Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Chorvatsko – sleva týdne

Čekáte na výhodnou nabídku dovolené v Chorvatsku? Přinášíme vám slevy na pobyty ve vybraných apartmánech. Tyto slevy jsou platné jen po uvedenou dobu, zpravidla jeden týden. Slevy ubytování mohou být až ve výši 5-15 %! Využijte akční slevy - pobyty v následujících apartmánech můžete nyní získat s atraktivní slevou. Slevy dovolená Chorvatsko.

SLEVA 7 % NA UBYTOVÁNÍ v apartmánech VANESA - poloostrov Pelješac!

Sleva platí při objednání do 30. 7. 2017

Apartmány Vanesa - Orebić - poloostrov Pelješac

Apartmány Vanesa - Orebić - poloostrov Pelješac

Apartmány Vanesa se nachází v centru Orebiće nad upravenou pobřežní promenádou, nedaleko trajektového přístavu. Nejbližší oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena 140 m. Obchod je 320 m od domu, restaurace 300 m.

V domě Vanesa nabízíme ubytování ve 3 apartmánech na 2. poschodí. Tyto apartmány mají společný balkón s krásným výhledem na moře. Ve druhé polovině června 2017 je plánováno oddělení jednotlivých posezení na balkóně zástěnou.

Klimatizace ve všech apartmánech v ceně. WIFI internet zdarma (bez záruky). Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma (nutno domluvit předem). Gril u domu. Venkovní sprcha u domu.

1 dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu).

Více informací o apartmánech Vanesa

 

Příklad ceny ubytování – 2 dospělí a 2 děti do 12 let:

Cena za apartmán A3 pro 4 osoby, termín 5.8.-12.8.2017: 16.008 Kč (cena po slevě 7 %)

Apartmány Vanesa - pláž, Orebić - poloostrov Pelješac

Apartmány Vanesa - výhled na moře

Apartmány Vanesa - společné venkovní posezení

Krásné oblázkové i písečné pláže

Přímo v městečku Orebić se nachází krásné oblázkové pláže. Na okraji Orebiće se rozprostírá krásná písečná pláž Trstenica s pozvolným vstupem do moře. Zajímavé na této pláži je, že v některých letech jsou zde místo písku oblázky, nebo směs písku a oblázků. Další krásné pláže z drobných oblázků najdete poblíž Orebiće v osadách Perna, Kučište a Viganj. U některých oblázkových pláží je na dně moře písek.

Výhled z apartmánu A3

Apartmán A3 pro 2-4 osoby má 1 ložnici se dvěma lůžky, vybavenou kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (190 x 130 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, balkón s krásným výhledem na moře (je společný pro všechna studia na 2. poschodí, v plánu je předělení zástěnami). Klimatizace v kuchyni.

Venkovní posezení a kuchyňka s grilem

Klienti mohou v přízemí využívat společnou kuchyňku s grilem a venkovní posezení.