ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Pokud si nevyberete z prázdninových domů, doporučujeme vyzkoušet mobilhome, které také nabízejí více soukromí.

Apartmány Ekipa

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Ugljan Letovisko: Kukljica

Celý dům k pronájmu pro 8–10 osob, přímo na pláži. Klimatizace, WIFI, gril. Ubytování pro skupiny rodin, které se znají.
Najít ubytování v soukromí vhodné pro skupinu rodin může být někdy oříšek. Samostatně stojící prázdninový dům Ekipa disponuje 5 ložnicemi a nabízí ubytování pro 8–10 osob. Je tedy ideální pro skupiny rodin, které chtějí trávit dovolenou společně. Dům se nachází v malé zátoce v letovisku Kukljica na ostrově Ugljan a pronajímá se jako celek. Dům Ekipa stojí hned u mořského pobřeží, s možností koupání z upravených betonových plácků nebo malé kamínkové pláže. Vstup do moře je pozvolný. Zajímavostí je, že stará část domu byla postavena už v roce 1921. Tehdy to byl první dům v této klidné zátoce. Poloha je ideálním výchozím bodem pro procházky okolní přírodou. Centrum Kukljice je vzdáleno 400 m. V docházkové vzdálenosti najdete restaurace i supermarkety, stejně tak aktivity jako tenis, minigolf, basketbal, fotbal, stolní tenis a volejbal. V centru obce jsou také dvě krásná dětská hřiště. Do prázdninového domu Ekipa se dostanete z přístavu v Preku, kam vás doveze trajekt z přístavu Gaženica v Zadaru. Cesta trajektem trvá 25 minut a cesta z Preka do Kukljice 10 minut.

Prázdninový dům pro 8–10 osob, 5 ložnic.

Apartmány Pineta

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Zadarská riviéra Letovisko: Petrčane

Celý dům k pronájmu pro 6–7 osob. Jen 12 km od historického města Zadar. Okrasná zahrada s grilem, parkoviště, garáž, klimatizace, WIFI. 1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě). Ubytování je vhodné pro dvě rodiny, které se znají.
Samostatně stojící prázdninový dům Pineta se pronajímá jako celek. Nachází se v klidném přímořském letovisku Petrčane, 130 metrů od menších oblázkových pláží a betonových plat, kde jsou i místa ve stínu pod borovicemi. Dům nabízí ubytování ve dvou apartmánech pro dvě až tři rodiny či páry, které se znají a touží po větším soukromí. Další krásná oblázková pláž Petrčane je 190 m od domu. Autem je dostupná také FKK pláž Punta Skala (3,5 km). Dům Pineta má bezplatné parkoviště, garáž a okrasnou zahradu s grilem. Centrum letoviska Petrčane s obchody, restauracemi, kavárnami a bary začíná ve vzdálenosti 200 metrů od domu. V těchto místech se nachází i zastávka lokálního autobusu (spojení se Zadarem a Ninem). U hotelu Pinija vzdáleném 350 m od domu si můžete s dětmi zahrát minigolf. Historické město Zadar je od domu Pineta vzdáleno 12 km. Hosté v Zadaru mohou navštívit unikátní Mořské varhany a Pozdrav slunci. Letiště Zadar je vzdáleno 20 km.

Prázdninový dům pro 6–7 osob, 3 ložnice.

Apartmány Mikula

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Povljana

Celý dům k pronájmu pro 9–10 osob. Písečná pláž, bazén, klimatizace, WIFI, gril. Vhodné pro skupiny rodin, které se znají.
Samostatně stojící prázdninový dům Mikula se pronajímá jako celek pro 9 až 10 osob. Zaujme vás hned na první pohled. Je světlý, vkusně zařízený a na zahradě má vlastní vyhřívaný bazén s posezením, grilem a lehátky. Krásná písečná pláž s jemným pískem se nachází 410 m od domu. Čtyři ložnice, velký obývací pokoj a 4 koupelny poskytují dostatek prostoru pro skupinu rodin. Navíc je v prvním patře ještě další kuchyňský kout. Veškeré vybavení domu Mikula je vysoké kvality, takže uspokojí i náročné klienty. Nejbližší obchod se nachází 1300 m od domu a restaurace 560 m od domu.

Prázdnínový dům pro 9–10 osob, 4 ložnice.

