.

apartmány Nina

apartmány Nina
Podgora

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmánový dům Nina se nachází nad magistrálou v severní části Podgory, mimo hustě zastavěné části letoviska. Nabízíme apartmány v pravé polovině domu. K pláži můžete jít buď přímo po silnici – pak je to od domu 260 m, nebo částečně po chodníku kolem silnice, pak podchodem pod silnicí a následně opět po chodníku – pak je to od domu 370 m. Jedná se o krásnou pláž z drobných oblázků s pozvolným vstupem do moře. U pláže je i nejbližší restaurace. Obchod, lékárna a další turistické služby najdete v centru letoviska Podgora, přibližně 1 km od domu Nina.

apartmány Noa

apartmány Noa
Drage

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 15.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti) Apartmány Noa s pěknou zahradou s olivovníky se nachází v klidné vesničce Drage na Zadarské riviéře, v blízkosti hned několika oblázkových pláží - všechny s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti. Nejhezčí pláží je oblázková pláž Porat vzdálená od domu 280 m. Poblíž přístavu jsou další dvě pláže (210 m a 280 m od domu). 600 m od domu je také FKK pláž. V dosahu do 300 m od domu je několik restaurací. Obchod je vzdálený 900 m.

apartmány Nuša

apartmány Nuša
Živogošće - Mala Duba

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Nuša stojí na klidném místě, 110 m od pěkné pláže z drobných oblázků. Pěkná oblázková FKK pláž je 350 m od domu. Restaurace a stánek se zmrzlinou je v Penzionu Mala Duba 230 m od domu (otevírá se cca v půlce června). Obchod je vzdálený 1 km - v části Živogošće-Porat.

apartmány Oaza I

apartmány Oaza I
Jižní zátoky - ostrov Hvar

0-12 let sleva 50 Kč/den (v apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Oaza I se nachází v tiché zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar a nabízí ubytování ve stylu robinzonáda. Dům stojí hned u mořského pobřeží - vstup do moře je možný z betonového mola hned u domu. K dispozici je u domu také sprcha. 50 m od domu je krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. 100 m od domu je další pěkná oblázková pláž. Apartmány Oaza I (A1+A3) se nachází ve stejném domě jako apartmány Oaza II (A2+A4). V těchto apartmánech si užijete maximální soukromí - pláže v této zátoce využívají pouze hosté apartmánů Oaza I a Oaza II. Výjimečně krásné místo, skvělé šnorchlování! Příjezd k domu - 4 km po makadamové silnici (serpentiny). Nejbližší obchod je v obci Gdinj (5 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 -20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Oaza II

apartmány Oaza II
Jižní zátoky - ostrov Hvar

0-12 let sleva 50 Kč/den (v apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Oaza II se nachází v tiché zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar a nabízí ubytování ve stylu robinzonáda. Dům stojí hned u mořského pobřeží - vstup do moře je možný z betonového mola hned u domu. K dispozici je u domu také sprcha. 50 m od domu je krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. 100 m od domu je další pěkná oblázková pláž. Apartmány Oaza II (A2+A4) se nachází ve stejném domě jako apartmány Oaza I (A1+A3). V těchto apartmánech si užijete maximální soukromí - pláže v této zátoce využívají pouze hosté apartmánů Oaza I a Oaza II. Výjimečně krásné místo, skvělé šnorchlování! Příjezd k domu - 4 km po makadamové silnici (serpentiny). Nejbližší obchod je v obci Gdinj (5 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 -20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Ocean

apartmány Ocean
Bol - ostrov Brač

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Ocean se nacházejí v živém letovisku Bol, 300 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Restaurace je 200 m od domu, obchod 700 m. Světoznámá oblázková pláž Zlatni rat je od domu vzdálená přibližně 1,5 km. Orientační cena celodenního parkování na nejbližších parkovištích u pláže Zlatni rat je 50 HRK a 70 HRK (cena v r. 2016). U Zlatneho ratu se nachází také hezká písčitooblázková FKK pláž Paklina.

apartmány Odorčić

apartmány Odorčić
Potočnica - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům je 150 m od písečné pláže (jemný písek), která se nachází v malebné zátoce. Větší část cesty k pláži je po schodech. V zátoce je také skalnaté pobřeží a velice průzračná voda - ideální místo pro šnorchlování. Z teras apartmánů je krásný pohled na moře a ostrovy Lošinj a Cres na obzoru. Možnost využívat restauraci penzionu McAdam (400 m). Nejbližší obchod je v Novalji (10 km).

apartmány Oleander

apartmány Oleander
Jižní zátoky - ostrov Hvar

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Oleander se nacházejí v romantické zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar, jen 10 m od krásné pláže z bílých oblázků. Kiosek se základními potravinami je v jiné zátoce 2,6 km od domu, o dalších 100 m dál je restaurace. Dovolenou v těchto apartmánech doporučujeme všem, kteří si chtějí odpočinout na klidném místě daleko od rušných turistických letovisek. Subtropický ráz dodávají zátoce oleandry, olivovníky a další středomořské rostliny. Krásná oblázková pláž má pozvolný vstup do moře a je ideální pro rodiny s dětmi. Ve stejné zátoce se nachází také domy Simba a Dekapoto. Apartmán A1 v přízemí leží jen pár kroků od pláže. V roce 2018 dokončený apartmán A4 nabízí stylové prostorné ubytování mezonetového typu. Všechny apartmány mají terasy s krásným výhledem na moře. Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj. Poslední úsek příjezdu k domu v délce 1,6 km je po makadamové cestě. Nejbližší obchod je v obci Gdinj (3,5 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Olga

apartmány Olga
Baška - ostrov Krk

SLEVA 10 % na pobyty v termínech do 30.6. a od 1.9.2018!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům Olga se nachází v klidné části letoviska Baška, 130 m od písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Obchod a restaurace jsou vzdálené do 200 m od domu.

apartmány Olja

apartmány Olja
Živogošće - Blato

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmánový dům Olja se nachází 250 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Centrum letoviska a obchod jsou vzdáleny 50 m, restaurace 150 m od domu.

apartmány Orebić 11

apartmány Orebić 11
Orebić - poloostrov Pelješac

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány se nacházejí přímo ve městě Orebić, ve dvou objektech, z nichž jeden z nich je zrekonstruovaný kamenný dům. Oba domy stojí 30 m od krásné oblázkové pláže. Známá písečná pláž Trstenica s pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálená 200 m. Obchod je 200 m od domu.

