ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Dovolená v Chorvatsku za Benefity.cz

Vybírat můžete ze všech našich apartmánů v Chorvatsku nebo dovolené na lodi v Chorvatsku, včetně těch ve slevě. Platbu přes program Benefity.cz uveďte přímo do poznámky v objednávce.

Výhody Benefity.cz

Benefity jsou výhodné nejen pro zaměstnavatele, ale i pro zaměstnance. Řada benefitů je daňově zvýhodněna a neodvádí se z nich ani pojistné, ani daň z příjmu. Díky benefitům tak můžete oproti mzdě ušetřit až 26 % na daních. Proto jsou výhodnější než běžná finanční odměna.

Cafeterie Benefity

Cafeterie Benefity je benefitní systém, kde se přihlásíte a můžete pohodlně čerpat své benefity. Benefitní účet je napojený na kartu, kterou dostanete od svého zaměstnavatele. Více informací o Cafeterie Benefity

Benefity Smart

Benefity SMART jsou zjednodušenou verzí cafeterie Benefity. Od cafeterie se liší zejména v tom, že jsou bez přídavných modulů a bez smlouvy. Přihlásíte se do online aplikace a můžete čerpat své body. Více informací o Benefity Smart

Dovolená za FKSP příspěvek

Na dovolenou u nás také můžete uplatnit FKSP příspěvek zaměstnavatele.

Vyberte si ze široké nabídky apartmánů po celém pobřeží Chorvatska!

Destinace Chorvatska na mapě

 

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.