Robinzonský domek Bunja

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Pašman Letovisko: Tkon

Celý dům k pronájmu pro 3–4 osoby. Robinzonáda - ubytování na samotě. WIFI, letní kuchyně s grilem, možnost ubytování se psem (nutno domluvit předem).
Pokud hledáte ubytování opravdu stranou od civilizace, pak jste takové právě našli. Nově postavený prázdninový dům Bunja je robinzonáda pro 3–4 osoby a nabízí ubytování na samotě. Dům obklopený olivovníky se nachází na prosluněném jižním pobřeží ostrova Pašman, asi 4,5 km od města Tkon. V ostře zařezané zátoce pod domem se nachází malá přírodní kamenitá pláž, kterou však budete mít jen pro sebe (doporučujeme boty do vody). K pláži je to 170 m.

Součástí domu je letní kuchyně se zděným grilem, kde můžete rozvíjet své kulinářské dovednosti a to i za nepříznivého počasí. Báječné výhledy do širého okolí si nejlíp užijete z prostorné jižní terasy před domem. Ohřev vody a elektřinu v domě zajišťují výkonné solární panely. Pokud byste se v tomto robinzonském domě chtěli ubytovat v jarních či podzimních měsících, můžete si zde zatopit pomocí krbových kamen (na dřevo). Hostům jsou k dispozici také horská kola. Restaurace a obchody jsou dostupné ve Tkonu.

Prázdninový dům pro 3–4 osoby, 1 ložnice.

Apartmány Petar

SLEVA 20 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Severní zátoky Hvar

Celý dům k pronájmu pro 6 osob - robinzonská dovolená. Ubytování přímo u moře, maximální soukromí. WIFI, gril.
Prázdninový dům Petar se pronajímá jako celek. Nachází se hned u mořského pobřeží ostrova Hvar a nabízí ubytování ve stylu robinzonáda. 300 m od domu je krásná oblázková pláž, koupat a opalovat se však můžete hned pod domem z betonového plácku. V domě se nachází jen jeden apartmán pro 6 osob a majitel objektu zde nebydlí. Ubytování v tomto domě vám tedy zajistí maximální soukromí. U pláže v zátoce, která se nachází 300 m od domu Petar, je bufet s nápoji a zmrzlinou. Dodávka s ovocem a zeleninou tam přijíždí každý druhý den.

Prázdninový dům pro 6 osob, 3 ložnice.

Apartmány Mirta

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Severní zátoky Hvar

Celý dům k pronájmu pro 6–7 osob - robinzonáda. Ubytování přímo u pláže. WIFI, gril, venkovní sprcha, terasa s lehátky a krásným výhledem na moře. Dům je ideální pro 2 rodiny, které se znají. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Samostatně stojící prázdninový dům Mirta s jedním apartmánem se pronajímá jako celek a nabízí dovolenou ve stylu robinzonáda. Dům se nachází hned u moře na severním pobřeží ostrova Hvar. Koupání je možné buď z přírodních skalnatých pláží pod domem (20 m), nebo na menší oblázkové pláži vzdálené 160 m od domu. K opalování můžete využít betonová mola pod domem nebo terasu s lehátky a krásným výhledem na moře.

Prázdninový dům pro 6–7 osob, 3 ložnice.

apartmány Riva

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Iž Letovisko: Mali Iž

Celý dům k pronájmu pro 6–8 osob. Vířivka (jacuzzi), klimatizace, WIFI, gril. Soukromá pláž s betonovým molem, lehátky a slunečníky hned před domem. Vhodné pro dvě rodiny, které se znají.
Samostatně stojící prázdninový dům Riva se pronajímá jako celek pro 6 až 8 osob. V domě jsou dva apartmány. Na terase je vířivka s lehátky. Nejbližší obchod se nachází 450 m od domu a restaurace 550 m od domu.

Prázdninový dům pro 6–8 osob, 2 ložnice.

Robinzonáda Jih 14

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Jižní zátoky Hvar

Celý dům k pronájmu pro 2–4 osoby - robinzonáda. WIFI, venkovní sprcha.
Samostatně stojící prázdninový dům s jediným apartmánem se nachází jen 40 m od krásné oblázkové pláže. Díky své lokaci v klidné zátoce má prvky robinzonády. Ubytování v maximálním soukromí! Příjezd k domu - 4,5 km po makadamové silnici (serpentiny). Ve stejné zátoce se nacházejí také domy Plaža a Meri. Nejbližší restaurace je vzdálená 70 m (v přízemí domu Plaža - restaurace s místními specialitami).