apartmány Orebić 12

apartmány Orebić 12
Orebić - poloostrov Pelješac

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Orebić 12 se nacházejí v centru letoviska Orebić u cesty. Obchody i restaurace jsou snadno dostupné pěšky. Nejbližší oblázková pláž je 210 m od domu.

apartmány Orel

apartmány Orel
Pisak

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Orel se nacházejí v klidném letovisku Pisak na Omišské riviéře, hned nad krásnou písčitooblázkovou pláží s pozvolným vstupem do moře. V domě jsou 2 apartmány se samostatnými vchody. Apartmán A1 v 1. poschodí je od pláže vzdálený 50 m, apartmán A2 v 2. poschodí 70 m. Mezi apartmány A1 a A2 je 35 schodů. Obchod s potravinami a restaurace v centru Pisaku jsou od domu vzdáleny do 60 m. Dům je vhodný také pro rodiny, které se znají.

apartmány Orhideja

apartmány Orhideja
Drvenik

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Orhideja se nacházejí v letovisku Drvenik v části Gornja Vala. Pěkná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, lemovaná borovicemi, je od domu vzdálená jen 60 m. Nejbližší restaurace je 250 m od domu a obchod 150 m. Apartmány Orhideja se nacházejí vedle domu Leut. Ve stejné budově jako apartmány Orhideja je i apartmán Zen.

apartmány Orijan

apartmány Orijan
Novigrad - Istrie

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 15.12.2017!

0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Orijan se nachází na kraji historického města Novigrad, ve velice klidné části. Pěkná oblázková pláž s borovicovým lesem se nachází 400 m od domu. Část pláže je betonová s možností vstupu pro invalidy. Podél pláže vede promenáda. U pláže je restaurace, dětské hřiště, tenisové kurty, toalety. Do centra Novigradu, kde se nachází obchod a další restaurace je to 1,1 km. Dostupná je také FKK pláž a pláž pro psy.

apartmány Pag 11

apartmány Pag 11
Pag-město - ostrov Pag

1 dítě do 5 let zdarma; 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Pag 11 se nachází na klidném místě ve městě Pag. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálená 260 m. Za domem je dvůr se zelení, dětskými houpačkami, skluzavkou a trampolínou. Obchod s potravinami je od domu 200 m.

apartmány Palma

apartmány Palma
Severní zátoky - ostrov Hvar

1 dítě do 3 let zdarma ((po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Chcete na dovolené bydlet jako v pohádce? V domě Palma se vám to může splnit! Tento stylový kamenný dům stojí jen 40 m od krásné oblázkové pláže v malebné zátoce na severním pobřeží ostrova Hvar, 10 km od vnitrozemské obce Gdinj. Majitelka si na vybavení a dekoracích apartmánů dala skutečně záležet. Jedná se o výjimečné ubytování na výjimečném místě. Vynikající restaurace s masovými i rybími specialitami se nachází hned u protějšího domu Maslina (50 m). Na pláži je k dispozici kamenný domek s barem a WC. Nejbližší obchod je v obci Gdinj (10,4 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno Příjezd k domu - 5 km po makadamové silnici.

apartmány Paško

apartmány Paško
Primošten

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Paško se nachází na malebném poloostrově, přímo v historické části Primoštenu. Oblázková pláž a skalnaté pobřeží je jen 30 m od domu.

apartmány Pechar

apartmány Pechar
Pag-Bošana - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům Pechar se nachází na romantickém místě, 90 m od písčitooblázkové pláže orientované do klidného Pažského zálivu (na pláž vedou schody). V domě se pronajímá jediný apartmán, v jiné části domu bydlí majitelé. 180 m od domu sa nachází bistro (v domě Lana). Nejbližší obchod je od domu Pechar 3 km (směrem k městu Pag). Centrum Pagu s restauracemi a dalšími obchody je vzdálené 4,5 km.

apartmány Pelegrino

apartmány Pelegrino
Stomorska - ostrov Šolta

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmánový dům Pelegrino se nachází 70 m od pobřeží z plochých kamenů, mezi nimiž jsou místy vysypané kulaté oblázky. Pěkná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálená 350 m. Centrum letoviska s obchody a restauracemi je vzdálené 450 m.

apartmány Petra

apartmány Petra
Stará Novalja - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Petra se nachází 80 m od malých písčitooblázkových pláží s betonovými moly. Přístup k pláži je přes místní komunikaci. Ta končí po 2 km mořem na konci Staré Novalji. Dále vede k těmto plážím pro dům vlastní průchozí ulička. Obchod je od domu vzdálený 500 m. V letovisku Stará Novalja můžete navštívit i písečnou pláž Planjka (2,2 km) či oblázkovou pláž Jadra.

apartmány Pinija

apartmány Pinija
Bol - ostrov Brač

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Pinija se nacházejí 40 m od apartmánů Ocean, v nejoblíbenějším letovisku na ostrově Brač - v Bolu. Nejbližší oblázková pláž je 260 m od domu, vstup do moře je pozvolný. Po promenádě vedoucí borovicovým lesíkem dojdete na další oblázkovou pláž, kde si lze pronajmout lehátka nebo vyzkoušet vodní sporty. Světoznámá oblázková pláž Zlatni rat je od domu vzdálená 1,5 km. Celodenní parkovné u pláže Zlatni rat je 50 HRK a 70 HRK (cena r. 2016). U Zlatneho ratu se nachází také písčitooblázková FKK pláž Paklina. Restaurace je od apartmánů Pinija 190 m, obchod 700 m.

apartmány Plaža

apartmány Plaža
Jižní zátoky - ostrov Hvar

0-12 let sleva 50 Kč/den (v apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Plaža se nachází v romantické zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar, hned u krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Pěkné ubytování na velice klidném místě s maximálním soukromím. V přízemí domu provozuje majitel restauraci. Příjezd k domu - 4,5 km po makadamové ceste (serpentiny). Ve stejné zátoce se nacházejí také domy Jih 13 a Meri. Dodávka s ovocem a zeleninou přijíždí do zátoky každý druhý den. Nejbližší obchod je v obci Bogomolje (5 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 19.30 ne+svátky: zavřeno

apartmány Postira 12

apartmány Postira 12
Postira - ostrov Brač

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Prostorné apartmány Postira 12 se nacházejí 320 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži si lze zapůjčit lehátka a slunečníky. U pláže je i bufet s občerstvením. Obchod s potravinami a restaurace jsou vzdálené 360 m od domu. Do centra Postiry je to 1 km.

