ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Vela Farska je malá klidná zátoka na jižní straně ostrova Brač. Okouzlí vás překrásnou pláží s bílými oblázky a pozvolným vstupem do moře. Zátoka Vela Farska je obklopena vinohrady a subtropickou vegetací, z níž vynikají především exoticky působící agáve. V zátoce se nachází pouze několik domů.

Pobyt v zátoce Vela Farska doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování na klidném místě uprostřed panenské přírody s krásnou pláží, stranou od rušných turistických letovisek.

Zátoka Vela Farska je vzdálena 10 km od letoviska Bol, v němž najdete veškerou turistickou vybavenost. Nejbližší sousední obec Murvica leží 6 km. Zátoka Vela Farska je známá také svými eko-výrobky, z nichž doporučujeme především víno Plavac mali a olivový olej.

Vybavení

Vela Farska nabízí dovolenou typu robinzonáda – turistická vybavenost je dostupná v letovisku Bol, vzdáleném ze zátoky Vela Farska 11 km.

Pláže

Překrásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře obklopená subtropickou vegetací a vinohrady.

Oběma směry od této pláže jsou menší zátoky s přírodními skalisky, které lze využít jako FKK. Na jedné z nich je k dispozici kovový žebřík do vody.

Kompletní turistickou vybavenost najdete v letovisku Bol (11 km).

Výlety

Možnosti výletů na ostrově Brač naleznete v sekci Výlety Vela Farska.

Sport

Plavání, turistika, cyklistika.