Prázdninový dům pro 2–4 osoby, 1 ložnice.

apartmány Vlaho II

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Jižní zátoky Hvar

Dům s jedním apartmánem pro 4–5 osob. WIFI, gril, terasa s lehátky, venkovní sprcha. Jedno dítě do 2 let zdarma (po předchozí domluvě).
Samostatně stojící domek s jedním apartmánem pro 4-5 osob leží v tiché zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar, jen 40 m od malé oblázkové plážičky s pozvolným vstupem do moře. Kiosek se základními potravinami je v jiné zátoce 2,1 km od domu, o dalších 100 m dál je restaurace. Ubytování v apartmánech Vlaho II doporučujeme ke strávení odpočinkové dovolené na klidném místě. V sousedství se nachází také další apartmánový dům Vlaho I.

Samostatně stojící dům s 1 apartmánem pro 4–5 osob, 2 ložnice.

apartmány Vlaho I

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Jižní zátoky Hvar

Dům s jedním apartmánem pro 8-11 osob. Přímo u moře. Gril, WIFI, terasa s lehátky, venkovní sprcha. Ideální pro skupiny rodin, které se znají. Jedno dítě do 2 let zdarma (po předchozí domluvě).
Samostatně stojící dům s jedním apartmánem pro 8-11 osob se nachází hned u mořského pobřeží v tiché zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar. Vstup do moře je možný z betonového mola jen 20 m od domu - k dispozici je zde žebřík. Malá oblázková plážička s pozvolným vstupem do moře je 60 m od domu. Kiosek se základními potravinami je v jiné zátoce 2,1 km od domu, o dalších 100 m dál je restaurace. Ubytování v apartmánech Vlaho I doporučujeme ke strávení odpočinkové dovolené na klidném místě. V zátoce najdete jen několik málo domů - v sousedství se nachází apartmánový dům Vlaho II.

Samostatně stojící dům s 1 apartmánem pro 8–11 osob, 4 ložnice.

apartmán Nikša

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Brač Letovisko: Vela Farska

Robinzonská dovolená pro 4-5 osob. WIFI, gril. Ideální pro skupinu přátel nebo rodinu s dětmi. Prostorná terasa s výhledem na moře. Trampolína u domu.
Apartmán Nikša se nachází v romantické zátoce Vela Farska na ostrově Brač. Svou polohou nabízí dovolenou ve stylu robinzonáda. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je 100 m od apartmánu. Nejbližší restaurace se nachází na pobřeží 7 minut autem směrem k Murvici, obchod je v Bolu (11 km). Parkování u domu.

Samostatně stojící dům s 1 apartmánem pro 4-5 osob, 2 ložnice.

apartmány Ribar

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Jižní zátoky Hvar

Stylově zařízený dům s jediným apartmánem pro 5-6 osob přímo u pláže. WIFI, terasa, kamenný gril. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Samostatně stojící kamenný dům Ribar s jediným apartmánem se nachází v klidné zátoce se dvěma krásnými oblázkovými plážemi na jižní straně ostrova Hvar. Apartmán Ribar leží jen 20 m od jedné z těchto pláží, vstup do moře je pozvolný. Apartmán Ribar byl nově vybudovaný pro sezónu 2017 v dalmatském stylu. Disponuje pěknou terasou s částečným výhledem na moře (přes stromy) a kamenným grilem. Hostům je k dispozici celý dům, majitelé přijíždějí do apartmánu pouze v den příjezdu/odjezdu klientů. Toto ubytování doporučujeme všem, kteří preferují soukromí a ocení stylové zařízení domu. Možnost úvazu pro člun zdarma.