apartmány Primorska

apartmány Primorska
Neum - Bosna a Hercegovina

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Primorska se nachází v první řadě domů hned u moře v letovisku Neum – Bosna a Hercegovina. 20 m před domem jsou betonová mola vysypaná drobnými oblázky, se schůdky do vody. Mezi domem a mořem není žádná silnice. Obchod je 50 m od domu. K pobytu v Neumu potřebujete cestovní pas nebo občanský průkaz.

apartmány Primošten 12

apartmány Primošten 12
Primošten

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům se nachází v zátoce Porat na východním okraji města, 30 m od mořského pobřeží. Centrum Primoštenu s obchody a restauracemi je vzdálené 400 m. Směrem do centra je pěkná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře - od domu je vzdálená 250 m. Opačným směrem (ven z města) jsou další krásné málo navštěvované oblázkové pláže (570 m od domu). Ještě dále ven z města je další oblázková pláž June (850 m).

apartmány Primošten 15

apartmány Primošten 15
Primošten

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům se nachází v západní části města Primošten, 60 m nad magistrálou. Ke krásné oblázkové pláži v zátoce Vela Raduča je to od domu 400 m. Vstup do moře je u této pláže pozvolný, pláž je lemovaná vzrostlými borovicemi. K moři a k pláži je nutné přejít přes magistrálu a dále pěšinou v lesíku. Koupání je možné také z přírodních skalisek pod magistrálou, 160 m od domu.

apartmány Primošten 16

apartmány Primošten 16
Primošten

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům se nachází v zátoce Porat na východním okraji města, 20 m od mořského pobřeží. Centrum Primoštenu s obchody a restauracemi je vzdálené 500 m. Směrem do centra je pěkná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře - od domu je vzdálená 350 m. Opačným směrem (ven z města) jsou další krásné málo navštěvované oblázkové pláže (470 m od domu). Ještě dále ven z města je další oblázková pláž June (750 m).

apartmány Primošten 20

apartmány Primošten 20
Primošten

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Primošten 20 se nachází přímo na malebném poloostrově v historické části Primoštenu, nad skalnatým pobřežím v západní části. Pláž z drobných oblázků je 90 m od domu. Možnost koupání ze skalnatého pobřeží 30 m od domu. Obchod se nachází 300 m od domu.

apartmány Primošten 21

apartmány Primošten 21
Primošten

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Primošten 21 se nachází přímo na malebném poloostrově v historické části Primoštenu. Oblázková pláž je 60 m od domu. Možnost koupání ze skalnatého pobřeží 40 m od domu.

apartmány Primošten 22

apartmány Primošten 22
Primošten

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Primošten 22 se nachází přímo na malebném poloostrově v historické části Primoštenu. Pláž z drobných oblázků je 80 m od domu. Možnost koupání ze skalnatého pobřeží 50 m od domu.

apartmány Primošten 23

apartmány Primošten 23
Primošten

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Primošten 23 se nachází přímo na malebném poloostrově v historické části Primoštenu. Pláž z drobných oblázků je 80 m od domu. Možnost koupání i ze skalnatého pobřeží.

apartmány Promajna 11

apartmány Promajna 11
Promajna

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Promajna 11 se nacházejí v první řadě domů od moře, v klidné části letoviska Promajna. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je jen 50 m od domu. Je lemovaná vysokými borovicemi poskytujícími příjemný stín. Na pláži jsou sprchy. Obchod je 100 m od domu. FKK pláž je vzdálená 220 m.

apartmány Promenada

apartmány Promenada
Podgora

SLEVA 7 % na všechny pobyty v termínech do 30.6. a od 1.9. 2018 při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Promenada se nacházejí v živém letovisku Podgora na Makarské riviéře. Dům leží v centru Podgory přímo na promenádě lemované palmami. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena 170 m. Obchod je 50 m od domu. Doporučujeme zcela nové apartmány A1 a A2.

apartmány Puntinak

apartmány Puntinak
Sumartin - ostrov Brač

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Puntinak obložený bračským mramorem leží v klidné části Puntinak v letovisku Selca - Sumartin, jen 70 m od mořského pobřeží s betonovými plošinami a schůdkami do vody. Toto místo je ideální pro šnorchlování. Krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře jsou od domu vzdálené 300 m. Cca 500 m od domu je pláž s přístupem do moře uzpůsobeném osobám na invalidním vozíčku. Do obchodu v centru Sumartinu a k trajektu je to 2,3 km. Restaurace je vzdálená 280 m. Asi 3 km od domu jsou tenisové kurty (v obci Selca). Přímo u majitele je možné objednat si snídaně, večeře či polopenzi. Můžete také vyzkoušet různé domácí speciality, majitel klientům rád vyjde vstříc. Společné prostory jako jídelna s terasou s výhledem na moře a letní kuchyň předurčují apartmány Puntinak k oblibě především mezi skupinami přátel, které chtějí trávit čas na dovolené společně nejen na pláži, ale také v místě ubytování.

apartmány Racek

apartmány Racek
Maslinica - ostrov Šolta

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmán Racek se nachází na klidném místě v málo známém letovisku Maslinica. Kouzelná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je jen 60 m od domu. Restaurace je vzdálená 380 m, obchod 560 m. Pěkné ubytování blízko pláže!

apartmány Renata

apartmány Renata
Baška - ostrov Krk

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům Renata se nachází v klidné části letoviska Baška, 210 m od písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Obchod a restaurace jsou vzdálené 200 m od domu.

apartmány Ribar

apartmány Ribar
Jižní zátoky - ostrov Hvar

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Samostatně stojící kamenný dům Ribar s jediným apartmánem se nachází v klidné zátoce se dvěma krásnými oblázkovými plážemi na jižní straně ostrova Hvar. Apartmán Ribar leží jen 20 m od jedné z těchto pláží, vstup do moře je pozvolný. Apartmán Ribar byl nově vybudovaný pro sezónu 2017 v dalmatském stylu. Disponuje pěknou terasou s částečným výhledem na moře (přes stromy) a kamenným grilem. Hostům je k dispozici celý dům, majitelé přijíždějí do apartmánu pouze v den příjezdu/odjezdu klientů. Toto ubytování doporučujeme všem, kteří preferují soukromí a ocení stylové zařízení domu. Spolu s domem Ribar se v této zátoce nacházejí i apartmány Agava. V místě je k dispozici tradiční dalmatská restaurace a malý kiosek se základními potravinami. Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj (4 km). V Gdinji se nachází další obchod - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Roko

apartmány Roko
Omiš - Duće

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům se nachází v letovisku Duće, 1 km od centra Omiše. Pěkná písečná pláž je 150 m od domu - pro příchod na pláž lze využít podchod. Obchod a restaurace jsou od domu vzdálené 150 m. Dům je také vhodný pro skupiny rodin, které se znají.

apartmány Roza

apartmány Roza
Mandre - Ostrov Pag

SLEVA 8 % na pobyty v termínech 24.6.-26.8.2018 při objednání do 31.1.2018!

1 dítě do 3 let zdarma; 3–12 let sleva 115 Kč/den v apartmánech A2, A6, A8 (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu na max. 2 děti); 3–12 let sleva 50 Kč/den v apartmánech A7, A9, A10 (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu na max. 2 děti); Apartmány Roza (dříve Silvano) leží v letovisku Mandre. Jedná se o dvě budovy - apartmány v dolní budově leží jen 20 m od oblázkové pláže. Apartmány v horní budově jsou od pláže jen 40 m. Nejbližší restaurace 400 m od domu, obchod 550 m od domu. Výhoda těchto apartmánů: Dům má termíny neděle - neděle, takže se vyhnete dopravním zácpám na dálnici.

apartmány Rubin

apartmány Rubin
Pokrivenik - ostrov Hvar

SLEVA 10 % na všechny pobyty při objednání do 31.3.2018!


1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Rubin se nacházejí v Pokriveniku na severním pobřeží ostrova Hvar. Dům Rubin je situovaný hned u mořského pobřeží s malou oblázkovou pláží (30 m od domu). Koupání je možné i z přírodních plochých kamenů či betonových mol. Na oblázkovou pláž na konci zálivu vás majitel zaveze tam i zpět motorovým člunem, trvá to jen 5 minut. U hotelu Timun (člunem přes zátoku) je malý kiosek s potravinami. Nejbližší obchod je v obci Zastražišće (4,7 km) - otevřen: po-so: 8.00 - 12.00 a 18.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno Pekárna (Zastražišće) - otevřena denně: 6.00 - 10.00

apartmány Ruža

apartmány Ruža
Pokrivenik - ostrov Hvar

SLEVA 10 % na všechny pobyty v apartmánu Ruža při objednání do 31.3.2018!


1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Ruža sousedí s domem Rubin, stojí také hned u mořského pobřeží s malou oblázkovou pláží (20 m od domu). Koupání hned u apartmánů je možné z přírodních plochých kamenů či betonových mol. Na oblázkovou pláž na konci zálivu Pokrivenik vozí majitel hosty motorovým člunem, trvá to jen 5 minut. U hotelu Timun (člunem přes zátoku) je malý kiosek s potravinami. Nejbližší obchod je v obci Zastražišće (4,7 km) - otevřen: po-so: 8.00 - 12.00 a 18.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno Pekárna (Zastražišće) - otevřena denně: 6.00 - 10.00

apartmány Ružmarin-I

apartmány Ružmarin-I
Vela Stiniva - ostrov Hvar

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Ružmarin-I se nacházejí jen 30 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, v kouzelné zátoce Vela Stiniva na severním pobřeží ostrova Hvar. Restaurace je u domu Lavanda vzdáleném 30 m. Denně jezdí do zátoky dodávka s ovocem a zeleninou. Nejbližší obchod je v obci Zastražišće (4,1 km) - otevřen: po-so: 8.00 - 12.00 a 18.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno Pekárna (Zastražišće) - otevřena denně: 6.00 - 10.00

apartmány Ružmarin-II

apartmány Ružmarin-II
Vela Stiniva - ostrov Hvar

1 dítě do 2 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Ružmarin-II se nacházejí jen 30 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, v kouzelné zátoce Vela Stiniva na severním pobřeží ostrova Hvar. Restaurace je u domu Lavanda vzdáleném 30 m. Denně jezdí do zátoky dodávka s ovocem a zeleninou. Nejbližší obchod je v obci Zastražišće (4,1 km) - otevřen: po-so: 8.00 - 12.00 a 18.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno Pekárna (Zastražišće) - otevřena denně: 6.00 - 10.00

apartmány Ružmarin-III

apartmány Ružmarin-III
Vela Stiniva - ostrov Hvar

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmán Ružmarin-III se nachází jen 30 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, v kouzelné zátoce Vela Stiniva na severním pobřeží ostrova Hvar. Restaurace je u domu Lavanda vzdáleném 30 m. Denně jezdí do zátoky dodávka s ovocem a zeleninou. Apartmán K1 (pro 6-10 osob) je ideální pro 2-3 rodiny, které se znají. Nejbližší obchod je v obci Zastražišće (4,1 km) - otevřen: po-so: 8.00 - 12.00 a 18.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno Pekárna (Zastražišće) - otevřena denně: 6.00 - 10.00

apartmány Sepić

apartmány Sepić
Mikulina Luka - os. Korčula

1 dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě). 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Sepić se nacházejí 80 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Tichá zátoka Mikulina Luka je ideální místo pro klidnou dovolenou! Velmi příznivé ceny ubytování!

apartmány Sidrana

apartmány Sidrana
Stomorska - ostrov Šolta

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmán Sidrana s výjimečným výhledem na moře stojí hned u mořského pobřeží, v centru romantického letoviska Stomorska. Koupat se můžete hned u domu (betonové molo a přírodní skalnaté pobřeží). Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu 410 m. V přízemí domu je umístěna restaurace (v provozu denně do 02.00 hod.). Obchod je vzdálený 520 m.

apartmány Simba

apartmány Simba
Jižní zátoky - ostrov Hvar

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Simba se nachází v romantické zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar. Dům leží přímo na krásné oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře. Barevné oleandry před domem poskytují příjemný stín. Díky odlehlé poloze zátoky od rušných letovisek je místo ideální ke strávení odpočinkové dovolené. Kiosek se základními potravinami najdete v jiné zátoce 3,25 km od domu, o dalších 100 m dál je restaurace. Ve stejné zátoce jako apartmány Simba se nachází také domy Dekapoto a Oleander. Ubytování v apartmánech Simba doporučujeme všem, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou přímo na pláži. Jednodušší vybavení apartmánů kompenzují krásné výhledy na moře. Z teras apartmánů v přízemí se vychází přímo na pláž. Rodiče mohou odpočívat ve stínu oleandrů, nebo se opalovat na slunečné terase v poschodí a přitom mít pod dohledem děti hrající si na pláži. Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj. Poslední úsek příjezdu k domu v délce 2,25 km je po makadamové cestě. Nejbližší obchod je v obci Gdinj (3,5 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Slobodan

apartmány Slobodan
Sukošan

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Nově postavený dům Slobodan s prostornými a bohatě vybavenými apartmány stojí jen 20 m od mořského pobřeží v jihovýchodní části Sukošanu. Před domem je pláž vysypaná kamínkovou drtí. Pro snadnější vstup do vody jsou v moři vybudovány chodníčky s vysbíranými kameny. Vstup do moře je pozvolný. Tato pláž není vhodná pro nejmenší děti. Doporučujeme boty do vody. Pláž Dječji raj (Dětský ráj) je 550 m od domu. Na této pláži najdete bary, půjčovnu lehátek i atrakce pro děti. Centrum Sukošanu s obchody a restauracemi je vzdálené 1 km.