Samostatně stojící dům s 1 apartmánem pro 5-6 osob, 1 ložnice.

apartmány Nevera

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Jižní zátoky Hvar

Dům s jedním apartmánem pro 6-8 osob. Ideální pro skupinu přátel nebo rodiny, které se znají. WIFI, gril, úvaz pro člun. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Dům Nevera s jedním apartmánem pro 6-8 osob se nachází v malebné zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se rozprostírá pouhých 70 m od domu. Malý kiosek se základními potravinami je vzdálen 300 m od domu. Nejbližší restauraci najdete v sousední zátoce 460 m od domu. Ubytování v domě Nevera doporučujeme skupinám rodin a přátel, kteří chtějí strávit společnou dovolenou uprostřed nádherné panenské přírody stranou od rušných turistických letovisek. Výchozím bodem do této zátoky je vnitrozemská obec Gdinj.

1 apartmán pro 6-8 osob, 3 ložnice.

apartmány Nina

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Brač Letovisko: Vela Planica

Robinzonská dovolená pro 3-4 osoby. Možnost ubytování se psem zdarma (nutno domluvit předem). Jedno dítě do 2 let zdarma (po předchozí domluvě).
Chcete zažít pravou robinzonskou dovolenou? Ubytujte se v malém kamenném domku Nina se studiem pro 3-4 osoby. Robinzonský domek Nina je obklopen stromy, které poskytují příjemný stín. K dispozici je venkovní posezení a terasa s lehátky s výhledem na moře. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody je jen 40 m od domku. Menší restaurace je u domu Dorela (720 m), ostatní turistická vybavenost je ve městě Bol (10 km). Příjezd k domu je 500 m po makadamové cestě.

Samostatně stojící dům s 1 studiem pro 3-4 osoby.

apartmány Gita

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Brač Letovisko: Supetar

Stylový dům s jediným apartmánem pro 6-7 osob. Bazén, lehátka na opalování, zahradní houpačka, klimatizace, WIFI, gril. Dům je ideální pro 2 rodiny, které se znají. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Gita se nacházejí ve východní části Supetaru, 500 m od jeho centra. Dům s jediným apartmánem je stylově obložený bračským mramorem. Leží 240 m od oblázkovo-kamenité pláže Vrilo s pozvolným vstupem do moře (doporučujeme boty do vody). Doporučujeme koupání na některé z mnoha dalších oblázkových pláží v Supetaru. Dětské vodní atrakce a tobogán jsou vzdálené 1,2 km. V těchto místech je také pěkná oblázková pláž. Nejbližší restaurace je 30 m od domu, obchod 300 m. Vlastní bazén u domu, na terase lehátka a zahradní houpačka. Dvě stíněné terasy s posezením, gril. Restaurace je 30 m od domu, obchod 300 m. Možnost ubytování se psem za příplatek 10 €/den.

1 apartmán pro 6-7 osob, 3 ložnice.

vila Kamena

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Brač Letovisko: Donji Humac

Stylový kamenný dům s kapacitou pro 6-7 osob. Bazén s protiproudem, lehátka, slunečníky, zahradní houpačka, letní kuchyň s grilem a posezením, WIFI, 2 horská kola. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Krásně zrekonstruovaný stylový kamenný dům Kamena je vila v Chorvatsku na ostrově Brač s kapacitou pro 6-7 osob. Nachází se ve vnitrozemské vesničce Donji Humac. Jedná se o venkovské sídlo původně ze 17. století, v jehož areálu je bazén s protiproudem, prostorná terasa s lehátky, slunečníky a zahradní houpačkou. V samostatně stojícím domku je umístěna letní kuchyň s velkým grilem a posezením. Celý areál je obestavěn kamennou zdí.

Tento typ ubytování vás nadchne – budete tu mít maximální soukromí a klid, daleko od ruchu přímořských letovisek. Pokud milujete gastronomii, oceníte navíc místní vyhlášenou restauraci Kopačina, která je od domu 30 m. Je otevřená celoročně a v nabídce jsou především domácí speciality.

Nejbližší pláž je v letovisku Supetar (8,5 km)! K dispozici 2 horská kola zdarma. Možnost ubytování se psem za příplatek 5 €/den.

Dům pro 6-7 osob, 3 ložnice.

V domku se nachází jen jeden apartmán pro 6 osob a majitel objektu zde nebydlí. Ubytování v tomto apartmánu vám tedy zajistí maximální soukromí.

 

Láká vás robinzonská dovolená? Doporučujeme Apartmány Vlaho I na ostrově Hvar. Samostatně stojící dům s jedním apartmánem pro 8-11 osob, hned nad mořem v tiché zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar. Gril u domu.