apartmány Smilje

apartmány Smilje
Privlaka

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Dům Smilje s novými vkusně a bohatě vybavenými apartmány se nachází v klidné okrajové části Privlaky, 130 m od překrásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Pláže v těchto místech patří k těm nejhezčím v Chorvatsku a jsou ideální pro děti. Nejbližší obchod a restaurace jsou 400 m od domu. 100 m od domu je malé dětské hřiště se skluzavkou.

apartmány Soline 11

apartmány Soline 11
Soline - Ostrov Dugi Otok

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/pokoji lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Soline 11 se nachází 240 m od oblázkové pláže v Soline na ostrově Dugi otok. Doporučujeme však navštěvovat exoticky krásnou písečnou pláž Sakarun, vzdálenou od domu 2,2 km (autem). Nejbližší obchod a pizzerie jsou od domu do 100 m.

apartmány Soža

apartmány Soža
Primošten

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmánový dům Soža se nachází přímo na malebném poloostrově v historické části Primoštenu. Pláž z drobných oblázků je jen 40 m od domu. Možnost koupání ze skalnatého pobřeží 20 m od domu.

apartmány Stella

apartmány Stella
Podgora - Čaklje

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Stella sousedí s domem Ana. Nachází se v klidném místě letoviska Podgora - Čaklje. K oblázkové pláži je to 40 schodů a pak 80 m (celkem 110 m). Obchod je vzdálený 140 m, restaurace 150 m. Pěšky se dostanete také na FKK pláž (ve východní části letoviska). Do centra města Podgora jezdí z Čaklje vláček.

apartmány Stolac

apartmány Stolac
Lopar - ostrov Rab

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Stolac se nachází v klidné části letoviska Lopar, mimo centrum turistické osady San Marino. Nejbližší pláž je písečná FKK pláž Stolac (10-15 minut pěšky - 500 m lze jet autem a dalších 200 m pěšky). Dostupné jsou i další písečné pláže - Livačina, Kaštelina nebo proslulá Rajska plaža, vzdálená 900 m. Dům je tedy velmi vhodný pro příznivce nudismu a pro každého, kdo chce prozkoumat krásné písečné pláže a přírodu poloostrova Lopar - zejména pěšky či na kole.

apartmány Suzana

apartmány Suzana
Mandre - Ostrov Pag

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Suzana leží v letovisku Mandre, v první řadě domů od moře. Pěkná oblázková pláž je vzdálená jen 50 m. Nejbližší restaurace je 840 m od domu, obchod je vzdálený 1300 m. Dům Suzana je 300 m od domu Katarina.

apartmány Šime

apartmány Šime
Biograd na Moru

1 dítě do 2 let zdarma; 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Šime se nacházejí v areálu rekreačních domků, oddělených od města a od pláží borovicovým lesem. 430 m od domu je oblázková pláž Soline s pozvolným vstupem do moře. Do historického centra Biogradu je to 700 m.

apartmány Tanja

apartmány Tanja
Stará Novalja - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Tanja v letovisku Stará Novalja se nacházejí jen 60 m od menší písčitooblázkové pláže, ke které vede od domu chodníček. Tato pláž leží v hlubokém zálivu, takže moře zde je velmi klidné, ideální pro koupání malých dětí. Známá písečná pláž Planjka je 250 m od domu. Můžete navštívit také pláž Jadra na konci Staré Novalji.

apartmány Teo

apartmány Teo
Ivan Dolac - ostrov Hvar

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 15.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Teo se nacházejí ve dvou oddělených domech stojících blízko sebe. Pěkná pláž z drobných oblázků a pozvolným vstupem do moře je vzdálená 350 m. Asi 1 km od domů je písčitooblázková FKK pláž. Obchod je 150 m od domu, restaurace 300 m.

apartmány Tia

apartmány Tia
Postira - ostrov Brač

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Tia se nachází 110 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži si lze zapůjčit lehátka a slunečníky. U pláže je i bufet s občerstvením. Obchod s potravinami je vzdálený 600 m, restaurace 680 m. Do centra Postiry je to 1,4 km. Apartmány Tia se nachází ve stejném domě jako apartmány Postira 11. Písečná pláž Lovrečina s velmi pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálená 3,1 km. Je ideální i pro nejmenší děti a lze k ní dojet autem.

apartmány Tina

apartmány Tina
Živogošće - Porat

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmány Tina se nacházejí v Poratu, nejsevernější části oblíbeného letoviska Živogošće. Nejbližší oblázková pláž je od domu vzdálena 100 m. Pláž má pozvolný vstup do moře a je proto vhodná pro rodiny s malými dětmi. Podél pobřeží v letovisku najdete i mnoho dalších oblázkových pláží. V Poratu je také obchod a několik restaurací i barů (150 m od domu).

apartmány Tonka

apartmány Tonka
Podgora - Čaklje

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Tonka se nacházejí na začátku letoviska Čaklje, hned na pobřežní promenádě, jen 20 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Obchod a restaurace jsou 200 m od domu. Pěšky se dostanete také na FKK pláž (v jihovýchodní části Čaklje). Do centra města Podgora jezdí z Čaklje vláček.

apartmány Trstenica

apartmány Trstenica
Orebić - poloostrov Pelješac

1 dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě ve studiích A2, A3, A4 a pouze do max. kapacity studií); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům Trstenica se nachází na kraji města Orebić, 140 m od krásné písečné pláže Trstenica. Před domem je pěkná zahrada s bujnou vegetací. Obchod a restaurace jsou 200 m od domu.

apartmány Ursić

apartmány Ursić
Brela

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům se nachází 100 m od krásné pláže z drobných oblázků, lemované borovicemi, v části Brela-Jakiruša, která je od centra Brely vzdálena cca 3 km. Na pláž vedou schody. Restaurace je od domu Ursić vzdálena 20 m, obchod 1 km a lékař 4 km. Pěkné FKK pláže jsou dostupné autem.

apartmány Vanesa

apartmány Vanesa
Orebić - poloostrov Pelješac

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Vanesa se nachází v centru Orebiće nad upravenou pobřežní promenádou, nedaleko trajektového přístavu. Nejbližší oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena 140 m. Obchod je 320 m od domu, restaurace 300 m. V domě Vanesa nabízíme ubytování ve 3 apartmánech na 2. poschodí. Všechny mají balkón s krásným výhledem na moře. Klienti mohou v přízemí využívat společnou kuchyňku s grilem a venkovní posezení.

apartmány Vedrana

apartmány Vedrana
Tkon - ostrov Pašman

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Vedrana se nachází v jihovýchodní části Tkonu, 180 m od hezké písečné pláže Plažine s pozvolným vstupem do moře. Koupání je však možné i na malé pláži či z betonového mola 80 m od domu. Centrum Tkonu s obchody a restauracemi je 700 m od domu. FKK pláž je v kempu Sovinje vdáleném 1,3 km.

apartmány Vesna

apartmány Vesna
Brela

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům se nachází 100 m od krásné pláže z drobných oblázků, lemované borovicemi, v části Brela - Jakiruša, která je od centra Brely vzdálena cca 3 km. Na pláž vedou schody. Obchod se nachází 500 m od domu a restaurace 50 m od domu. Na pláži pod domem jsou k dispozici sprchy. Pěkné FKK pláže jsou dostupné autem.

apartmány Vilc

apartmány Vilc
Sv. Marko - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmán Vilc se nachází v odlehlé části osady Sveti Marko, 300 m od pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Apartmán je vhodný pro milovníky samoty, nabízí dovolenou ve stylu robinzonáda. Majitelé bydlí v samostatném objektu hned vedle domu s apartmánem. Nejbližší obchod a restaurace jsou ve městě Pag vzdáleném 10 km.

apartmány Vita

apartmány Vita
Vodice

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmánový dům Vita s pěknou zahradou leží v letovisku Vodice, v části Blata. Oblázková pláž Plava plaža, oceněná modrou vlajkou za čistotu a upravenost, je od domu vzdálená 150 m a má pozvolný vstup do moře. Do centra Vodic je to 400 m, restaurace a obchod s potravinami jsou 100 metrů od domu. Dům je vhodný také pro skupiny rodin, které se znají.

apartmány Vlado

apartmány Vlado
Pag-Vodice - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (nad kapacitu apartmánu); 0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Vlado leží v klidném letovisku Pag - Vodice, 190 m od písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Krásná písčitooblázková pláž na 6. a 7. fotografii je 8 minut chůze od domu (cca 600 m). Na 8. fotografii je vyznačena stezka k této pláži.

apartmány Vlaho I

apartmány Vlaho I
Jižní zátoky - ostrov Hvar

1 dítě do 2 let zdarma; 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Samostatně stojící dům s jedním apartmánem pro 8-11 osob se nachází hned u mořského pobřeží v tiché zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar. Vstup do moře je možný z betonového mola jen 20 m od domu - k dispozici je zde žebřík. Malá oblázková plážička s pozvolným vstupem do moře je 60 m od domu. Kiosek se základními potravinami je v jiné zátoce 2,1 km od domu, o dalších 100 m dál je restaurace. Ubytování v apartmánech Vlaho I doporučujeme ke strávení odpočinkové dovolené na klidném místě. V zátoce najdete jen několik málo domů - v sousedství se nachází apartmánové domy Vlaho II a Chelsea. Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj (4 km). Příjezd k domu - 1 km po makadamové silnici. V Gdinji se nachází obchod - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Vlaho II

apartmány Vlaho II
Jižní zátoky - ostrov Hvar

1 dítě do 2 let zdarma; 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Samostatně stojící domek s jedním apartmánem pro 4-6 osob leží v tiché zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar, jen 40 m od malé oblázkové plážičky s pozvolným vstupem do moře. Kiosek se základními potravinami je v jiné zátoce 2,1 km od domu, o dalších 100 m dál je restaurace. Ubytování v apartmánech Vlaho II doporučujeme ke strávení odpočinkové dovolené na klidném místě. V sousedství se nachází také další apartmánové domy - Vlaho I a Chelsea. Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj (4 km). Příjezd k domu - 1,1 km po makadamové silnici. V Gdinji se nachází obchod - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno

apartmány Vlahović

apartmány Vlahović
Novalja - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům se nachází 280 m od městské oblázkové pláže. Hosté využívají pláž Babe na severozápadním konci Novalji (1,4 km), písečnou pláž Planjku (2,4 km) ve Staré Novalji nebo písčitooblázkovou pláž Caska (4,6 km). Známá oblázková pláž Zrće s hudebními kluby a nočním životem je od domu vzdálená 5,3 km. Romantická písčitooblázková pláž Čista plaža 8,5 km. Můžete navštívit také pláž Jadru na konci Staré Novalji (12,8 km).

apartmány Vrbnik 11

apartmány Vrbnik 11
Vrbnik - ostrov Krk

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Zcela nově postavený apartmánový dům Vrbik 11 se nachází v klidném místě, 300 m od centra Vrbniku. Apartmány jsou vkusně a moderně vybaveny. Oblázková pláž Zgribnica je 350 m od domu. Restaurace je 180 m od domu, obchod 500 m. Pěkná oblázková pláž Kozica je vzdálená 900 m. V okolí Vrbniku se nachází několik krásných písčitooblázkových pláží, např. Potovošće.

apartmány Vrbnik 12

apartmány Vrbnik 12
Vrbnik - ostrov Krk

0-12 let sleva 50 Kč/den (v apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Dům Vrbnik 12 s jediným pronajímaným apartmánem se nachází na východním konci Vrbniku, 1 km od oblázkové pláže Zgribnica a 1,5 km od oblázkové pláže Kozica. Centrum Vrbniku s obchodem a restauracemi je vzdáleno 550 m. Předností tohoto apartmánu je překrásný výhled na celý Vrbnik, moře a Velebit. Apartmán má samostatný vchod a je ideální pro milovníky samoty a romantiky. V okolí Vrbniku se nachází několik krásných písčitooblázkových pláží, např. Potovošće.

apartmány Vrbnik 14

apartmány Vrbnik 14
Vrbnik - ostrov Krk

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 studiu lze uplatnit slevu max. na 1 dítě); Dům Vrbnik 14 se dvěma pronajímanými studii se nachází 200 m od oblázkové pláže Zgribnica, kde je i nejbližší restaurace. Centrum Vrbniku (obchody, restaurace, tržnice, kavárny) je od domu 350 m. Pěkná oblázková pláž Kozica je vzdálená 800 m. V okolí Vrbniku se nachází několik krásných písčitooblázkových pláží, např. Potovošće.

apartmány Vuković

apartmány Vuković
Omiš - Duće

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Vuković leží v letovisku Duće, 280 m od pěkné písečné pláže - přes silnici. Na pláž se můžete dostat i podchodem, pak je to od domu 330 m. Do centra města Omiš je to 1,5 km.

apartmány Zarok

apartmány Zarok
Baška - ostrov Krk

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 15.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě a pouze v apartmánech); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu/pokoji lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Nově postavený dům se nachází v klidné, okrajové části letoviska Baška. Krásná písčitooblázková pláž je 150 m od domu.

apartmány Zdenko

apartmány Zdenko
Jižní zátoky - ostrov Hvar

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Zdenko se nacházejí v klidné zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar. Koupání je možné na malé oblázkové plážičce jen 20 m od domu. Využít můžete i opalovací betonové molo se schůdky do moře. Vedle domu je velký gril a zastřešené posezení na společné prostorné terase s krásným výhledem na moře. Apartmány jsou vybavené starším nábytkem, proto toto ubytování doporučujeme jen těm klientům, kteří více než moderní interiér ocení krásné pohledy na azurové moře a klidnou dovolenou daleko od turistického ruchu. Vedle domu se nachází hřiště na kopanou a pétanque. Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj (4 km). Příjezd k domu - 640 m po makadamové silnici. V Gdinji se nachází obchod - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+svátky: zavřeno Nejbližší možnost stravování je v dalmatské konobě v jedné ze sousedních zátok (1,8 km od domu). Ve stejné zátoce se nachází i menší kiosek se základními potravinami (1,7 km od domu).

apartmány Zela

apartmány Zela
Omiš - Duće

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům se nachází v letovisku Ducé, vedle domu Borovina. 100 m od domu je pěkná písečná pláž, dostupná přes silnici. Obchod a restaurace 30 m od domu, pizzerie 100 m od domu.

apartmány Žana

apartmány Žana
Severní zátoky - ostrov Hvar

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Žana se nachází v tiché zátoce na severním pobřeží ostrova Hvar, jen 60 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. V přízemí domu je k dispozici bar s občerstvením (pití, zmrzlina). Příjezd k domu - 2,7 km po makadamové silnici (serpentiny). Obchod je v obci Bogomolje (5,5 km) - otevřen: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 19.30 ne+svátky: zavřeno

apartmány Žarko

apartmány Žarko
Brela

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě)); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu/studiu/pokoji lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmány Žarko leží 100 m od krásné pláže z drobných oblázků v klidné části letoviska Brela - Jakiruša. K pláži se od apartmánů schází po schodech (67-113 schodů - dle umístění jednotlivých ubytovacích jednotek v domě). Restaurace jsou 200 m od domu (u pláže). Do centra Brely je to od domu asi 3 km. Pěkné FKK pláže jsou dostupné autem. Apartmány Žarko se nacházejí ve stejném domě jako apartmány Ivana (různí majitelé). Oba domy jsou vhodné pro skupiny rodin, které se znají.

apartmány Željko

apartmány Željko
Baška - ostrov Krk

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 15.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě a pouze v apartmánech); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Zcela nově postavený apartmánový dům s prostornými apartmány se nachází blízko centra letoviska Baška, 170 m od písčitooblázkové pláže.

apartmány Živko

apartmány Živko
Rovinj - Istrie

0–12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Živko obložený istrijským kamenem v nejromantičtějším letovisku chorvatského pobřeží – v Rovinji. Dům se nachází v klidné části na jižní straně Rovinje. Krásné oblázkové pláže obklopené borovicemi jsou od domu 650 m. Pláže jsou dostupné pěšky nebo se dá dojet autem na neplacené parkoviště (400 m) a pak se jde 250 m pěšky borovicovým lesem. Restaurace a obchod jsou 600 m od domu. Ubytování v Rovinji a na Istrii vůbec nebývá tak blízko pláží, jako např. v Dalmácii. Navíc pláže na Istrii jsou většinou betonové. Tato část Rovinje má krásné oblázkové pláže a dle našeho názoru větší míra tolerance vzdálenosti od pláže v případě domu Živko za to stojí.

apartmány Živogošće 11

apartmány Živogošće 11
Živogošće - Blato

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Apartmánový dům se nachází 60 m od krásné oblázkové pláže. V letovisku Živogošće - Blato naleznete obchod (300 m od domu), 3 restaurace (200 m od domu) i stánky se suvenýry u pláže.

apartmány Žuta

apartmány Žuta
Mandre - Ostrov Pag

0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Apartmánový dům Žuta leží v letovisku Mandre, 100 m od pěkné oblázkové pláže. Možnost koupání z betonové terasy 70 m od domu. Nejbližší restaurace je vzdálená 630 m. Obchod je 780 m od domu.

hotel Centinera***

hotel Centinera***
Pula - Banjole - Istrie

Slevy na přistýlce pro 3lůžkový pokoj - pro 3. lůžko: 1 dítě do 6 let na přistýlce - zdarma (s nárokem na polopenzi). Dítě od 6 do 12 let na přistýlce - sleva 50 %. Osoba starší 12 let na přistýlce - sleva 30 %. - Tyto slevy jsou z ceny již odečteny a platí v případě, že jsou v pokoji min. 2 dospělé osoby. Slevy na přistýlce pro 4lůžkový pokoj - pro 3. a 4. lůžko (platí také pro rodinné pokoje): Dítě do 6 let na přistýlce - zdarma (s nárokem na polopenzi). Dítě od 6 do 12 let na přistýlce - sleva 50 %. Osoba starší 12 let na přistýlce - sleva 30 %. - Tyto slevy jsou z ceny již odečteny a platí v případě, že jsou v pokoji min. 2 dospělé osoby. Slevy na pevném lůžku: Dítě do 12 let na pevném lůžku - sleva 50 %. - Tyto slevy jsou z ceny již odečteny a platí v případě, že je v pokoji 1 dospělá osoba (platí jen pro pokoje A, B1 a B2). Příplatek za využití pokoje 1 osobou je 30 % (platí jen pro pokoje A). Hotelový komplex Centinera tvoří 3 samostatné pavilony, nacházející se 20 m od pěkné oblázkové pláže, kde najdete i místa ve stínu. Celková kapacita hotelu je přes 270 lůžek.

hotel Resnik**

hotel Resnik**
Kaštel Štafilić

Slevy ve čtyřlůžkových bungalovech - pro 3. a 4 lůžko: - děti do 6 let zdarma (s nárokem na služby). - dítě od 6 do 10 let - sleva 50 %. - dítě od 10 do 15 let - sleva 30 %. - osoba starší 15 let - sleva 20 %. Tyto slevy platí v případě, že jsou v bungalovu min. 2 dospělé osoby. Hotel Resnik** - dovolená all inclusive! Zelení obklopený hotelový komplex Resnik** nabízí příjemné ubytování v pokojích a bungalovech vhodné pro rodiny s dětmi za velmi příznivé ceny. Hotel má vlastní oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře (50 - 100 m od hotelu). Vybavení hotelu: Recepce se směnárnou, caffé bar na pláži, gril bar, klimatizovaná restaurace uvnitř hotelu i s terasou s krásným výhledem na moře. Užívejte si dobrého jídla a pití při pohledu na třpytící se moře! V hotelu je bohatá i nabídka sportovních a rekreačních aktivit a animační programy. Nevýhodou hotelu je blízkost letiště Split (1 km), zároveň to však je i atrakce pro děti.

loď kategorie A

loď kategorie A
Cykloplavba 1: Kvarner

Dítě do 10 let – sleva 50 %. Osoba starší 10 let na 3. lůžku – sleva 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
Cykloplavba 2: Dalmácie jih

Dítě do 10 let – sleva 50 %. Osoba starší 10 let na 3. lůžku – sleva 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
3 Střední Dalmácie

Dítě do 10 let – sleva 50 %. Osoba starší 10 let na 3. lůžku – sleva 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
4 Severní Dalmácie

Dítě do 10 let – sleva 50 %. Osoba starší 10 let na 3. lůžku – sleva 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
1 Kvarnerské pláže

Dítě do 10 let – sleva 50 %. Osoba starší 10 let na 3. lůžku – sleva 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
2 Střední a Jižní Dalmácie

Dítě do 10 let – sleva 50 %. Osoba starší 10 let na 3. lůžku – sleva 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
5 Jižní Dalmácie

Dítě do 10 let – sleva 50 %. Osoba starší 10 let na 3. lůžku – sleva 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
Cykloplavba 3: Dalmácie sever

Dítě do 10 let – sleva 50 %. Osoba starší 10 let na 3. lůžku – sleva 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
Cykloplavba s turistikou

Dítě do 10 let – sleva 50 %. Osoba starší 10 let na 3. lůžku – sleva 30 %.

loď kategorie A+

loď kategorie A+
2 Střední a Jižní Dalmácie

Dítě do 10 let – sleva 50 %. Osoba starší 10 let na 3. lůžku – sleva 30 %.

loď kategorie A+

loď kategorie A+
1 Kvarnerské pláže

Dítě do 10 let – sleva 50 %. Osoba starší 10 let na 3. lůžku – sleva 30 %.

loď kategorie A+

loď kategorie A+
5 Jižní Dalmácie

Dítě do 10 let – sleva 50 %. Osoba starší 10 let na 3. lůžku – sleva 30 %.

maják Sućuraj

maják Sućuraj
Sućuraj - ostrov Hvar

1 dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Maják Sućuraj stojí na nejvýchodnějším cípu ostrova Hvar u letoviska Sućuraj. Maják byl na tomto místě postaven už v roce 1889 a ze tří světových stran ho obklopuje průzračné Jaderské moře. Dnes je maják překrásně zrekonstruovaný a nabízí luxusní ubytování se všemi výdobytky moderní doby, přitom na výjimečném místě s maximálním soukromím. Koupání je možné 20 m od majáku - z přírodních plochých kamenů a betonového mola. Centrum Sućuraje s obchodem a restauracemi je od majáku vzdáleno 700 m. K trajektu je to autem 1,8 km.

penzion Mala Duba

penzion Mala Duba
Živogošće - Mala Duba

Dítě do 3 let zdarma (bez nároku na stravu a lůžko); Výhodné ceny pro děti do nedovršených 12 let na přistýlce (vč. polopenze). Slevy také pro osoby od 12 let na přistýlce (vč. polopenze). Nově zrekonstruovaný Penzion Mala Duba stojí hned u krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Pláž je lemovaná vysokými borovicemi poskytujícími příjemný stín. FKK pláž je vzdálená 200 m. Mezi domem a pláží není žádná silnice, pohyb dětí je tedy v této části velmi bezpečný. Další krásná oblázková pláž je vzdálená 1 km - pláž Velika Duba (dostupná autem i pěšky kolem moře).

penzion Moře

penzion Moře
Pag-město - ostrov Pag

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (v 1 apartmánu lze uplatnit slevu max. na 2 děti); Penzion Moře v letovisku Pag nabízí ubytování v prostorných apartmánech nebo v samostatných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je 90 m od domu. V domě je možnost polopenzí.

vila Kamena

vila Kamena
Donji Humac - ostrov Brač

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2017!

1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě); 0-12 let sleva 50 Kč/den (lze uplatnit slevu max. na 2 děti). Krásně zrekonstruovaný stylový kamenný dům Kamena je vila v Chorvatsku na ostrově Brač s kapacitou pro 6-7 osob. Nachází se ve vnitrozemské vesničce Donji Humac. Jedná se o venkovské sídlo původně ze 17. století, v jehož areálu je bazén s protiproudem, prostorná terasa 60 m²) s lehátky, slunečníky a zahradní houpačkou. V samostatně stojícím domku je umístěna letní kuchyň s velkým grilem a posezením. Celý areál je obestavěn kamennou zdí. Tento typ ubytování vás nadchne – budete tu mít maximální soukromí a klid, daleko od ruchu přímořských letovisek. Pokud milujete gastronomii, oceníte navíc místní vyhlášenou restauraci Kopačina, která je od domu 30 m. Je otevřená celoročně a v nabídce jsou především domácí speciality. Dům má ideální polohu pro cyklistické a turistické výlety po ostrově Brač. Majitel má pro hosty k dispozici 2 horská kola. Nejbližší pláž je v letovisku Supetar (8,5 km)! Vila v Chorvatsku – to je úplně jiný typ dovolené!

Chorvatsko 2018 – levná dovolená u moře

Další levné ubytování Chorvatsko – Chorvatsko ubytování v soukromí.

Nejžádanější domy najdete na stránce Mandre – ostrov Pag.

Doporučení pro dovolenou s dětmi u moře najdete na stránce dovolená 2018.  

Dovolená v hotelu - najdete na stránce Hotely Chorvatsko.

Chorvatsko s polopenzí nebo jen s večeřemi – Penziony Chorvatsko.

Pláže, výlety, příroda Chorvatska, historie Chorvatska a další zajímavosti z Chorvatska jsou na stránce Chorvatsko.